Convertiranje CCcam.cfg u M3U listu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Convertiranje CCcam.cfg u M3U listu

Pozdrav !

Imam pitanje pa vas molim za pomoc. Nisam expert pa zato pitam. Dakle dobio sam CCcam sa 5 linija i sada bih ja to ako je ikako moguce i naravno ako bi to na nekin nacin radilo probao prebaciti u m3u listu kako bih mogao gledati programe na LG SmarTV-u.
      Pitam jer ne znam ni dali je moguce takvo sta. Frend se seli u inozemstvo. Prodao reciver ali je vec platio za cijelu godinu i sada mi prepusta ovaj svoj CCcam da ga koristim dokle god radi. Kako nemam sat reciver pa me zanima dali je ikako moguce iskoristiti taj CCcam na LG SmarTV-u i recimo gledati iptv. Na TV sam instalirao aplikaciju SIPTV i sad dalje mi treba M3U lista.
      Predpostavljam da nije moguce ali reko da ipak pitam. Pruzatelj usluge ima i sat i iptv uslugu pa mozda i radi.

Hvala puno na pomoci !
    • Bez risivera ti nista te linije ne znace niti je moguce od njih dobiti neku listu sa kanalima koja bi se mogla gledati na tv.
      Iptv je vec druga prica i za to ti ne treba risiver,ali buduci da nisi dobio iptv kanale vec c linije, onda mozda ne bi bilo lose da kod davaoca usluga zatrazis zamjenu, tj. da ti ugasi c linije a ponudi iptv kanale, ako uopce pristane na to jer je tvoj frend sve to prethodno ugovorio.
    • Nemaju svi sto imaju cccam i iptv a i zasto bi?

Drugo sa jednim risiverom sve te kanale bi mogao preko cccam linije da strimuješ u tv kao m3u listu i gledaš kanale u lokalu pod uslovom da imaš satelitsku antenu.
      WeTek Play, E2 Mnigma 0.3 final + Kodi 16.1.0 pzc
      SkyStar S2, Aeromax T/T2/C, DVBViewer pro (licensed)
      Super Jack 12"/42e-30w, Moteck-DiSEqC 1.2 - 60 position
      Al/1.25m, Black Premium Ultra - single 0.2dB
    • Da konverter nema.
      Da to ima bilo bi opako dobro da koristiš tudju antenu i risiver i sever c#s za gledanja

To moze preko iptv ako drži samo teško da će on sad davati sa panela iptv a već je naplatio c#s.

Uz to strim i original sat kanali nikad neće biti isto.
      WeTek Play, E2 Mnigma 0.3 final + Kodi 16.1.0 pzc
      SkyStar S2, Aeromax T/T2/C, DVBViewer pro (licensed)
      Super Jack 12"/42e-30w, Moteck-DiSEqC 1.2 - 60 position
      Al/1.25m, Black Premium Ultra - single 0.2dB