IPTV

• Imao sam prilike sve to isprobati i ne mogu se složiti s tvojom ljestvicom. Ako uspoređujemo tih 5, onda je po mojem iskustvu lista ovakva:
      1. MAG
      2. Enigma2
      3. Smart TV (iako jako ovisi o kojem TV-u se radi, pa ovo može ići i na 2. poziciju, ali može i na 4.)
      4. VLC player
      5. Minix
      Najgore iskustvo imam baš s Minixom - loša slika, ponekad nesinkronizirani slika i zvuk, zna se prekinuti stream iako nema problema na serveru...
    • Ja imam iskustvo samo s KIII Android TV Boxom a koji ipak ima jači procesor od ijednog MAG receivera (četverojezgreni 2GHz). Dakle, najkvalitetniji naš IPTV davatelj usluge na Perfect Player aplikaciji (EPG, Picons) i rezultat je mijenjanje kanala u nekom "mikronu" sekunde. Zapravo okom se niti ne primjeti promjena kanala, istovremeno s pritiskom gumbića na daljinskom, slika jednog tv kanala preobrazila se u sliku drugog tv kanala. Mnogo uređaja i tv-a prošlo je kroz moje ruke, ali ovakvu brzinu mijenjanja kanala prvi put vidim. Moja preporuka.
      KIII Android TV Box
    • a zar je bitna brzina brebacivanja kanala u 100-500 ms ?

Pa nećeš da šaltaš 1000 kanala valjda ćeš neki da gledaš?

Uz to to zavisi od samog servera.
      Takvo šaltanje radi na kodi orion strim a to se može videti na videu koji sam postavljao i ovde. Znači pretapanje u 0300 ms.

Stvar je da to isto takom brzinom radi i na zero e2 vix5

Ali da bi nešto poredili treba porediti i brzinu ali po meni pametnije je porediti kvalitet rada a i kvalitet slike i protoka.

Sve ostalo je bez veze i porediti.
      WeTek Play, E2 Mnigma 0.3 final + Kodi 16.1.0 pzc
      SkyStar S2, Aeromax T/T2/C, DVBViewer pro (licensed)
      Super Jack 12"/42e-30w, Moteck-DiSEqC 1.2 - 60 position
      Al/1.25m, Black Premium Ultra - single 0.2dB
    • pa nećemo sad porediti digi s i total s ili polaris s ili hd kanale ili iptv.

to je sve razlika kao nebo i zemlja ko ima tehniku i ko vidi.

Još kad pustiš taj hd preko kvalitetnije sat kartice onda te oči zabole od kvaliteta slike sa kvalitetnim kodekom i renderom.

I ne pada ti na pamet da porediš ni risiver ni iptv a kamoli ostalo.
      WeTek Play, E2 Mnigma 0.3 final + Kodi 16.1.0 pzc
      SkyStar S2, Aeromax T/T2/C, DVBViewer pro (licensed)
      Super Jack 12"/42e-30w, Moteck-DiSEqC 1.2 - 60 position
      Al/1.25m, Black Premium Ultra - single 0.2dB
    • Željko, po kojim si ti kriterijima to poredao? Očito nam nisu isti kriteriji. Meni su glavni kriteriji kvaliteta slike i zvuka, stabilnost, jednostavnost korištenja.
      O nekim pozicijama možemo diskutirati, ali Minix je definitivno nešto najgore što sam ikad probao. A isprobao sam ih više različith modela, dakle nije pitanje modela. Minix na prvi pogled nudi puno, ali IPTV je katastrofa. Loša slika, prekidi, komplicirano upravljanje. I moram priznati da si ti prva osoba koju znam da je zadovoljna s tim.
      Ne znam samo što ti znači ta opaska o SIP TV-u, ali iz svega rečenog ja jedino mogu zaključiti da si ti taj koji nije upućen u to.
    • Uzmi minix u9h ili nvidia shield ubaci siptv aplikaciju. Vidit ces zvu i sliku u savrsenstvu a dobro bi bilo da se lista vuce sa servera koji koriste servre 10gbps'

Evo primjer dobrog servera za iptv, koji malo ko koristi.

Network
      10 Gbps - unmetered
      RAM
      72 GB
      Primary disk
      3 TB
      Secondary Disk
      3 ТВ
      Third disk
      3 TB
      Fourth Disk
      3 TB
      Operating system
      Ubuntu 14.04
      RAID
      Software Raid 1
      OS Architecture
      64-bit ( x86_64 )
      A vjeruj da znam materiju vrlo dobro...

Ako te sta zanima javi se skype

zeljko62@crosat.org avatar grada Makarska
      Vu+ DUO HD
      Dreambox 7025
      Humax 5400 Z
      Samsung 9500 VIA CI
      Stab HH 120
      Triax 110
      Sony KDL- 40E4000
      Sony DAV-DZ110
    • Nvidiju nisam nikad imao prilike isprobati, a Minixov model u9h nisam testirao. Ako kažeš da je toliko dobar, probat ću. I Minix u9h i Nvidia shield.
      Za server moram prizanti da ne znam toliko detaljno kao ti. Postoji li uopće mogućnost da korisnik servera nekako dozna (ispita/testira) te parametre za server koji koristi? Naravno bez da pita onoga čiji je server, jer taj će reći se najbolje i najjače.
    • New

Ako je server i lista ok najbrze otvara kroz konvertiranu E2 userbouqet listu ili putem XCode mod v4.5 plugina.
      E1 - DreamBox 500s - Gemini v4.70 BackUp by SATmax
      E2 - DreamBox 800HD SE Sim2.10 SSL#84b - OpenPLi OE2.0 v4.0
      E2 - GigaBlue 800HD SE - OpenMIPS OE2.0 v4.1
      E2 - SkyBox F3s Full HD + GPRS

Post by supernoviptv ().

This post was deleted by dvlajkovic: spam ().