Albanski kanali na 16E

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• To je tipičan Enigma2 problem, koji risiveri bez E2 ne bi trebalo da imaju :)
      Naime, neki genitalac je kod setupa PID-ova namestio da novi kanal RTSH 24 na TP 12640H ima isti Vidoje PID kao i postojeći kanal RTRS na TP 11262H (vidi slike).
      Enigma 2 voli da bidne napredna, pa sve takve budalaste konfiguracije na kanalima, koje su majstori tehnike koji rade uplink napravili, tumači kao neku izmenu parametara kanala na postojećem TP i onda ažurira vašu listu, i time evidentno shebe stvar :)
      Tome može da se doskoči tako što se u E2 isključi opcija za background scan TP, pa se na PC u omiljenom editoru lista nameste kanali na ta dva TP onako kako treba da budu, pa se takva lista ubaci u E2 risiver, i reboot E2.
      Images
      • siptari.png

103.99 kB, 663×659, viewed 31 times
      • teamsat.png

118.43 kB, 663×659, viewed 40 times
      AZBOX Premium HD ● WTK . play Android DVB-S2 STB
      Dish 1.80m Prime focus
    • To je stari problem, samo sam ja skontao da kad je isti pid transpondera onda sve kanale oba transpondera presadi u poslednje skenirani... ja sam to resio tako sto sam napravio u satellites.xml npr Eutelsat 16A i Eutelsat 16A add (0,1 stepen razlike) i sve sto zeza dodam u taj drugi satelit.. tako je kako je., niko nije savrsen..
      :)
      Gebertini 150cm 91.5E-45W..SuperMount SMR1224EL.. BG
      Ku Inverto black ultra x2 (Linear-Circular)
      C WS International ESX241 (Linear-Circular)