Vu + solo2 pitanje

• Vu + solo2 pitanje

postovanje svima!
      Prvo da se unaprijed izvinem svima ako krsim bilo kakva pravila.

Prije sedmicu dana kupio sam vu + solo 2 zbog toga sto moj prosli box nije mogao da otvori hd kanale.
      Sretan sto sam nasao dobar box sa dva cardslota odpakujem, prikljucim ga i ubacim svoje kartice. Nadjem sve kanale i ... crn ekran ... nista

Posjedujem original kartice za Hayat i Bn televiziju. Zato mi je bio potreban box sa dva slota. Ali na moje razocarenje ne radi uopste. Ranije sam imao neki noname box sa kojim je radilo sve bez problema...

Da li neko ima pojma kako da napravim to ili da vratim box nazad jer zaista nemam pojma kako da to sredim

Sve najbolje
    • kao prvo ako koristiš "ono o čemu se ne priča" dovoljan je oscam... čemu nekoliko camova kad se oscam može lijepo složiti i za "ono" i za kartice original
      drugo, ako samo kartice koristeš bez "onoga" onda možeš scam instalirati

a instalirao scam, oscam, ncam ili bilo koji drugi, instalira se onaj prema tipu imagea koji imaš na receiveru...

ako nisi stručan i ako želiš oscam lako ti se preko teamvivera neko spoji i složi configuraciju oscama da čita kartice
      za scam samo reci koji image imaš pa ću ti poslati link na PM
    • dxdy wrote:

kao prvo ako koristiš "ono o čemu se ne priča" dovoljan je oscam... čemu nekoliko camova kad se oscam može lijepo složiti i za "ono" i za kartice original
      drugo, ako samo kartice koristeš bez "onoga" onda možeš scam instalirati

a instalirao scam, oscam, ncam ili bilo koji drugi, instalira se onaj prema tipu imagea koji imaš na receiveru...

ako nisi stručan i ako želiš oscam lako ti se preko teamvivera neko spoji i složi configuraciju oscama da čita kartice
      za scam samo reci koji image imaš pa ću ti poslati link na PM
      Zahvaljujem!

Nista mi zaista ne treba " sa strane" nego samo da otvorim originalne kartice na koje sam uredno pretplacen och officialnog resellera za obadvije kuce. Posto nisam uopste nista mjenjao na boxu znaci dosao je sa originalnim imageom od Vu+ code.vuplus.com./index.html?action=image&image=30&model=vusolo2

Sve najbolje