octagon problem

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kolgea @jprekpa2 molim te da ubuduće pripaziš šta objavljuješ.
      Ovde ne reklamiramo druge forume, boardove i sl. pa ako si negde našao nešto što bi nekome ovde koristilo, onda (ako već hoćeš da pomogneš), skini fajl na svoj PC pa ga uploadaj na neki free upload server i postavi link za download, a ne na drugi forum.
      AZBOX Premium HD ● WTK . play Android DVB-S2 STB
      Dish 1.80m Prime focus
    • dvlajkovic wrote:

tmurgel1 wrote:

dvlajkovic wrote:

Kao prvo, evo kako ide procedura za flash > link.
      Kao drugo, kada omane (kao u ovom slučaju), onda treba skinuti arhivu odavde > link
      pa je raspakovati tako da na USB ima folder sf4008 i u njemu dva fajla:
      • partition.update
      • update.bin
      I ondak odraditi flash prema uputstvu na prvom linku.
      Za ono sa prvoga linka: Nije žvaka za seljaka!?! Ono na drugom linku ne da se skinuti. Ali vjerovatno nije ni bitno, kada ti nije jasno ono sa prvoga linka?!?
      Uputstvo za flash-ovanje su pisali korisnici tog risivera. Ne znam šta nije razumljivo?
      Ne da se skinuti, veliš? Pa na onom drugom linku treba kliknuti tačno na naziv fajla koji je označen crvenom strelicom (vidi sliku ispod) i odma' kreće download.

To može biti uputstvo za one, koji se razumiju u ove stvari. Za mene je to samo nešto, što mi ništa ne znaći.
      Baš sam tu klikao, gdje si stavio strelicu. Otvara se nešto novo i traži bogznašto!?!
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • Ne vidim, što bi se tamo uopšte moglo prevesti.

BTW: Štogod uradio, stvari završavaju sa Booting...i od tamo dalje mrdanja nema. Već vidjeno. Mislim da u ponedeljak mora ići na put za D. Razočarao sam se u firmu. Imao sam nekoliko risivera, niti jedan se u par godina korištenja / svaki za sebe / nije pokvario više od 1 puta. Večina njih nikada. Izgleda da sam previše očekivao.
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45W

• Hvala. Ali to se nikada ne može znati unaprijed. Kod svake mašine / ne mislim samo na risivere / možeš nabasati na slab komad, ako nemaš sreče. Ja sam izgleda trefio na nešto, što ima nekoliko slabosti.
      XYZ

ZGEMMA 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      74,9E do 45W