DM 520 Kontrola prednje lampice na reciveru ?

• Odakle uopste OpenPli 6.1 za ovaj Box?

Za original ne postoji, mozda za ove japfar sim, itd...

Kod mene ne gori nista dok je u Stand By, plava svetli dok je upaljen,ista ta blinka dok se snima ili strimuje, crvena blinka samo dok butuje box i prilikom flesovanja.

Na vise imidza isprobano.
      profesionalno obaram imidze na linux based risiverima - ne naplacujem, radim iz hobija

The post was edited 1 time, last by nuno ().

• - box je dm 520 orginal
      -Openpli 6 i 6.1 je malo predelana verzija koja dolazi sa malo vise pluginova.
      Predelana od ekipe s dreamosat foruma ( turskoga)
      Link na image
      -I na tom image-u se lampica ponasa , standby-plavo , u radu - crveno .
      - za druge image znam da u standby ne svijetli i kada je reciver upaljen da svijetli plavo.

Ako nista drugo budem se vratio na newnigma 2 image . Premda me i on zivcira sa lampicom na usb hdd .
      Hdd zagasi a lampica ostane svijetliti.
    • Hvala za link, probacu taj Pli ali budzeni imidzi pa ko zna sta su zbudzili.

Meni licno OpenATV i Pure2 najkompletniji imidzi ali korsistim OpenAtv, vec sam se i navikao na njega iako mi nije favorit, NewEnigma mi se ne dopada i izbegavam OE2.5 imidze.

Ta lampica sto ti gori na hdd-u msm da za to nema resenja, box kad je u Stand By i dalje pusta struju na usb.
      profesionalno obaram imidze na linux based risiverima - ne naplacujem, radim iz hobija
    • nuno wrote:

Meni licno OpenATV i Pure2 najkompletniji imidzi ali korsistim OpenAtv, vec sam se i navikao na njega iako mi nije favorit, NewEnigma mi se ne dopada i izbegavam OE2.5 imidze.

Ta lampica sto ti gori na hdd-u msm da za to nema resenja, box kad je u Stand By i dalje pusta struju na usb.
      Evo sada koristim trenutno pure2 image i mogu reci da mi se cini malo sporiji od newnigma2 image -a.
      Uglavnom ima dosta tih image -a za dm520 .
      Lampica na usb hdd -u svijetli samo u newnigma 2 image-u . na drugim imigima kada se hard zagasi , zagasi se i lampica.

Uglavnom otisli smo previse offtopic.
      Ako ima tko resenje za moje pocetno pitanje neka napise nesto .
    • Direktan odgovor je da na Pli-u ne postoji resenje za tu lampicu, sem da kontaktiras coveka koji je zbudzio taj imidz da ispravi u sledecoj verziji.

PurE2 jeste malo sporiji imidz.

Jedino da flesujes OpenATV msm da ce ti na njemu barem sve raditi kako treba, nije ni meni favorit ali barem sve radi kako treba u kompletu.