Par pitanja u vezi 4K tv-a

• boshkarin wrote:

nema optimalne veličine ekrana za dobar HD, optimalno je to da je tv visoke kvalitete onda je i HD dobar.....ja imam tv od 75 inča znači ne može biti dobar hd a ja kažem da je slika na 1080i odlična na mom samsung tv-u......znači ni na Oledu na recimo 75 inča nije dobar HD??
      Qled nije točno da se nije proslavio na testovima i u praksi :) a cijena to je druga priča....
      dspacek taj 8500 LG tv je jako dobar tv, LG je napravio najveći iskorak u kvaliteti tv-a i smjestio se odmah iza Samsunga (po meni), taj SK8500 uspoređuju čak sa sony 9000 što je već viša ili visoka klasa, ne sumnjam da se radi o dobrom tv-u iako ja baš nisam ljubitelj IPS panela, ali kod LG-a se još najmanje osjeti-vidi da se radi o IPS panelu, tako da ne manjka kontrasta i živosti boja iako je IPS, SK 8500 je sigurno vrhunski tv, a čuj čim prvi broj započinje sa 8 znači da se radi o top modelu....gledam baš cijenu tog modela i vidim da nije ni jeftin, za taj novac skoro uzmeš Oled B seriju (bez skoro na nekoj akciji).........
      imaš recenziju na hdteleviziji baš za taj tv....Darko na hdtelevizija jako dobro izanalizira sa svojim iskustvom i znanjem :)

hdtelevizija.com/2018/10/15/lg…0-uhd-tv-video-recenzija/
      nema optimalne velicine? nisam odavno cuo nista smesnije :D mogu misliti kakav ti je krs od slike na tom tv-u od 75 incha, pa to je razvuceno do bola...
      qled je samsungov promasaj koji bi najradije da zaborave. lg ih je unistio svojim oled panelima koje jedino ne kupuje samsung jer im je ispod casti. lg im je potpuno preuzeo trziste u visem segmentu tv-a i tako ce i ostati.
      Xtrend ET4000
      Panasonic ST50