Par pitanja u vezi 4K tv-a

• Bez veze se ljutiš. Ocjene na raznim stranicama, revijama i časopisima su napisane, kako proizvodjači traže. Ljudi, što pišu recenzije po nalogu, dobro su plačeni.

Ovdje ljudi iznose svoje utiske, zapažanja, "ocjene"...Sve je relativno i subjektivno. Svatko se mora svojim očima, ušima i ostalim čulima uvjeriti, što njemu najbolje paše. Neka ocjena, komentar....može pomoći, ali ne nužno.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.

The post was edited 1 time, last by tmurgel1 ().

• tmurgel1 wrote:

Bez veze se ljutiš. Ocjene na raznim stranicama, revijama i časopisima su napisane, kako proizvodjači traže. Ljudi, što pišu recenzije po nalogu, dobro su plačeni.

Ovdje ljudi iznose svoje utiske, zapažanja, "ocjene"...Sve je relativno i subjektivno. Svatko se mora svojim očima, ušima i ostalim čulima uvjeriti, što njemu najbolje paše. Neka ocjena, komentar....može pomoći, ali ne nužno.
      Ne ljutim se uopste, ali kako da ucestvujem u razgovoru u kome neko tvrdi da samsung ne zna da napravi televizor. Sto se tice sajtova za recenzije, nema razloga da verujes u teorije zavere, da ne pisu objektivno niko ih ne bi citao i konsultovao, oni svoje recenzije baziraju na cinjenicama, tako sto gomilu parametara uporedjuju ,a to uopste nema veze sa subjektivnim utiskom. Naravno da su LG i Samsung vodecu proizvodjaci, na moju radost uspeli su i ostali da ih sustignu. Naravno dA su OLED televizori najkvalitetnji, sto im i cena govori, posle toga sigurno je tu samsung sa qled modelima, poenta moje price je da koliko para toliko muzike. Ovde ljudi pocese da hvale Plazma televizore, pobogu, oni nisu 4k i nema razloga vise spominjati iste..drugi spominju kako su kupili novi TV (ovog ili onog proizvodjaca) i kako su prezadovoljni, pa naravno da su prezadovoljni jer koji god nov TV da su kupili bolji je od 10 godina starog TVa koji su prethodno imali. Neko hvali sony, neko filips, niko nije rekao da oni ne valjaju , ali i oni imaju modele od 400 eura pa do 3000 eura, nisu slucajno tolike razlike u cenama, sto skuplji, sigurno daje ocigledno bolji kvalitet slike, a za poredjenja modela kojima je slicna cena tu su sajtovi koji mogu pomoci, mada su nijanse u kvalitetu upitanju. Ja imam Samsung NU8002, slika je nerealno dobra, komsija je kupio samsung serije 7, tvrdim da mi je 5 puta bolja slika nego njemu. takva su moja iskustva.