Bonbon ne prihvaća KOD sa svojih bonova

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bonbon ne prihvaća KOD sa svojih bonova

Ovo bi trebalo ići u temu o bonbonu al kako je neneađem otvorio sam novu temu.

Ovako jučer sam kupio dva bonbon bona 40 i 10 kuna. Odem ih upisati preko bonbon profila na laptopu.
      Bon od 40 kn sam uspio od prve. A ovaj od 10 kuna neće prihvatit ni iz 6-7 puta.
      Probao sam na dva preglednika (chromium ,vivladi) .
      UVIJEK NAPIŠEM TAČNIH 14 BROJEVA !

NEMA POTPISA

The post was edited 1 time, last by Zagor Tenej ().

• ima ludjaka matematickih genija koji pogode te brojeve, makar to bio bon od 10kn ili 160kn nebitno

ja dok sam bio korisnik bonova kada nije htjelo prihvatiti brojke s bona, nazvao sam sluzbu za korisnike
      trazili su me iznos bona, kombinaciju znamenki od tog bona i serijski broj bona kako bi se potvrdila autenticnost
      sve je bilo rjeseno za manje od 10min

moj savjet je da nazoves korisnicku podrsku, ne savjetujem ni email ni facebook, jer samo ces si sve zakomplicirati
      nazovi i odmah ce ti rjesiti sve za 10min
    • a da.. malo da pojačaju
      Ne iđe ti to baš samo tako.. da ovaj otvori ladicu i pojača u tvom kvartu signal.
      A vozaju te.. jer je takva politika fime
      I pišeju isto tako, jer je takva politika firme
      Ako ne odgovara, ima druga mreža, možda i ima bolji signal, ko zna.. tre probat

i šta je sad sa tih 10 kn bon ? još čeka bolja vremena ?
    • Zagor Tenej wrote:

Tako je od sinoć oko 21 sat. Od njihovog suporta (pomoći ) nikakve pomoći.
      Nemam baš dobra iskustva sa njima. Kada sam im prije pisao da im je na mom području sigana loš da ga nema. Vozali su me tamo amo . Te pošalji ovo , ono napravi to . Da bi na kraju nakon dva tri dana dopisivanja . Sami ladno rekli .
      Žao nam je na tvom području imamo nešta slabiji signal.
      Kada sam im rekao . Pa odmah sam vam rekao da vam je tu signal slab loš, i tražio ako možete da ga pojačate.
      Opet su iznova poćeli sa pošalji ovo ono itd. Naravno tada se javio neko od njih sa kim u ta dva dana nisam kontaktirao.
      Pa da neprićam kada ti se balavci poćnu obraćat kao da si sa njima čuvao ovce. Il kada ti neki njihov Luka,Mladen ,Danijel (ili kako već ) u odgovore stavi smiješka kako namiguje ljutka i slično. Pa nismo mi ove skupa čuvali . Niti sam žensko da mi tamo neki tip u odgovore stavlja neke gluposti.
      jao to najvise frustrira, kad stavljaju smeska u odgovore, kao cool su mreza pa zato i kao cool odgovori (kao za mlade)
      a bolje da im ne komentiram reklame i tjedne pakete, doslovno katastrofa

do sad najčudnija reklama koju sam ikad vidio za neku mobilnu mrezu, je bila "diraj si macu" i prikaze covijeka kako mazi mačku
      a intonacija govora je bila sexy provokativna, reklama nije izdrzala 7 dana na televiziji pa su je zamjenili sa "zarolaj sa starim" gdje su
      prikazali starog na koturaljkama iako se reklama dvosmisleno moze shvatiti, dobro da nisu rekli "smotaj sa starim" ili "ušmrkaj sa starim"
      tomato ima najgore i najprovokativnije reklame, ali lose, drugi najlosiji bonbon, onda zmajo i simpa, pa magenta 1, vip jos donekle normalan
      pa cak i tele2 s ekipom iz cirkusa
    • Najbolje najjasnije reklame mi imaju VIP Tcom Iskon .Odmah ti kažu šta dobiješ za koliko kuna. Uz nešta malo ili ni malo ostalih kerefeka koja odvlaće pozornost.

Naj lošije reklame ima bonbon. Kao da su pravljene za debile ili za lgbt zajednicu Iskorak . Ona kada su svi bili u krugu čudno odjeveni i "kao valjali neke gluposti, koje su kao trebale bit zanimljive" Ili ove 20 GB (reko bi moj bivši komšija ) "Ovi ko na pe2ep balu. Dvadestak nih dođe cura i nitko je ne šljivi ni 2% " Reklame kao da su pravljene za natječaj za sponzora neki pride.
      Pa ova nova u bolnici . Dno dna.

Tomato nije imao reklamu "diraj si macu" već "liži macu". U kojoj je lik. Imao neki dodatak sa kojom je lizao tj čistio mačku mačka.
      A bunili su se vjerovatno oni koji nikada u životu nisu imali ili čak ni vidjeli mačku. Sem u crtanom. Pa neznaju da se mačke same ili jedna drugu starija manje pogotvo .Same ližu krzno zbog higijenskih praktičnih razloga.

Najznimljivije reklame mi je imao tele2 sa onim mafijašima.

.

The post was edited 2 times, last by Zagor Tenej ().

• od toliko načina za kontakt sluzbe, on ništa ne riješi

čudno, samo tebi ti bonovi štekaju

doduše, preko web-a ponekad zapne ukucavanje bonova i te tvoje zapetljane žice
      ali uskoro proradi
      ili tipkas direkt na mob, ali da u tvom slučaju neče
      facebuk korisnička podrska je istu tu..
      e sad, ako je bon nevažeči ...
      tipkas im i taj broj i serijski broj, ali meni osobno se to nikad nije dogodilo da bon nebi mogao iskoristit (gdje si ga kupio)