Tih a dobar risiver

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tih a dobar risiver

Pozdrav.Nov sam ovde,treba mi savet pri kupovini novog risivera.Posto imam vec Azbox koji je prilicno bucan i navikao sam se na njega,sledi Svetsko prventsvo i gledanje sa gomilom ljudi pa bih drugi(nov/polovan nebitno) samo da ispunjava neke osnovne stvari.
      1 da bude tih,necujan po mogucstvu
      2.1080p
      3.da ima wifi
      Moze li neko da mi pomogne savetom oko kupovine?
      Hvala
    • Azbox premium HD+ je jedini model koji sam imao/imam i tih je (ali se ipak cuje) ukoliko se iskljuci ventilator ali tad nece dugo.Sa ventilatorom je izuzetno glasan pa mogu da ga uporedim sa radom riga od 6 grafickih karti.3 ista modela sam imao svaki se cuje isto.Moze da mu se uradi tise hladnjenje ali otvaranje rusi garanciju i rizik da se nesto sjebe a desavalo se i to...nebitno,zbog njega sam naglasio da bi trebao biti necujan.Poenta je da mi treba drugi risiver a odavno nisam u toku,nista specijalno uglavnom za neke slobodne kanale na 19 ARD i ZDF da bi se gledale utakmice svetkog prvenstva sa najboljom mogucom slikom.Cena...pa do 150e nov,polovnjak do 70 ali nije iskljucivo.Mozda je i bolji savet sta nikako ne bi smelo da se uzme,koji su se lose pokazali.
      I kad smo vec tu da li neki noviji model risivera moze otvoriti 4:2:2 format?
    • Naravno da izbacuje 1080p....i necuje se dok se ne ukljuci Fan Control koji fabricki nije ukljucen.Pokusao sam bez toga nije izdrzao leto 2012.Ako si ga ganjao 5 godina bez hladnjenja svaka cast.Meni je inace zbog posla potreban rad od bar 7 sati dnevno nekad i 15...zuji jace od riga sa 6 kartica navikao sam se ali smeta ljudima koji nisu...nikad nisam imao drugi risiver osim 3 modela istog azboxa i svi se cuju isto tako da je za mene necujan risver ipak nesto novo koliko god za vas to bilo cudno.Dobar je jer otvara neke fidove koji drugi ne mogu.
      Images
      • 0-02-04-7de5e2f8fcfccb8c0fd3309da886f41a070a0d4aef76183f5586862fe9d3866d_db6c713d.jpg

109.31 kB, 1,280×960, viewed 88 times

The post was edited 1 time, last by laoskv ().

• ja sam imao Azbox HD Elite,i nikakvo hladjenje nije bilo potrebno, a nije se gasio....
      prve godine,mozda nesto malo vise koristio sam OFFW,onda presao na Enigmu2,i sve je radilo ko sat...
      mislim da sam ga prodao sa OpenSpa Enigmom,ne secam se...:)
      a mozda bas tebi ako si iz Kraljeva..:)
      Wetek 4K/LibreElec
      GigaBlue Quad Plus/PurE2
      Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      SlingBox Pro
      ChromeCast