Kako uzeti EvoTV ako nemas HR osobnu

• Kako uzeti EvoTV ako nemas HR osobnu

Pozdrav
      Čovijek ima vikendicu. Inače je iz Srbije. Ima Srbijansku putovnicu i Srbijansku osobnu.
      Bit će ovdje tri mjeseca i uzeo bi evoTV.
      Kako?
      OK, uredjaj bi kupio za 450 kuna ali kako dalje.
      Može li čak prepaid??

Pisao sam im ali i dobio nesuvisan odgovor (koliko sam skontao može i samo OIB a na najbližoj poreznoj oib može izvaditi i državljanin tunguzije). Opet sam pitao, ali dalje ne odgovaraju a na tel se ne javljaju???:

evotv
      pon, 11. lip 15:01 (prije 6 dana)
      Poštovani, za uslugu evotv-a potreban je OIB ili broj putovnice te prebivalište u RH. Ukoliko ima nešto od navedenog može nam se slobodno javiti za novu uslugu.
    • darko151 wrote:

Pozdrav
      Čovijek ima vikendicu. Inače je iz Srbije. Ima Srbijansku putovnicu i Srbijansku osobnu.
      Bit će ovdje tri mjeseca i uzeo bi evoTV.
      Kako?
      OK, uredjaj bi kupio za 450 kuna ali kako dalje.
      Može li čak prepaid??

Pisao sam im ali i dobio nesuvisan odgovor (koliko sam skontao može i samo OIB a na najbližoj poreznoj oib može izvaditi i državljanin tunguzije). Opet sam pitao, ali dalje ne odgovaraju a na tel se ne javljaju???:

evotv
      pon, 11. lip 15:01 (prije 6 dana)
      Poštovani, za uslugu evotv-a potreban je OIB ili broj putovnice te prebivalište u RH. Ukoliko ima nešto od navedenog može nam se slobodno javiti za novu uslugu.

AKo misli uzet samo na 3 mjeseca onda nemora kupit reciver može ga i iznajmiti. A najbolje mu je ako u hrvatskoj ima nekog od rodbine prijatelja (najbolje tko već ima EVO).Da taj uzme dodatni reciver i ta ga tri mjeseca da njemu na korištenje. A on onda toj osobi .Svaki mjesec da 20 kn za najam recivera i 35 kn za reciver . Pošto je preplata na drugom reciveru pola cijene.
      Ili 50 kuna pola preplate koliko bi vlasnik pvog recivera plaćao za svoj i taj drug. 70kn prvi reciver+35kn drugi reciver.
      NEMA POTPISA

• Da, čudno je. Već su tako nešto trebali imati u ponudi, samo je pitanje koju cijenu staviti za 12 mjeseci pre-paida? Maxtv Sat Ci Cam prepaid je 1200kn, tu negdje može se očekivati i evotv mada bi bilo bolje kada bi stavili cijenu recimo 999kn :)

Ova nova ponuda je dobra, za 399kn 3 mjeseca evotv i poslije ti ostane HEVC T2 receiver (dobro za sve koji još uvijek nemaju T2 HEVC televizor)

zutiklik.hr/evotv-na-dar-uz-prijamnik

A tek sad vidim da imaju u ponudi isto 3 mjeseca evotv sa modulom za 349kn što je isto dobra ponuda. Gotovo svi novi tv prijemnici imaju T2 HEVC tuner i CI+ slot pa je praktičnije naravno :)

zutiklik.hr/evotv-na-dar-uz-modul