OneKey Recovery

• OneKey Recovery

Gdje mogu skinuti OneKey Recovery za laptop Lenovo G50-70? Našao sam sve i svašta, samo ne za moj model. Hvala puno.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • If you have deleted the OKR 8.0 app, you can still access system recovery by pressing the OKR button while the computer is off.

Ako ste izbrisali aplikaciju OKR 8.0, još uvijek možete pristupiti oporavku sustava pritiskom na gumb OKR dok je računalo isključeno.

If you need the OKR 8.0 application though, try the link below (this is for a different model but it should work)

Ako vam je potrebna aplikacija OKR 8.0, pokušajte ovaj link (ovo je za neki drugi model, ali bi trebao funkcionirati)

support.lenovo.com/us/en/downloads/ds038136
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Hvala. To sam i sam pronašao, ali ne bi petljao sa nečim, za što nisam siguran da je za moj model. I bez toga imam dovoljno problema.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.