Stabilna iptv

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zeljko62 wrote:

@Ludi Pera, odavno se znamo i kad nesto kritikujemo mi smo protiv tog. Nije istina da smo admine protiv tebe nego protiv tvog subjektivnog favoriziranja satelitske naspram iptv platforme.
      Za svjetsko sve sta je islo u 4k je bilo na vodecim iptv serverima. Sad da drze 4k je suludo jer veoma mali broj korisnika ima 4k uredaje (imaju android box 4k) ali 4k tv malo.
      A sta se tice same ponude UHD, 4k i slicno na svim platformama je malo zastupljeno. Pitas mene da kazem gdje se legalno to moze gledati, bas si saljivdija. Takav Admin i mora biti na svakom forumu. Od tebe se trazi da budes objektivan i da stojis iza onog sta napises ali znanjem a ne ono sta bi po tvom moralo biti.
      Za sve sljedece nedoumice i objasnjenje imas moj viber ili skype pa mozemo u dijalog i s argumentima sve podkrijepit.
      Jer od ovakvih pisanja malo ko ima koristi.
      PoZZ

Dragi Željko,

Ne favorizujem ja ništa jer nemam ništa od toga, za razliku od tebe i Zorana koji imate iptv bizmis.
      Sve šta radim na Forumu je iz hobija.

Ako bi ovu temu pročitao ispičetka, video bi da sam (gle, čuda!) dvojici kolega skrenuo pažnju da ne flejmaju iptv temu s netolerantnim napisima.
      Ono šta iznosim i ovde i inače su činjenice - sviđalo se to nekome ili ne.

Drago mi je što moje reči o legalnim serverima smatraš šaljivima - to me uverava da su i tvoje iptv usluge legalne.
      Ako još malo dublje pogledaš iptv teme, videćeš da već godinama objavljujem legalne javne servere kako bi što više ljudi moglo da ih prati, na primer:
      IP: TV i Radio kanali
      IP: TV i Radio kanali - rasprava

Verujem da to dovoljno govori o mojoj pristrasnosti satelickoj tv.

Da podsetim da Forum služi za javno pisanje, razmenu mišljenja, rasprave, informisanje, savetovanje šta-i-kako, a ne da se promoviše neko ili nešto radi sticanja finansijske koristi te za sve ostalo upućuje na vajber ili skajp.
      Vidiš, za razliku od tebe imam na hiljade poruka i tema sa savetima u sitna crevca za sve i svašta, i još dodatno pojašnjavam kome god nije jasno.
      I to je sve podložno kritici svih i svakoga, pa i tebe. Istovremeno, nemam šta da kritikujem od tvojih tekstova i saveta jer ih nema objavljenih.
      Toliko o znanju i tome šta je po mome (size matters).

Na kraju, nije uloga admina na Forumu da ima ogromno znanje već da vrši administrativne poslove.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • Aj da i ja velim koju glupost (ilti koju pametnu).
      Satelitska je jeftinija od iptv-a . Da ima slucajeva da se c*s prodaje i po 30$ mjesecno
      Ali ima ga i po 1$ mjesecno.( zna jeftiniji biti kvalitetniji od skupljeg).
      Iptv uglavnom se krece od 10$ pa na dalje.
      Iptv ima puno veci izabir kanala , ali budimo realni . od 5000 kanala gledate uglavnom kojih 30-50 kanala.
      Sa motorom za satelitsku mogu isto doci do te cifre kanala ali uglavnom gledam kojih 5-10 kanala.
      E sada utakmice. Sto satelitska ima a iptv nema. Da rijec je o feed-vima.
      Kod iptv -a kada veca kolicina ljudi gleda jedan kanal (bolju tekmu) zna doci do pucanja slike.
      Kod satelitske to nije slucaj. Kod satelitske se mogu naci feedo-vi koji prenose tu tekmu sa super kvalitetom.
      Bitrate od 15000kb/s pa na vise , i uz malo znanja tekma se gleda besplatno.
      Pokusavao sam staroga nauciti kako preko android boxa da koristi ( gleda) iptv kanale.
      Uglavnom veli da mu je komplicirano ( previse klikanja) , da sporo prebacuje kanale :)
      Prednost iptv-a je da ima arenasport kanale (hr), sportklub (hr) kanale , te dosta kanala sa prevodima.
      Uglavnom i jedno i drugo ima svoje prednosti i svoje mane.
    • Sve provajdere vec idu na iptv(ne govorim o nelegalnog)kod kuce imam od VIP preko 120 iptv kanala,moze Freon da potvrdi posto je iz Makedonije i je dobro upoznat a to sto neki ljudi necu da se suoce sa istinom da satelicka vrska ide u zaborav to je drugo plus ove sto nude C+S je mnogo ali mnogo jeftinije od pre nekoliko godina znaci c+s mozete od privatne servere da dobijete i za 40eu za celu godinu i to za odreden broj kanala posto nemaju svi 2 ili 3 metara antene da hvataju celu evropu i zato toliko brane C+S a kad se spomne IPTV odma grde ljude i brisu im postove sto govore istinu.Ovde su neki ljudi dobro informisani ko sta ima kuci,sta radi i tako dalje.Nisto licno nemam protiv nikoga nego treba da se uvidi istinu kad se govori za neku temu.

A to je tacno daje IPTV rasteretio cene,ranije su cene bile mnogo vece a sada su tolko niske sto su smesne za celu godinu dana pretplate ili isto i za IPTV.Ima sajtova koi mozete da probate testove dali vam se sviga ili ne taj server a naravno da IPTV nudi vise kanala zasto sa obicne antene nikad nemozete da uhvatite skandinavce i tako dalje plus ljudi nude veci asortiman za ljudi iz celu evropu,aziju,usa,kanadaindija,pakistan i tako dalje a gledas samo exyu kanale posto nas ove kanale interesuju nas.
      IPTV je buducnost...

The post was edited 1 time, last by ZoranMKD ().

• Da ne citiram.. Zorane, gledaj šta 'oćeš, aman najstrašnije me ne interesuje šta ćeš da gledaš.
      Ali si preterao s nametanjem ličnog mišljenja o odlasku sat platforme u zaborav.
      Ako nemaš opremu/ne želiš/ne umeš/ne interesuje te da nešto pratiš putem satelita, to ti ne daje za pravo da ostalima svako malo predbacuješ kako su neprosvetljeni i ne znaju šta je prava istina.

Svako nek gleda šta mu paše.

Ovo nije Forum za promociju vlastitih usluga, naročito ako se od istih ima finansijska korist.
      Ovde smo da pomažemo jedni drugima oko načina gledanja koječega. Ali, isključivo savetima, napisanim javno i u skladu s Pravilima Foruma, a ne prodajom usluga.

Nadam se da sam bio jasan: ponavljanje gore navedenog jednim te istim korisnicima Foruma mi ne ide od ruke, pa skrećem pažnju da to imaju na umu.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • Ima još jedna opcija ili dvije niko ne spominje kodi ili vavoo nije loše ali đaba je može dan sedmicu mjesec ili godinu da traje njihove liste ali ko je god svjestan ili se nepravi lud ili nije zahvalan pionirskim početničkim radostima satelitske televizije mislim da sam sebe vara ili negovori istinu pa prije kad bi neku novu poziciju ulovijo i još dobar signal uloviš i još otvara to mi niko nemože kazat da je sad prednost usrane iptv kupiš box uključiš i sve imaš ma jebo to ni ti si se potdrudio nit uznojio nit šta naučio poserem se na taj doživljaj ali prije s satelitskom e to su vremena bila pa skontaj kako da povežeš sve pa diseq šalter pa ovo ono to je doživljaj i čovjek bude zadovoljan šta je postigo a danas spojij upali sve ide
      Na šta su ljudi spali oče sve da im je servirano nebi hvala iptv nit kodi volim svoju satelitsku više nego sve ostalo na svijetu :thumbsup: 8)
    • satelitska je kvaliteta a IPTV kvantiteta :D

ja imam oboje i jednostavno ne mogu se naviknuti na IPTV pogotovo kod LIVE sportskih prijenosa, slika nije prirodna da ga *ebeš, filmski programi su OK poput HBO i tu se ne vidi velika razlika ali kad su u pitanju sportski programi e to ja ne mogu provarit pored satelitske ;)

iptv uglavnom hvale oni koji nisu nikad ni imali svoju vlastitu satelitsku, gledaju po mobitelim i tabletima i naravno da im je slika super, ali gdje je tu gušt, pitam ja Vas ???

mislim IPTV ima veliku budućnost to je istina zbog jednostavnosti korištenja, niske cijene pay programa itd. to je nešto što se ne može zaustaviti hočeš legalno ili ilegalno, ali uvijek će postojati ljudi koji znaju cijeniti kvalitetu i takvi će birati svoju vlastitu satelitsku antenu sa svojom vlastitom opremom i biti sam svoj gazda
      www.prejeftino.com
      Najveća i povoljna ponuda antenske opreme u Hrvatskoj
      Dostava u roku 24 sata - trošak dostave od 20 kn (HR) preko InterEurope
      Distribucija MaxTV SAT na ugovor i pre-paid MaxTV SAT CI+ CAM
    • Dobro ljudi sad smo počeli tu mjeriti čiji je deblji ili duži.
      Poanta ovog sveg piskaranja je da se razljute dobri ljudi ili da se nekome dokaže što je koja boja!?!?

IPTV je jedno, satelitska je drugo. Možemo debitirati o svemu i svačemu ALI LEGALNO!
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!