49°E Yamal 202 C band

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vjerojatno bi išlo sa antenom od 125 cm širine , a lnb za C band potraži na eBay ili sličnim servisima .
      Kod odabira LNBF voditi računa da se isporučuje dijalektrik pločica jer bez nje neće biti moguće primati frekvencije sa 49°e pošto se na tom satelitu koristi kružna polarizacija .
      Za podešavanje antene na 49°e možeš koristiti bilo koji mjerni uređaj koji ima mogućnost odabira L.O. 5150 ili da se ručno odabere L.O. 5150 , a moguče je da već stoji u meni C band .
      Ovaj post je poslan sa Motorola Z3 bez korištenja Tapatalk :)
    • sta je sve moguce pokupiti od satelita koji emituju kanale u C Bandu recimo sa antenom koju imam 120 cm?
      I koliko bi vise dobio recimo ako bi kupio 150 cm do 170 cm antenu,bas me zanima koliko bi me stajao taj hobi,recimo kod nas je antena 170 cm bez onb-a i motora oko 100 eura,e sada koji motor na nju,i koja je cijena lnb-a za c band,dal se moze ukonponovat na tanjir i lnb za ku band i c band da se moze to prtiti istovremeno.
      Lokacija Bosanska Posavina.
      Dreambox 800 HD
      Dreambox 500 S Kinez
      Humax 5400
      Samsung Plasma - Serija 4 - 50(127 cm)
      Pozicioner Opticum DM 2800+Ofset 120
      75 E - 30 W