NetTvPlus vs GSS-Media vs Balkaniyum TV vs Media4Yu vs GO4YU

• NetTvPlus vs GSS-Media vs Balkaniyum TV vs Media4Yu vs GO4YU

Pozdrav,

Potreban mi je jedan stabilan IPTV-provajder u inostranstvu. NISAM ZAINTERESOVAN NI ZA TELEVIZIJU PREKO APLIKACIJA, KAO ŠTO JE "SMART IPTV". Želim samo nekog operatera, koji ima SVOJU APLIKACIJU za Samsung Smart TV. Ako neko zna za drugog, kojeg nisam naveo, slobodno ga navedite. Alternativa je Satelitska TV, ali to je malo komplikovano ovdje gdje živim, ali nije zabranjeno od strane zadruge. Ja sam za početak mislio na ove operatere:

Net TV Plus: Imao sam ih. Usluga je stabilna, međutim ostali su bez HRTa (ne gledam ništa na njemu, osim kviza "Potjera" i serije "Crno Bijeli Svijet"), Eurosporta (Bundesliga) i najvažnije: NEMA ARENE, PA JE PROBLEM ZA LIGU PRVAKA. Nisam zainteresovan za gledanje LP sa komentatorom na Slovenskom.

GSS-Media: Testirao sam ih. Usluga je isto stabilna, ali nema Sport Kluba, pa je problem za Englesku Premijer Ligu, Špansku ligu, Ligu Nacija, a nema ni Eurosporta (Bundesliga), ali imaju Ligu Prvaka.

Balkaniyum: Trenutno ih imam, a imao sam ih i prije. Za cijenu je super izbor kanala, ali sport sa tim kvalitetom slike neda gledati, bez obzira na sportske kanale.

Media4Yu: Zapravo GSS-Media sa minimalnom razlikom.

GO4YU: Izbor kanala OK, ali nema sportskih kanala.

Ako neko zna za drugog operatera sa svojom aplikacijom za Samsung Smart TV, navedite. Potrebni su mi sportski kanali, te BHT1 , FTV, RTRS, Al Jazeera Balkans, Hayat, Pink BH, HRT1, RTS 1/2/HD, RTCG, Nova TV, RTL HR, Prva TV i to je manje više to. Ma da znam da ću vjerovatno za EPL ili LP morati potražiti neko rješenje preko lokalnih, ovdašnijh operatera.