Spajanje izvana na E2 box

• Evo i tebi kratko: jel možeš sa tim tvojim iphone ili tabletom na krovu bilo čije zgrade ili kuće (dakle, ne tvoje!) da upravljaš risiverom u tvojoj kući putem mobilnog Interneta? Dakle, ne kačiš se mobilnim telefonom na bilo kakav router putem WiFi, već koristiš isključivo mobilni Internet da dobiješ prikaz signala nekog TP na satelitu. I ne trebaju nam nikakava rešenja za streaming zbog gledanja odn. mogućnost transcodinga u manju rezoluciju. Nadam se da se razumemo.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • Nismo se razumili defintivno !! Ja se kacim sa mom Mobilnim Iphone , tablet , samsung Mobilni bez wlana nebitno gdje dok imam Internet na Mobilnim .. 100 posto druze .

Edit : Nebitno odakle upravljam moj resiver dok imam Internet na mom Mobitelu , a za Wlan sam mislijo ako imamo isti Ruter nije bitno , jeli sam izmjenijo IP Adresu Rutera da bi i preko wlana islo .. pozz

Edit 2 - cak imam Sateltsku sa Motorom , i to radi urdedno da se pokrece bez da zasteka , preko Mobitela upravljam bilo nesta cackanja , ali radi savrseno ..

The post was edited 2 times, last by i1y ().