Koji media player sa podrškom za subtitlove arm

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• vidoviti shaban wrote:

Kao što sam napisao u naslovu trebam preporuku za player sa podrškom za subtitlove.Probao media player 2 ,više verzija,ruši mi enigmu.
      rec je Ultimo 4k,Openpli image u njemu.

Vu+Ultimo 4k
      Vu+zero
      Dreambox 500 hd
      Evo slim
      Gibertini +motor
      Panasonic 50 Gt30
      lg 55C6v
      Bowers &Wilkins mt30 Onkyo thx 616
      a da probas ti recimo PurE2 Image,gde sve radi do jaja,gde rade trenutno najbolji Pluginovi za Enigmu kad su u pitanju Online Filmovi i Serije....ko god neke probleme u zadnje vreme,sve nesto na Pli...
      pur-e2.club/OU/images/index.php?dir=6.2/vuplus/
      Wetek 4K/LibreElec
      GigaBlue Quad Plus/PurE2
      Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      SlingBox Pro
      ChromeCast
    • koristio sam i Vix i Atv,sada PurE2...sve to isti Q,samo je bitno gde sta najbolje radi...
      znam da Pure privlaci u poslednje vreme mnoge zbog Francovih Pluginova,ali mnoge odbija njegov Skin,koji opet meni Licno do jaja....e sad navike su jedno,a mogucnosti drugo...
      dobro je da ima izbora
      Wetek 4K/LibreElec
      SlingBox Pro
      ChromeCast
    • Pa i nije baš isto jer iptv preko liste kanala puno brže radi na OpenATV nego na purE2 šta je meni najvažnije. Šta se tog defaultnog skina na purE2 tiče to je katastrofa, a kad staviš neki drugi skin onda ti se isti ti Francovi pluginsi ruše :(

Jbg za mene je to praktički neupotrebljiv image i zato koristim OpenATV i iptv player pa ne moram ništa razbijati glavu :thumbup:
    • opet,ide kako kome,ili u ovom slucaju tebi odgovara...a rec 'Katastrofa' je malo Gruba(za tebe je katastofa)kao sto su meni ostali skinovi Klise koji se ne menja Stoljecima,i sve je to stvar ukusa,ili Okusa...a na kraju nije ni tema...
      ja sam odavno prelomio da zbog banalnih stvari,tipa Skin,Spines,Boot..zrtvujem nesto sto radi odlicno,i sto je poenta cele spike...sto znaci Image gde sve radi do jaja,a ima za moj Box..ide on..i kraj...
      Ugodna Noc..:)
      Wetek 4K/LibreElec
      SlingBox Pro
      ChromeCast
    • evo da se i ja malo uključim u raspravu:
      od Ultima 4k sam svakako više očekivao,osim super brzog bootovanja
      podrška ima ali sam,vjerovatno,stalno favorizujući OpenPli upao u takve nedoumice
      probao sam i Atv i PurE2 i Pkt i ko zna šta još
      valjda je stvar navike,skin i šta već još pa se stalno vraćam na Pli koji sigurno ima hrpu nedostataka
      te hoće ovo,te neće ono,to su stvari sa kojima se svakodnevno susreće korisnik OpenPli image-a
      ako sam u krivu ,molim vas da me ispravite
      poslije ove gluposti sa playerom vjerovatno ću se prebaciti na neki drugi image
      i na zeru me jako nervira zap na IPTV ,naravno sa Pli image-om
      i na kraju,neki dan sam bratu šimao zero 4k i ostao zapanjen brzinom koja ne odstupa od brzine četiri puta skupljeg rec-a
      pozdrav

Vu+Ultimo 4k
      Vu+zero
      Dreambox 500 hd
      Evo slim
      Gibertini +motor
      Panasonic 50 Gt30
      lg 55C6v
    • vidoviti shaban wrote:

@zggo sve sam verzije probao čak i brisao defaultni media player da ne bi bilo konflikta
      nije prošlo,definitivno je nešto u samom image-u
      mislim da će promjena imagea riješiti sve probleme i nedoumice.

Vu+Ultimo 4k
      Vu+zero
      Dreambox 500 hd
      Evo slim
      Gibertini +motor
      Panasonic 50 Gt30
      lg 55C6v
      Interesantna stvar,kod mene rade perfektno i mediaplayer 2 i iptvplayer,tj.E2iPlayer,samo još kad bi proradio DDamir i kad nebi zafrkavao MaxtvSat modul i kartica bio bi perfektan spoj zero 4k i openpli (za moje potrebe).
    • Stavio Atv image,radi bez ikakvih problema,male modifikacije skina su mi samo potrebne,image za čistu desetku!

@zggo ja sam ddamira davno riješio,mislim na verziju za arm,isto tako ti nije radila na OPenPli,na OpenAtv je radila bez problema,o tome smo već pisali.
      i naravno,tu je famozni subsSupport koji radi bez greške.

Vu+Ultimo 4k
      Vu+zero
      Dreambox 500 hd
      Evo slim
      Gibertini +motor
      Panasonic 50 Gt30
      lg 55C6v