Uskoro novi sat-paket Telekoma Srbije na 23.5E

• Stefika wrote:

Pa ovako, prvo je telekom dosao do ortaka kuci da mu instalira sve i radilo je vrh! On je samo skino kablove i poslao!! Doduse njemu je instaliran bloc od dve glave!! A ja imam samo jednu!! Ali hvala svakako
      Pa ako je njemu radilo, trebalo bi onda po logici da i tebi radi, ALI, tu moras proveriti prvo i osnovno, dali risiver dobija signal od LNB-a, to jest dali je kabal povezan kako treba, a onda se mora naci pozicija u ovom slucaju 23.5 E ako ces gledati telekomov paket, posto si naglasila da imas singl LNB ... moj ti savet, da potrazis nekog lika koji radi montazu satelitskih sistema ...
      DM 500 HD
      M Sat Telekom Srbija
      Inverto lnb Single
      V Box II
      SONY KD-55XE7005
    • udjes u meni i ides na levo pojavice se na jedan ekran pise dole vracanje na fabricke postavke, ides tu, uneses pin i sacekaj dok odradi reset, skenirace sam kanale sve i ponovo ih poredjati, imaju dosta bugova u sw, recimo kod mene kada posaljem rec u stanby u koliko sati ga posaljem u standby taj sat ostaje na displej, ne menja se, ako duze vreme radi na jedan kanal ne baca sliku vec zeleni ekran pa mora iz struje u struju, ne svidja mi se ni sam nacin kretanja kroz kanale jer menja odmah kanal bez klik na OK dugme, sve u svemu bugovito i lose odradjen sw reca.
      VU+Duo 4K OpenATV
      VU+Solo 4K OpenATV
      VU+Solo 2 OpenATV
    • Stefika wrote:

Pozdrav, jos ja smara

Primetio da na rts-u dosta secka slika! Na drugim kanalima je sasvim ok!! Kvalitet signala mi je izmedju 66 i 69%! Jel treba da pojacam kvalitet signala??? Ili je mozda drugi problem?
      90% antena offset 1,20 Sremcica/Beograd
      DM 500 HD
      M Sat Telekom Srbija
      Inverto lnb Single
      V Box II
      SONY KD-55XE7005

The post was edited 1 time, last by Igi029 ().

• Ljudi, jel realno da se ne može podići antena i resiver i da sam nađeš ko će da ti montira već insistiraju na tome da njihovi ljudi to rade? Kad sam tamo još pre 10 godina uzimao Total tv preko nekih poznanika, čovek sklopio ugovor na njegovo ime aktivirali nam karticu ja uzeo opremu i ćao...Kad sam pre neki dan bio u mts poslanici kažu za 7 do 10 dana doćiće vam ljudi i montirati kad sam rekao jel se to može preneti preko, kažu Ne,ne,neeeeeee....to samo može na pdručju Srbije. Ja mu kažem kako total već 10 godina imam na taj način, kaže e ovo ne može.Ne bih nekako da maltretiram iste ljude, da im dolaze montirati na kuću ovi bliži koje bih moga ne žive tu odma preko granice već su daleko.Jel jedina opcija naći nekoga kome će doći na kuću da montiraju a ja kad odu dođem skinem sve to i prenesem?
    • New

ja od pre neki dan imam mts tv paket...nebih ga uzeo..nego mi za istu cenu koju sam do sada placao, presao na Box 3 paket i dobio i ovo...znaci fix telefon + internet+ msatv za 2399 din
      sto se monaze tice..moraju oni..jer sve slikaju antenu kad nameste, serijski broj resivera itd..da bi pravdali uzete antene i resivere.
      sto se tice kanala, sve vec vidjeno itd...imam sve otvoreno prva 3 meseca, posle mi ostaje msat tv plus paket
      neznam kako je kod vas, ali kod mene kad kliknem na saltanje kanala na daljicnu gde je p+/p- preskace kanale za po 8 ili 10 mesta
      a kad na strelicama gore dole menjam (strelice gde je OK u sredini) menja normalno.

p.s> da li kod nekog rade ovi novi ubaceni kanali, primer...arena sport cg, prva tv cg, budva....
    • New

gboxamater wrote:

ja od pre neki dan imam mts tv paket...nebih ga uzeo..nego mi za istu cenu koju sam do sada placao, presao na Box 3 paket i dobio i ovo...znaci fix telefon + internet+ msatv za 2399 din
      sto se monaze tice..moraju oni..jer sve slikaju antenu kad nameste, serijski broj resivera itd..da bi pravdali uzete antene i resivere.
      sto se tice kanala, sve vec vidjeno itd...imam sve otvoreno prva 3 meseca, posle mi ostaje msat tv plus paket
      neznam kako je kod vas, ali kod mene kad kliknem na saltanje kanala na daljicnu gde je p+/p- preskace kanale za po 8 ili 10 mesta
      a kad na strelicama gore dole menjam (strelice gde je OK u sredini) menja normalno.

p.s> da li kod nekog rade ovi novi ubaceni kanali, primer...arena sport cg, prva tv cg, budva....
      ja sam korisnik medju prvima od februara meseca, sto se tice montaze, posto ja koristim sopsvenu antenu, ostavio mi lik (antenu i lnb), ja mu nagovestio da imam svoju antenu, on kaze da mora po svakom ugovoru da ostavi korisniku opremu ... ja je bacio na tavanu za ne daj boze, tako da to slikanje nije ni pomenuo! ;)
      DM 500 HD
      M Sat Telekom Srbija
      Inverto lnb Single
      V Box II
      SONY KD-55XE7005