Iptv i t-com

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Iptv i t-com

Koristim iptv listu več neko duže vrijeme i sve je bilo odlično do prije par dana kada su počeli čudni problemi. Sve je OK do nekog vremena ( cca 15.00-16.00 h ) a onda krene buffering i tako do kraja dana. Za
      gledanje koristim smart iptv aplikaciju na android tv-u. Drugo jutro opet sve ok, pa tako dalje...Napominjem da je sve isto, internet, linija, brzina,uređaj...i da ista iptv linija na tabletu ( 4g mreža )
      radi odlično cijeli dan. Slično se događa kod još nekih ljudi koje poznajem, a uglavnom je vezano za t-com pa mislim da uvode neke kontra mjere ili slično ? VPN ne pomaže

Da li sam nešto umislio ili još netko ima slična iskustva zadnjih par dana, i još traje ?
    • Svatko televiziju gleda na naćin kako želi. Plaća legalnog nekog legalnog porvidera. A danas bar imamo izbor od nekih 25-30+ do preko 70-80 pay tv kanala u Osnovnom paleketu.
      Ili gleda preko onoga.
      Al mi nikako nisu jasni oni .Koji idu uzimat ilegalne IPTV liste .Od ljudi koji su iz druge država srbija, hrvatska, bosna itd (pitanje je dal je i to tačan podatak).
      Sa 1500-2000 i više kanala pa imaju. Kanale iz (karikiram) Mađarskih Rumunjskih Srpskih Hrvatskih Bosanskih sela. Dvadesteak glazbenih pola od njih vrti idnetičnu ili slićnu muziku.
      Od filmskih imaju HBO12,3 HD pa i SD . (ovo mi nikako nije jasno ako imaš uvjete da mi pružiš HD kanal.Šta mi onda trpaš istu verziju kanala u SD?! Ako nisi u stanju obezbedit stabilan HD onda ga ni nestavljaj u ponudu!)
      Pa uz te hboJE imaju i Cinemaxe pa Cinestara Premire1,2 ostale cinestarae fox kanale axn kino tv amc i ostale filmske kanale .
      Pa su tu još Arene,Sport klubov ipa onda Bein sportovi SKY itd.
      Naravno isto SD HD verzije.
      Dal ti koji imaju tih tisuću i po dvije kanala .Stignu gledati bar njih 1-2 % posto ili im je važno da imaju broj?
      Zar onda nije bolje rješenje ako već imaš ili uzimaš prijemnik za IPTV da neplaćaš legalnog providera dodatano hbo&cinemax , cinestar premire pinkove . Na njega instalirai Kodi . Na kodi dodatke za filmove serije dokumentarce. Postoje dodatci i za gledanje utakmica sporta.
      Ili da se ne bakčeš sa tim svim .Jednostavno uzmeš neku legalnu pay tv.
      Barem si miran. A svejedno na legalnom pay tvnećeš gledati ništa manje nego na ovom ilegalnom preko IPTV .
      Razlika je samo u tom što ćeš kod jednog za iste novce imati 30-70 pay tv kanala .(free kanale iz tvoje zemlje neračunam). I to će ti većinom raditi kako treba imat ćeš neku podršku. Dok ćeš kod drugog za te novce imat hiljadu i pod dvije kanala. Često sa lošom nikakvom podrškom rizikom da se "davatelj " naon 2.3 mj ugasi a pare tko te pita za njih.