HT kupio evotv

• Problem je u tome što meni nikad ni ne dostave, nego nađem obavijest i kad otiđem u poštu uredno naplate 4,5 kn.
      Ajde da mi donese i naplati, ne bi ništa rekao, al do pošte i natrag mi je 7 km i još moram platit dostavu.
      Toga samo ovdje ima.
      Mislim da je bilo govora da je to pošti jedan od većih izvora prihoda, i dok je tako možemo zaboravit što će ukinut.
    • Zagor Tenej wrote:

EVO TV je morao biti prodan.Zbog direktive upute iz Europe.
      Navodno je stigla preporuka. Da se HP mora riješiti EVO TV jer ne spada u osnovnu djelatnost pošte.
      Mene uopće ne čudi situacija u državi pored takvog naroda kojem možeš prodat sve što se plasira pogotovo u medijima. Pa u EU smo 5 godina pa šta nisu prije savjetovali prodaju nego baš sad kad je profit sa 60 tisuća prethodne godine skočio na milion i 300 a 2018. vjerojatno još za 30-40%.

Al to je sve naredila EU isto kao i obaveznu zaštitu na radu + razne evakuacijske planove, razne ateste i ostale namete presijom ispekcije pod obavezno. A baš ti koji su progurali zakon su po otvarali sve firme koje se baš time bave i uzimaju lovu ... jer se izjednačavamo sa EU. To je sad nova izlika uz neisplativost i stečaj di su isti ministri uništili državne/domaće firme kako bi se oni baš time poslije mogli bavit a narod to ocjenit kao jako sposobne poduzetnike. A takvih priča kod nas more ... al to nije bitno dok priča ima smisla da narod povjeruje/vjeruje.

Al čekaj EU poticaje nisam još ni spomenuo ... to je za neko drugo poglavlje ...
    • Palo mi napamet da MaxTV IPTV prijemnicima imaju ulaz za zemaljsku antenu koja je softverski zaključana , dali bi se EvoTV mogao provući kroz njihov prijemnik i tako korisnicima postupno zamjeniti prijemna oprema i eventualno postojećim korisnicima omogućiti beckup djela ponude u slučaju zastoja na postojećim paricama ?
      Ovaj post je poslan sa Motorola Z3 bez korištenja Tapatalk :)
    • Zbog čega bi uopće EVO TV (onda bi morao i njihov prijemnik) išao provlačit korz IPTV ili neki drugi prijemnik od MAX TV !? Kada su to potpuno različite tehnologije ?
      EVO TV koristi zemaljski signal , MAX TV IPTV i SAT.
      Iskon Optima su isto u sklopu HT . Što se tiče posolovanja slaganja paketa (tv,net ,tel) Kao i samih televizija. Svatko od njih ima svoji vlastitu ponudu za tel -net-tv .Kao i ako se gleda samo tv ponuda.
      Svatko od njih pakete slaže tv kanale slaže kako mu odgovara.
    • RIZ-LA wrote:

Palo mi napamet da MaxTV IPTV prijemnicima imaju ulaz za zemaljsku antenu koja je softverski zaključana , dali bi se EvoTV mogao provući kroz njihov prijemnik i tako korisnicima postupno zamjeniti prijemna oprema i eventualno postojećim korisnicima omogućiti beckup djela ponude u slučaju zastoja na postojećim paricama ?
      Ne vjerujem da ce se to desit jer su to 2 razlicite platforme, iptv prijemnici bi onda trebali preko interneta primati kljuceve i autorizaciju ili imati u sebi i nekakvu karticu za otkodiranje. Receno je da ce se omoguciti dvb-t mogucnost za backup slobodnih kanala za muxa A i B... za evo tv cisto sumnjam
      Dm800se V2 original
      dm500hd ferrari
      T-90 WaweFrontier (4W,1W,5E,7E,9E,13E,16E,19E,23E,28E,39E,42E)
      Dm900UHD :D
    • HT će sigurno zadržati EVO TV do listopada 2021.Do kada EVO TV ima koncesiju za zemaljsku pay tv.
      HT ima namjeru tražit produženje koncesije po isteku sadašnje.
      HT će do listopada 2021 sadašnju tvrtku "HP produkcija" držati kao zaseban odjel,vjerovatno bez onog HP u imenu.
      Što bi moglo značiti da će EVO TV imat drugačiju tv ponudu od MAX tv.Kao što je slučaj i sa Iskon Opti tv , koji su isto pod HTom.
      HT neće nuditi EVO TV jeftinije u paketu sa drugim uslugama (tel,net,mobil net)u odnosu na samostalni EVO TV.
      Znači ako netko HT telefon i fixni internet uzme EVO TV. EVO TV će plaćati isto kao onaj tko im samo njega bez ostalih HT usluga .

Dodavanje Arena treba zaboraviti kao i npr Picbox tv.