Lg full hd ili 4k?

• dragancce wrote:

udaljenost od televizora mi je oko 3 metra, pa je meni nekako kao logicno da nije preko 43 inca mada mozda gresim .
      Ako imate gdje smijestiti i 55 inch ne bude preveliko. Ja imam na približno istoj udaljenosti baš takav.

@Freon, optimalna udaljenost je za mene ona, koja najbolje paše mom oku. Pustimo sve ostalo po strani.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • Kupih u petak tv, model je LG 43UK6200PLA. Imam satelitski risiver vu plus solo se on mi ide u jedan hdmi u drugi ps4, testirao sam do sada dosta toga . Slika je odlicna, u pocetku mi je bila malo mracnija dok nisam ukapirao da je po difltu stavljen power saver mode, kad sam iskljucio tek tad je zasijao. Klasican sd signal sa risivera ide sa slikom koja je u sustini ista kao i na prethodnom 32 incnom full hd televizoru, tu nisam ni ocekivao neku razliku, bilo me je strah da ne izgleda jos losije,hvala ljudima koji su mi rekli da se ne pogorsava slika, vec je u sustini na tom nivou, full hd je odlican. Najvise me je, naravno, odusevio 4k, pustao sam sa youtuba i pustao sam sa serovanog foldera sa racunara i stvarno se vidi perfektno, tv je na 60 hz. Uglovi gledanja su mi odlicni, mnogo veci u odnosu na stari samsung 32 inca. Webos smart deo, me je apsolutno odusevio, uspeo sam svasta da se izigram za ovo kratko vreme, naravno radi sve klasicno dobro, youtube, hbogo... odusevala me je integrisana opcija za pustanje stvari sa serovanog foldera na racunaru, ne mora da se podesava plex, mada i to ima, vec ima svoju difotnu opciju, koga zanima mogu detaljnije da opisem kako se to radi. Naravno radi i chrome cast odlicno. Ps4 obican se vidi odlicno mnogo je detaljniji u odnosu na 32 inca, naravno veci je dosta ekran. Platio sam ga 44900 dinara.
      Sve sto vas zanima, ako vas zanima, pitajte, proveravam i pisem da mogu da pomognem drugima.