download muzika

• download muzika

Slusa li ko muziku ovdje? :D

Ovaj, zelio sam poskidat nesto muzike a posto nisam odavno rekoh da vidim kako skidate, torrenti ugaseni, warez-bb dead links 80%

Sticajem okolnosti vozim na odredjena mjesta dje radio ima slab signal pa me mrzi da saltam stanice a cesto i nema nista da radi...

da li ima nesto novo, neki softver ili tako nesto, nova adresa torrenta mozdaa ili sta vec

svaka sugestija dobrodosla :)

ps, da li ima neki video konverter da moze skinuti i konvertovat file sa jutube od recimo 1h....

nekad sam koristio youtubedownloader...

Hvala :thumbsup:
      And then ... like a lot of dreams, there's a monster at the end of it.
    • za muziku i dalje koristim prekaljenog borca i vrhunski program sa pocetka ovog veka...Soulseek,koji je i dalje aktuelan(ni sam nisam dugo koristio,a nema sta nisam nasao od muzike.....
      u okviru programa imate razne tematske sobe,pa se moze naci bukvalno svaka vrsta muzike...skidati celi folderi itd...
      nije na odmet,da delite i vas folder sa muzikom,mada i ne mora...
      slsknet .org/news
      Images
      • Screen Shot 2018-12-26 at 16.38.55.png

97.67 kB, 443×886, viewed 37 times
      • Screen Shot 2018-12-26 at 16.38.02.png

378.96 kB, 1,118×692, viewed 42 times
      Wetek 4K/LibreElec
      GigaBlue Quad Plus/PurE2
      Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      SlingBox Pro
      ChromeCast

Post by praki1508 ().

This post was deleted by dvlajkovic: kršenje pravila ().
    • Pretplatiš se na neki online servis za slušanje muzike online i skidaš od tamo, obično na takvim mjestima doslovno nema šta nemaš. Ako voliš lossless muziku uzmeš Tidal ili Deezer, sa Tidala skidaš muziku preko Athame-a, sa Deezera skidaš preko SMLoadr, oba programa skidaju u flac formatu (Tidal daje čak i 24bits flac!!) sa full ID tags (dakle od covera, lyricsa pa na dalje) kako je na tim servisima. Doduše postojao je prije i Deezer Downloader koji je skidao pjesme bez da si morao imati account tamo ali samo mp3, ne znam kakvo je sada stanje oko toga. Ako pak imaš Apple Music sa njega skidaš preko DVDFab, no Apple Music ima samo lossy mp3/m4a za razliku od prva dva. Uglavnom, kombinacijom tih servisa (posebno prva dva) doslovno nema što nema i to u full kvaliteti.

I na kraju da dodam ono - "koristi te programe samo kao test, za osobne potrebe poštuj prava proizvođača i kupi album" ;)
    • Nećemo ovde postavljati linkove na sajtove sa ilegalnim sadržajima - tu spada i ripovana muzika.

Inače, ne znam jel se svet previše razmazio ili šta je već, uglavnom svi žele da dođu do bilo čega bez imalo naprezanja -ono: "na jedan klik", i da je još besplatno.
      Najbolji search engine je i dalje gugl. Sa njime može da se pronađe sve šta je online.
      Torrenti itekako postoje i razvaljuju: od rarbg do piratske luke -sve radi.
      Prema tome, ne vidim nekih problema.
      TBS Professional DVB-S2 tuner cards Dish 1.80m Prime focus Inverto Single Flange Pro Black Ku-band LNB C-band LNB
    • soundvision wrote:

Pretplatiš se na neki online servis za slušanje muzike online i skidaš od tamo, obično na takvim mjestima doslovno nema šta nemaš. Ako voliš lossless muziku uzmeš Tidal ili Deezer, sa Tidala skidaš muziku preko Athame-a, sa Deezera skidaš preko SMLoadr, oba programa skidaju u flac formatu (Tidal daje čak i 24bits flac!!) sa full ID tags (dakle od covera, lyricsa pa na dalje) kako je na tim servisima. Doduše postojao je prije i Deezer Downloader koji je skidao pjesme bez da si morao imati account tamo ali samo mp3, ne znam kakvo je sada stanje oko toga. Ako pak imaš Apple Music sa njega skidaš preko DVDFab, no Apple Music ima samo lossy mp3/m4a za razliku od prva dva. Uglavnom, kombinacijom tih servisa (posebno prva dva) doslovno nema što nema i to u full kvaliteti.

I na kraju da dodam ono - "koristi te programe samo kao test, za osobne potrebe poštuj prava proizvođača i kupi album" ;)
      ocu da kupim,kad Sokoj(Srb) pocne da postuje Autorska prava i placa nama izvodjacima danak...a ne samo mi njima...posebno mislim na Ugostiteljske objekte gde deru Kozu za neke takse ,za izgovor da se slusa muzika....
      zakon za sve....:)
      Wetek 4K/LibreElec
      GigaBlue Quad Plus/PurE2
      Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      SlingBox Pro
      ChromeCast