WIN I FB profil

• WIN I FB profil

Prilikom zadnje popravke laptopa majstor je inistirao da ubaci WIN 10.Iako taj OS ne volim na kraju sam pristao. Majstor mi je obečao potporu. Ubrzo se sistem srušio XXL puta. Pošto se majstor nije javio, uzeo sam stvari u svoje ruke i instalirao WIN 8.1.

Sve radi kao urica. Stranice se brzo otvaraju. Unatoč svemu mući me ovaj problem: Kada pokušam otvoriti moj ili nečiji drugi FB profil, prvo profil se otvara nenormalno dugo i kao drugo laptop često zaledi i onemoguči za par minuta svaki rad. Ovo mi se ranije nikada nije događalo. U ćemu bi mogao biti problem? Zahvaljujem.

Laptop mi je Lenovo G50-70.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • Pokušao sam najprije ubaciti WIN 7. Sa istog DVD već sam u prošlosti najmanje jednom prenio, ali ovaj puta nikako nije išlo, pa sam onda ubacio WIN 8.1. Ovu situaciju nikako ne kontam jer je u svim verzijama pre toga sve radilo normalno. Kako objasniti da kočenje počinje samo u slučaju korištenja FB profila?
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.