Prepucavanja: IPTV - Satelitska TV

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Prepucavanja: IPTV - Satelitska TV

Torcida@1950 wrote:

@Ludi Pera pa znaš i sam da ćemo kupiti pa makar i ne imali šta za gledati :D meni je već dosadio dm900,dajte 8K da se igramo ?( Kupuju ljudi antene od par metara da bi gledali Mauricijus i Mongoliju i to masno plaćaju pa da mi ne možemo pišljivi boxić za pogledati Rai 8K,tv će doći još i prije makar na njemu gledao SD kanale ;)

Nikad više kolega, vjeruj mi nikad više jer IPTV je toliko pregazio satelitsku da je to brutalno žalosno :( :( :(

Ni u ludilu više nebi dao niti jedan cent za neki satelitski resiver kad vidim šta se sve može jedan običan android box.

Samo treba biti realan i reči adio DMM i Vu+, a ove ostale nisam nikad ozbiljno niti razmatrao. Jbg vremena se mjenjaju i to je činjenica.
      @Ludi Pera pa znaš i sam da ćemo kupiti pa makar i ne imali šta za gledati :D meni je već dosadio dm900,dajte 8K da se igramo ?( Kupuju ljudi antene od par metara da bi gledali Mauricijus i Mongoliju i to masno plaćaju pa da mi ne možemo pišljivi boxić za pogledati Rai 8K,tv će doći još i prije makar na njemu gledao SD kanale ;)
    • hb6791 wrote:

Slažem se s ludim perom za 15€ Investicije gledaš masu kanala nema zajenbancija s satelitskom meračina je android satelit naglo odlazi u zaborav =O :thumbup:
      ja se s tobom nebi složil jer u europi se pono puno više gleda prek satelita neg neke telefonske žice ko kod nas.ak nisi znal mi smo bili u europi jedan od prva tri experimenta di se trebal isprobat iptv od strane njemačkog t-coma.jebiga kod nas je to zaživilo a njemci i ostale euro nacije to baš i nisu prihvatile.70 % njemaca gledaju programe prek tanjura .u to se ubrajaju i zajednički sistemi u zgradama,pa i kvartovima.ne slušaj ludog peru jer nije on bez veze sebi dao takav nick.iptv kod nas je ok zato jer ga mnogi gledaju besplatno a toga kod švaba,engleza ,francuza,poljaka itd ..nema jer su uređene države.svi vi koji zagovarate IPTV napravite si novi forum pa tamo filozofirajte kolko oćete o tome jer gledanje prek satelita je najčistije gledanje programa i nikakav IPTV ga po čistoći nebu prešišal
      ZGEMMA H7S(2 x DVBS2X,DVBT2(HEVC 265) multistream
      ZGEMMA H9.2H(DVBS2X,DVBT2(HEVC 265) multistream
      redline ts 140 super hd
    • Ja ne pričam o legalnom gledanju Iptv-a nego o načinu na koji mi gledamo iptv i satelitsku tv. U ovom našem slučaju iptv je prešišao satelitsku i to debelo. Testirao sam više lista i jako dobro znam o čemu govorim. Uz dobar internet i dobru iptv listu kanala nebi mi više palo na pamet ulagati u satelitske prijemnike ali tko voli neka izvoli ;)
    • Ako imaš loš internet ne može ali ako imaš dobar itekako može. Imam priliku vidjeti kako izgledaju neki sportski kanali u UHD na iptv-u i mogu ti reći da je slika fenomenalna. Meni svake dvije-tri sekunde to zablokira jer mi internet nije toliko brz ali i to mi je dovoljno da vidim kvalitetu slike na bein la liga 4K i viasat sport 4K. Nije više ni iptv kao prije par godina samo loš i negledljiv stream ali treba isprobati više lista da bi se to moglo znati. Neki ovdje če rađe vrijeđati nego probati pa napisati da li to valja ili ne.
    • Realno,kad se uzme koliko smo paretina ili ti novaca pobacali na rec-ove,tanjire,motore i ostalu sat opremu priča o Iptv drži vodu,definitivno.Iptv je najjednostavniji i najjeftiniji način gledanja tv-a.Za većinu prosječnih korisnika je sigurno tako,još sa nekom listom filmova,to je to definitivno.Jer,pošteno govoreći,koliko nas stiže pogledati sve ono što preskeniramo na satelitu?Sve se svodi na gledanje "plafon" stotinjak kanala.
      E sad mi što ne možemo bez tanjira ,to je već neka druga priča.Meni lično nije zadovoljstvo gotova lista i sjedi i šaltaj kanale.To onda i nije neki hobi a mislim da većina nas uživa u tome.
      Što se tiče kvaliteta slike tu ne bih ulazio u raspravu,nekome je dobro nekome ne.Lično nemam ništa ni protiv Iptv ali preferiram satelit,a imam i jedno i drugo.
      Kažem opet,svako prema svojim željama i mogućnostima.

P.S koja je brzina interneta optimalna da bi se gledao 4k kanal na iptv-u?
      pozdrav

Vu+Ultimo 4k
      Vu+zero 4k
      Dreambox 7020H hd
      Dreambox 500 hd
      Evo slim
      Gibertini +motor
      Panasonic 50 Gt30
      Lg 55C6v
      Bowers &Wilkins mt30 Onkyo thx 616
    • Ja imam i IPTV i još što, ali mi je ipak gušt SAT TV. Jako rijetko sam gledam programe preko iptv, više volim dvb-t i sat tv. Možda je to samo stvar navike?!? Tko bi ga znao.
      XYZ

ZGEMMA H7S 4K-HEVC LINUX STB

AMIKO DM3800
      GIB - 100 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45W

IZ DNA DUŠE MRZIM POKVARENJAKE I ULIZIVAČE!!!!

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • Po meni je bolje uložiti pare na legalnu pretplatu satelitsku, nego bacati lovu na loš iptv (piratski) na koji nemaš garancije... Pa pobogu većina nas ni nema optiku i brzine interneta za UHD, a i budimo realni, većina iptv koji koriste naši ljudi je piratski i to je daleko i od hd-a... Sad par pametnih koji imaju optiku dijele pamet i savjete što je najbolje... Po meni ova tema može u smeće jer tamo i pripada. Sam naslov sugerira svađu koja dalje vodi u vrijeđanje
    • i ja sam "stara škola" pa sam do prije 6-7-8 mjeseci bio veliki skeptik oko iptv-a, satelitska mi je bila zakon, i onda sam dobio jedan kvalitetan iptv paket koji sa filmovizijom ima oko 7000 programa, taj iptv je profi da se razumijemo prodaje se dosta skupo, nakon šta sam ja dobio taj iptv ja sada gledam 99,9% vremena iptv, uopće ne stavljam na satelit, a imam dobar sustav satelitski i dobar cx, multistream, powervu, ma kaki iptv mi je postao zakon...nije to više onaj iptv od prije par godina kad je slika bila mulj, sad je slika sasvim ok i vrlo blizu onoj slici sa satelita...recimo slika na 1080i je odlična, moja brzina neta je 20-25 mbit/sec i to je dovoljno za dobar protok iptv-a i na višim rezolucijama (ne najvišim), a izbor programa da ni ne govorim, svi sky-evi, sve prime file, taquile, jedno 200 xxx programa, NBA league pass, MLB leaque pass, brdoooo filmova, max tv paket filmova (onih 10 maxselect filmovizija) kompletan sky Italia sa prima fila-ma (meni bitno to tu u Istri), sve NBA utakmice koje se igraju tu večer-noć, svaki UFC događaj live prenos, ma milina, neopisivo, kažem ja više uopće ne gledam cx, ovaj iptv me začarao, nema šta nema.......
    • IPTV prvi su ponudili satelicki i kablovski operateri a to sto neovlasceno se koristi iptv niko nije kriv,svako hoce da malo profitira.A i ovi sto nude iptv nemaju mnogo zarada nego prava zarada je kod ovlascenjik operatera i zato nelegalni iptv operateri nude mnogo vise televiziskih programa a sto se tice do opreme toje tacno da za malo novca gledas iptv za razliku od satelicku opremu.A tehnologija kako ide prema gore tako i nelegalci nude se vise kvalitetnije,i meni je riknuo motor pre 3,4 god i vise mi se neisplati da kupujem drugi kad za te pare imam celu godinu pretplatu za iptv i gledas sve sto nisam mogao sa 1,25m antenom.Skandinavci nikad nismo ih gledali i mnogo druge pakete zatosve si ima svoju prednost.
      IPTV je buducnost...
    • Ja mislim IPTV samo kao igracka uz Satelitsku !
      Tko zivi u zgradi i nemoze postaviti Satelitsku , ok .
      Ako sam ovisan od Interneta sa IPTV , i dodze do poteskoca nemam TV .
      Ja sam prije 2-3 godine uzeo TV Samsung 2200 Evra i trazijo sam da nije ugradzen Resiver u njemu , jeli nedaj boze da rikne uredzaj resivera nemam ni TV . Zbog takvi stvari nezelim biti ovisan o IPTV zbog Interneta ako dodze do problema . Ali respektiram i druge zelje usera ..