VIVAX LED 65UHD121T2S2

• VIVAX LED 65UHD121T2S2

Kakva su vaša iskustva sa ovim modelom?
      Uzimam za lokal pa mi je najbitnija veličina i cijena a cijena je više nego povoljna za ovu veličinu,oko 480€.
      Imam i neku staru 40 od Vivaxa,slika i nije nešto ali to je model od prije 4.godine.Da li se nešto u međuvremenu promijenilo na bolje ili ne?
      Vivax kao regionalni brand je prisutan već duže vrijeme ,a i cijene su više nego povoljne i pristupačne pa se u slučaju pozitivnog komentara neću puno dvoumiti.

Vu+Ultimo 4k
      Vu+zero 4k
      Dreambox 7020H hd
      Dreambox 500 hd
      Evo slim
      Gibertini +motor
      Panasonic 50 Gt30
      Lg 55C6v
      Bowers &Wilkins mt30 Onkyo thx 616
    • a teško češ dobiti pozitivan odgvor, koliko novaca toliko muzike ukratko, vidio sam tu ponudu, ako ti daju garanciju na 5 godina onda uzmi na godinu-dvije ja baš i nebih, a slika nisam vidio ali čitao sam neke recenzije isto nisu nešto baš pozitivne, ali ako je za lokal pogledaš sam ako možeš u shopu di kupuješ ako misliš da može proći zašto ne.....
    • Kod nas u BiH niko ne daje više od 2. godine garancije na Vivax pa je to zaista vrlo frustrirajuće.
      Ovaj model ,na popustu,čak i manje 12.mjeseci što je po meni više nego smiješno da sad ne navodim ime firme koja ga prodaje.
      Što se tiče recenzija ,nisu ni toliko loše ,jer se priča opet svodi na to koliko si voljan platiti.
      Nije smart ali me nije ni briga jer tu imam dva 4k izvora spojena na tv ,čak i neka 55inch Vox kanta ima solidnu sliku na njima.
      Razlika u cijeni između njega i prvog kvalitetnijeg modela je nekih 200€ ,što i nije neka ogromna cifra ali mi se iskreno ne daje.

Vu+Ultimo 4k
      Vu+zero 4k
      Dreambox 7020H hd
      Dreambox 500 hd
      Evo slim
      Gibertini +motor
      Panasonic 50 Gt30
      Lg 55C6v
      Bowers &Wilkins mt30 Onkyo thx 616

[list][*]
      [/list]