2 antene na više uređaja

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 2 antene na više uređaja

Pozdrav, mijenjam trenutnu instalaciju TV antena pa me zanima sljedeće.

1. planiram uzeti nove antene (na području sam Karlovca pa mislim da će mi trebati 2 kao i do sada), koje kvalitetnije preporučate?
      2. kako je najbolje postaviti instalaciju tih antena s obzirom da mi treba TV signal u 5 prostorija? Kako i koje pojačalo postaviti, splittere itd.? U blizini antene će biti razvodni ormarić posebno za to pa unutra planiram smjestiti tu svu opremu i onda iz njega razvući kabele po ostalim prostorijama.
    • tommyg08 wrote:

Pozdrav, mijenjam trenutnu instalaciju TV antena pa me zanima sljedeće.

1. planiram uzeti nove antene (na području sam Karlovca pa mislim da će mi trebati 2 kao i do sada), koje kvalitetnije preporučate?
      2. kako je najbolje postaviti instalaciju tih antena s obzirom da mi treba TV signal u 5 prostorija? Kako i koje pojačalo postaviti, splittere itd.? U blizini antene će biti razvodni ormarić posebno za to pa unutra planiram smjestiti tu svu opremu i onda iz njega razvući kabele po ostalim prostorijama.
      Da li si riješio problem antena i instalacije ? Ako nisi javi se da to riješimo profesionalno . Pozz