CATV Elektronic - riječka kabelska televizija

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RE: catv elektronik

Poruku izvorno napisao kvarner
      Da to je ona stara ...mi postojio radi njih, a ne oni zbog nas...ma probuditi ?e se oni iz kome! vjerovatno da netko od "njihovih" ?ita ovaj forum !

?isto sumnjam jer bi valjda vec nesto naucili ovdje pa primjenili u svom radu,a to kao sto vidimo nije slucaj!! :smilie79: :smilie79: :smilie79:

Pozdrav
      Šta te ne uništi te ojača !!!!

DM 800(Clone),Triax 90 cm,LNB(0,1db Diavolo),STRONG SRT DM 2100

The post was edited 1 time, last by deejaysale ().

• Poruku izvorno napisao river
      Eto, nisam znao da jedan te isti koncesionar u razli?itim dijelovima grada daje razli?ite kanale. Briljantno! :smilie91:
      :

nažalost to ti je u Rijeci upravo tako a kako je u ostalim gradovim u Hrvatskoj neznam.
    • prije skoro 3 godine odselio sam iz rijeke u split.bio sam u prilici koristit usluge CATV i tada su jos bili dobri.ali vidim iz vaseg razgovora vidim da se to srozalo na nulu.trenutno sam korisnik DCM i mogu vam reci da sam zadovoljan s njima dajem im ocjenu +4,mogli bi biti i bolji a kad citam vas svih razlika izmedu CATV I DCM je nebo i zemlja razlika.ja placamosnovni i standarni i osnovni paket i cabelski internet oko 335 kuna.sto se tice programa oko 70 % moze proci a ostalo tako tako. u cijenu od 235 ulazi i cabelski internet bas su mi ovih dana povecali brzinu sa 196/64 na 256/96 i to mi je flat internet i to za istu cijenu cabelskog interneta koliko sam placao za brzinu 196/64.cak je DCM napravio da moze iskljucivat mogucnost pojedinacnog iskljucivanja cabelskih programa koji ih ne pla?a redovito.
    • Poruku izvorno napisao Jack Bauer
      Poruku izvorno napisao river
      Najsvježije: Zvuk na Seemore ne valja ve? tjedan dana, na HRT Plusu trenutno piše "service not running or scrambled".

Valja spomenuti i "Prijevod: DOBBIN" na Realityu :smilie89:

Legendarni Dobbin! :smilie89:
      Opticum x405p
      Astra 1, Hotbird
    • Eto, još malo pa sredina mjeseca, a ponuda novih kanala je tako jaka da jednostavno dvojim što izabrati... Nadam se jedino da "RTCG (privremeno)" :smilie58: , ne?e nestati sa liste kanala jer gdje bi onda imali priliku uživati u turisti?kim razglednicama Ulcinja iz 1985. i spotovima Danijela Popovi?a kao doma?e megazvijezde (u kojima se uvijek u kadru vide turisti kako se naviruju preko nekog zida). Uglavnom, info kanal je ve? prije nekoliko dana misteriozno nestao, sigurno njihovom mo?nom Atari ra?unalu treba neko vrijeme da procesuira listu novih kanala (i cijena!). Strpite se, bra?o po kritikama, taj dan je blizu!
    • Sve svoje pohvale kritike i sugestije što bih voljeli gledati možete poslati na moj mail pa ?emo iste objaviti u Kingsat ?asopisu, svaka kritika je dobro došla jer krajnje je vrijeme da se javno progovori o CATV-u
      Možete prijedloge slati ina moj PM.
      POZDRAV
      DM 800 HD
      DM 500 s
      SS2

• RE: catv elektornik

Originally posted by kvarner
      Pa Kameni svaka ?ast na ideji (kada ve? ne surfaju i ne gledaju poštu i odgovaraju na pozive) možda ?itaju Kingsat!?

Ja se isto nadam da ?itaju ali opet ?isto sumnjam, mislim da nebi bilo loše kontaktirati i neke dnevne novine, ako netko ima nekakvih poznanstava molim da mi se javi, zašto neobjaviti sve ovo što smo napisali i u dnevnim novinama jer one su ipak naj?itanije (Novi list bi bio idealan)
      A mislim da ovdje stvarno ima dobrih tekstova kojih se nebi postidio nijedan novinar
      POZDRAV
      DM 800 HD
      DM 500 s
      SS2

• Evo neizdržih da se i ja ne javim:-)

Moja je lokacija specifi?na od svih vas u Rijeci - radi se o Škurinju:-))

Naime mi na Škurinjama (ve?ina) ima 25 kanala a od kodiranih su samo Hallmark,Animal planet i Cartoon network. Prije Nove godine su slali letke,najavljivali nove pakete,dekodere itd. ali sve od toga niš. Navodno su ugradili dekodere u Sadskoj i neparne brojeve Škurinjskih žrtava i onda stali - kako sam na?uo vlasti im nedozvoljavaju da kabel ide zra?no me?u zgradama nego ih moraju dolje spustiti na zemlju pa uz zgradu.

carton network je po?etkom ljeta puno puta ispadao - bila bi plava slika i pisalo no channel pa sam ih masu puta kontaktirao i objašnjavao im problem a oni bi se ?udili da kako ne radi.

Isto tako sam ?uo da im na Škurinjama jako rijetko pla?aju kabelsku jer su ljudi iritirani s tim što su im ukinuli Eurosport i RAI3.

Eto razloga dosta zbog kojeg sam stavio sat antenu i uživam u blagodatima.
      ---------------
      DM500HD origigi
      kako kome!
      može, a i ne mora bit !