CATV Elektronic - riječka kabelska televizija

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Moj kolega ja sam stanovao na Škurinjama 4 god. to?nije u Milana Rustanbega, pa otud i znam kakvo je stanje po pojedinim kvartovima, nadam se da ?e nakon ovih postova valjda uvidjeti koliko je nezadovoljstvo na podru?ju Rijeke što se ti?e ovog kab. operatera.
      Hvala na podršci.
      Pozdrav
      DM 800 HD
      DM 500 s
      SS2

• Hm, mora da je zahtjevna ta "priprema" novih kanala, evo te?e ve? 19. dan od obe?anog proširenja.Možda smo mi prerazmaženi, pa ne mogu se 2 nove frekvencije upisati u receiver i pustiti svaku na jedan od mnoštva slobodnih kabelskih S kanala u samo 19 dana :smilie89:
    • Poruku izvorno napisao Jack Bauer
      Hm, mora da je zahtjevna ta "priprema" novih kanala, evo te?e ve? 19. dan od obe?anog proširenja.Možda smo mi prerazmaženi, pa ne mogu se 2 nove frekvencije upisati u receiver i pustiti svaku na jedan od mnoštva slobodnih kabelskih S kanala u samo 19 dana :smilie89:

Ja mislim da još razmišljaju koje bi kanale stavili za ovu razmaženu i nezahvalnu rije?ku bagru. Kako uvijek može gore ja o?ekujem Romanticu i možda neki RaiEdu ili sli?no... :smilie79:
      Opticum x405p
      Astra 1, Hotbird
    • Poruku izvorno napisao river
      Poruku izvorno napisao Jack Bauer
      Hm, mora da je zahtjevna ta "priprema" novih kanala, evo te?e ve? 19. dan od obe?anog proširenja.Možda smo mi prerazmaženi, pa ne mogu se 2 nove frekvencije upisati u receiver i pustiti svaku na jedan od mnoštva slobodnih kabelskih S kanala u samo 19 dana :smilie89:

Ja mislim da još razmišljaju koje bi kanale stavili za ovu razmaženu i nezahvalnu rije?ku bagru. Kako uvijek može gore ja o?ekujem Romanticu i možda neki RaiEdu ili sli?no... :smilie79:

Što mislite ako nam puste Balkanmedia kanal, dali bi to oni smatrali uspjehom
      DM 800 HD
      DM 500 s
      SS2

• Što mislite ako nam puste Balkanmedia kanal, dali bi to oni smatrali uspjehom[/quote]

?isto sumnjam za Balkanmediu, ve? imamo CMC. Na djelu je, naime, izražen nacionalni ponos :smilie58:

Nije loša ideja za Rai paket,još pamtim vremena kada smo "eksperimentalno" pratili RaiSat 2000 i sli?ne dozlaboga dosadne i zatupljuju?e kanale.Možda i slijedi povratak Romantice u velikom stilu :smilie90:

Sad me ovo vra?a u po?etke CATV-a. Godinama se paket sastojao od 10-ak kanala,sje?am se britanskog Super Channela,sa logom od Saturnovog prstena sa S u sredini.To je bilo jedino gledljivo,uz hrpu njema?kih standarda.Na MTV se nije ni pomišljalo.Uglavnom, ako ikad stave nove kanale,o?ekujem komentare ovdje.Nije da najavljujem pljuvanje,ja ?u prvi pohvaliti ako stave nešto pristojno,ali TAAAAKOOO sumnjam......
    • Poruku izvorno napisao Jack Bauer
      Što mislite ako nam puste Balkanmedia kanal, dali bi to oni smatrali uspjehom

?isto sumnjam za Balkanmediu, ve? imamo CMC. Na djelu je, naime, izražen nacionalni ponos :smilie58:

Nije loša ideja za Rai paket,još pamtim vremena kada smo "eksperimentalno" pratili RaiSat 2000 i sli?ne dozlaboga dosadne i zatupljuju?e kanale.Možda i slijedi povratak Romantice u velikom stilu :smilie90:

Sad me ovo vra?a u po?etke CATV-a. Godinama se paket sastojao od 10-ak kanala,sje?am se britanskog Super Channela,sa logom od Saturnovog prstena sa S u sredini.To je bilo jedino gledljivo,uz hrpu njema?kih standarda.Na MTV se nije ni pomišljalo.Uglavnom, ako ikad stave nove kanale,o?ekujem komentare ovdje.Nije da najavljujem pljuvanje,ja ?u prvi pohvaliti ako stave nešto pristojno,ali TAAAAKOOO sumnjam......[/quote]

Kad se ve? prisje?amo kako ne spomenuti Sky Movie Channel. Da, i to smo imali. A legendarni Screensport... :smilie93:
      Opticum x405p
      Astra 1, Hotbird
    • Originally posted by river
      Kad se ve? prisje?amo kako ne spomenuti Sky Movie Channel. Da, i to smo imali. A legendarni Screensport... :smilie93:

Screensport je bio kanal koji se ne zaboravlja lako. Nije bio konkurencija Eurosportu nego mu je bio komplementaran. Ono sto se nije emitiralo na Eurosportu, islo je na Screensportu i obrnuto. U BIH se Screensport emitirao na TV SA 3 citav vikend a u nekim djelovima grada su ga imali kao posebni kanal putem kablovske. :smilie90:

Pozdrav
    • RE: catv elektronik

Poruku izvorno napisao kvarner
      Di je sada onaj novinar iz Novog lista (iz priloga 7 tv dana), da ih izme?u redaka spomene.....

Sugerirao sam Kamenom kolegi da dio postova proslijedi na mail doti?nog novinara,da uz KingSat osvane i kakav ?lanak u NL. Vidjet ?emo.
    • Za Kingsat sam odradio dio posla a u novom listu ?emo kada ovo iza?e, mada mi se nesvi?a, jer ve? me neki upozoravaju da nepišem svašta jer ?e me pravno goniti, eto ljudi ve? mislim da je nekada bolje nepisati niš.
      Poslije svega pitanje je ho?eli netko stati uz mene.
      Pozdrav
      DM 800 HD
      DM 500 s
      SS2

• Ju?er mi je došao doma tip iz CATV-a da potpišem ugovor. Uzeo sam onaj jeftiniji paket od 29.90 kn jer ionako ve?inom gledam te kanale a i zato da vidim kako mi to misle isklju?iti ostale programe. Ina?e ?ovjek je bio ljubazan (iako su svi ljubazni kad te traže pare, to dobro znamo). Pokazao sam mu koji kanali mi se ne vide dobro i složio se da ne valjaju te zapisao primjedbe (barem nije pravio budalu od mene kao neki njegovi kolege ranije), rekao je da ?e novi kanali biti Vox (zijev!) te vjerojatno neki slovenski (ajme meni), stiže i Eurosport a trebali bi maknuti Crnu Goru.

Eto toliko iz prve ruke. :smilie93:
      Opticum x405p
      Astra 1, Hotbird
      Ju?er mi je došao doma tip iz CATV-a da potpišem ugovor. Uzeo sam onaj jeftiniji paket od 29.90 kn jer ionako ve?inom gledam te kanale a i zato da vidim kako mi to misle isklju?iti ostale programe. Ina?e ?ovjek je bio ljubazan (iako su svi ljubazni kad te traže pare, to dobro znamo). Pokazao sam mu koji kanali mi se ne vide dobro i složio se da ne valjaju te zapisao primjedbe (barem nije pravio budalu od mene kao neki njegovi kolege ranije), rekao je da ?e novi kanali biti Vox (zijev!) te vjerojatno neki slovenski (ajme meni), stiže i Eurosport a trebali bi maknuti Crnu Goru.

Ha! Vox!!!!! Isuse! Ti ljudi stvarno nisu normalni! Ovaj drugi je vjerojatno slovenska Prva Tv (identi?na slovenska kopija Nove tv - ?ak je i isti lik vlasnik) koja je FTA na Amosu.Dakle, gledat ?emo sve iste emisije i serije, samo kada se odvrte na Novi. Tu bahatu gamad stvarno treba opaliti po džepu (nepla?anjem) i javnim progonom, pa možda onda shvate da nismo idioti kojima ?e uzimati novac za tako jadnu ponudu. :smilie88:
      Ju?er mi je došao doma tip iz CATV-a da potpišem ugovor. Uzeo sam onaj jeftiniji paket od 29.90 kn jer ionako ve?inom gledam te kanale a i zato da vidim kako mi to misle isklju?iti ostale programe. Ina?e ?ovjek je bio ljubazan (iako su svi ljubazni kad te traže pare, to dobro znamo). Pokazao sam mu koji kanali mi se ne vide dobro i složio se da ne valjaju te zapisao primjedbe (barem nije pravio budalu od mene kao neki njegovi kolege ranije), rekao je da ?e novi kanali biti Vox (zijev!) te vjerojatno neki slovenski (ajme meni), stiže i Eurosport a trebali bi maknuti Crnu Goru.

Vox, svaka im ?ast zato su oni nama poskupili pretplatu, e nemam rije?i ovo je stvarno za popi*dit
      DM 800 HD
      DM 500 s
      SS2

A u kojem djelu grada si ti?Pretpostavljam na zapadnoj strani,kod mene na Krimeji oni uvijek kasne 2 godine od vas na zapadu.Jebiga,vi ste valjda Europa,a mi Istok :smilie93: :smilie93: :smilie93: :smilie93:

Pozdrav
      Šta te ne uništi te ojača !!!!

DM 800(Clone),Triax 90 cm,LNB(0,1db Diavolo),STRONG SRT DM 2100
    • Poruku izvorno napisao deejaysale

A u kojem djelu grada si ti?Pretpostavljam na zapadnoj strani,kod mene na Krimeji oni uvijek kasne 2 godine od vas na zapadu.j**iga,vi ste valjda Europa,a mi Istok :smilie93: :smilie93: :smilie93: :smilie93:

Pozdrav

Turni?.
      Opticum x405p
      Astra 1, Hotbird
    • MTV-Adria mijenja frekvenciju, tj. dosadašnja frekvencija na satelitu Amos 1 bila je 11.140 H a ve?eras u pono? prelaze na novu koja je ve? aktivirana 11.427 H, Symbol Rate 3333, FEC 3/4 Mpeg2, naravno i dalje nekodirano.
      Svi ostali parametri ostaju nepromjenjeni, dakle ovo pišem zato što ve?eras u pono? Mtv prelazi na ovu frekvenciju, a svi kablovski operateri imaju manje od tjedan dana da promjene parametre (tj. do ve?eras) ina?e od ve?eras nastaje crnilo na našim ekranima.
      E sada što vi mislite da li je naš CATV podesio te parametre i dali ?emo od ve?eras mo?i i dalje pratiti MTV, JA ?ISTO SUMNJAM DA JE.
      Pozdrav.
      DM 800 HD
      DM 500 s
      SS2

The post was edited 1 time, last by KAMENI ().