Pinned Internet aukcije: eBay, uBid, Amazon, PayPal, AuctionCheckout...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Internet aukcije: eBay, uBid, Amazon, PayPal, AuctionCheckout...

Na ovoj stranici

Source Code

1. http://www.moneybookers.com/app/
      se moze uplatiti lova preko maila,ako sam dobro skuzio nesto kao bankovni transfer,ali mi puno toga nije jasno pa ako je netko mozda radio s tim molim malo objasnjenje sta i kako da uplatim?Hvala
      Pozdrav
      Šta te ne uništi te ojača !!!!

DM 800(Clone),Triax 90 cm,LNB(0,1db Diavolo),STRONG SRT DM 2100

The post was edited 1 time, last by deejaysale ().

• Kupovina tj. placanje na ebay-u?

Mene zanima na koji na?in placate narucenu robu na Ebay-u? Gotovo svi preferiraju Paypal, a to Hr ne funkcionira tj. lijepa nasa nije na listi zemalja.
      Samo mi nemojte reci ako ti stric zivi u Njemackoj pa da ti posalje busom kada na njegovu adresu stignu goodies.
      Hvala na pomoci
    • @sizzler, znas kako ja placam hrt pretplatu u njemackoj ? odem na banku, gdje inace radi jedna zgodna plavusa :smilie90: kazem zelim uplatiti 137? na racun oiv, bic (inter. kod banke), svrha doznake je hrt sat kartica. mlada gospodja to unese u pc, i uz osmijeh mi kaze: ugodan dan jos gospodine :smilie93: ja osiromasen za 137? a oiv bogatiji... na isti nacin mozes u hr uplatiti novac za nesto sto si kupio na ebayu. preduvjet je naravno da prodavac salje robu u inozemstvo. no to je navedeno u textu, znaci pogledaj prvo pa tek onda nudi.
      puno uspjeha sa ebayom...
      nix
    • Posto vec godinam kupujem preko e-baya shema je ovakva(barem kod mene)...
      Kao sto je gore navedeno u Hr nema Paypal placanja pa se moramo orijentirati drugim nacinom placanja.U 99% slucaja placam preko transakcijske kucu Bidpay.Znaci da sam se registrirao,imaju moj broj kartice (sigurni su 1000%, provjereno od mene), i lijepo kad osvojim aukciju preko njih platim prodavacu na kucnu adresu potreban iznos.Bidpay uzima neku malu proviziju koja je smijesna u usporedbi s placanjem preko Western Union i sl.Stvar ide kod podmazana.Jedino sto treba napraviti jest da prije zavrsetka aukcije posaljes prodavacu pm s naznakom da bi se platilo preko bidpay-a.U 99% slucaja ces dobiti pozitivan odgovor bez obzira sto se trziste uveliko okrenulo placanju preko Paypala.
      http://www.ibiscycles.com/mountain/
    • budem pokusao sa Bidpay...thanks
      ovaj put prodavacu cu uplatiti lovu na njego racun u banci.
      Da li samo kupujete na njemackom ebayu ili koristite i americki primjetih da je nesto jeftiniji

The post was edited 1 time, last by sizzler ().

• Internet transakcije, eBay, Amazon, PayPal, BidPay...

Zanima me da li netko od vas iz Hrvatske npr. ima iskustva u kupovini na e-bay.com i da li je to uop?e mogu?e?? Vidio sam zgodnih stvari gore koji me zanimaju! Hvala unaprijed na pomo?i :smilie94:

The post was edited 1 time, last by Ferrari ().

• Možeš se bez problema registrirati iz Hrvatske (potvrda registracije sa korisni?kim kodom stiže poštom na ku?nu adresu),jedino moraš imati nekog npr. u Njema?koj kome ?e slati kupljenu robu,pošto rijetki šalju za hrvatsku.
      Echostar DVR 7000
      Gibertini Multifeed (28,5°E - 12,5°W)
      Gibertini 150 (61°W - 93,5°E)
      SMR 1224 EL
      SMW XL-800 KU-Band LNB
      Gardiner C-Band LNB
    • može sigurno, ja kupujem non stop. Samo prije kupovine moraš pitati prodava?a da li prima cash money. Ako da spakiraš novce u neku kutiju, npr. ja kao da šaljem neki cd, i sakrijem novce. Nikad me nitko nije zajebo pa da mi nije nešto poslao. ?ak sam jedanput slao u Japan. A može i bankovna transakcija ako to želi prodava?.
      And The Man In The Rain Picked Up His Bag Of Secrets
      And Journeyed Up The Mountainside
      Far Above The Clouds
      And Nothing Was Ever Heard From Him Again
      Except For The Sound Of TUBULAR BELLS
    • @tajanstveni, ako zelis da nesto kupis na ebay.de, najjednostavnije ti je da u search (suche) ukucas kroatien, i kliknes na kvadratic" Artikelbezeichnung und Beschreibung durchsuchen" tj. da trazi i pojam u textu, a ne samo naslovu aukcije. onda ti izbaci dosta artikala slozenih po kategorijama naravno. ako imas srece, naci ces upravo to sto ti treba. evo npr. http://cgi.ebay.de/19-TFT-AMW-M199D-8ms-700-1-DVI-3-Jahre-vor-Ort_W0QQitemZ8726947593QQcategoryZ77160QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
      tft monitor 19", postarina 30? za hrvatsku. nemoj sada da ovo kupujes, ovo je primjer :smilie93: znaci moze se naci, ali imaj strpljenja, i srece. sto se sigurnosti tice, to je relativno. ja sam preko 7 g. kod ebay, nisam imao loseg iskustva do sada. a to jeli ti zivis u njemackoj ili hrvatskoj za lopove nije bitno :smilie90:
      nix
    • slozio bih se sa odgovorom clana 607 i dodao da opreza nikada nije dovoljno. svakako pogledaj uspijesnost realizacije kupnje i prodaje tvoga prodavaca u postotcima, koja se nalazi pod "Positive Bewertungen."problemi su moguci i ako do njih dodje vrlo tesko i dugotrajno je njihovo rijesavanje.
      PayPal ne bi trebao predstavljati problem. registracija je besplatna, a vijerujem da se moze i iz HR registrirati za tu uslugu.
      troskovi dostave za sve kupljene stvari prilicno su visoki.
    • Osim eBay.de (Njema?ka) tu su još eBay.co.uk (V.Britanija),eBay.com (USA) ..itd. Pošto i sam ve? dugo vremena prodajem i kupujem na eBay.com sa sigurnoš?u ti tvrdim da možeš kupovati kompjutersku opremu ili ve? što želiš sa svojim sjedištem iz Hrvatske.Ja sve radim preko PayPal.com koji me nije iznevjerio do sada.Oni koliko mi je poznato ne rade sa CRO,ali sam ?itao da uskoro kre?e sli?na firma,koja ?e omogu?avati kupovinu i prodaju ljudima koji žive u ostalim zemljama koje PayPal ne pokriva.Firma se zove BoxedBank.com ali vidim da još ne radi.
      Ostaje ti Bidpay što je isto što i Western Union.
      Ja radim i preko njih.
      Pogledaj bidpay.com.
      I pazi,kupuj od ljudi koji imaju maksimalno dobar feedback.Puno je prevaranata na eBay-u.

pozdrav ;)