ATI REMOTE WONDER review :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nego,hocu da pripremim sav potreban softver
      http://remotew.free.fr/
      Jel na ovom sajtu ima sve sto je potrebno?
      Sta mi sve treba da skinem da bi proradio daljinski?
      Da napomenem da ortak koji je kupio daljinski nije dobio nikakav cd sto znaci da moram skinuti i drajvere i sve ostalo pa ako neko moze da napise spisak onoga sto treba bio bih zahvalan.
      Da napomenem da mi treba plugin za ProgDVB i winamp
    • Pa tu sve imaš, a na onom ati linku su ti driveri i sdk ako slu?ajno nema na ovom linku
      KANTA 1 AMD64 3200+, 1GB, ATI Radeon 9700pro, DDR, SkyStar2, Terratec Cinergy400 TV, NEOTIONBOX 501
      KANTA 2 AMD Thunderbird 1.4 512 SDRAM, ATI radeon 9200 128mb, SkyStar1 CI, Hauppauge WinTV Theatar

Twinhan Alpha USB 2.0 DVB-T
    • Stigao daljinski i treba mi pomoc.Skinuo sam pluginove za winamp,powerdvd i progdvb za pocetak.Drajver mi nikakav windows nije trazio sam je prepoznao uredjaj.Medjutim treba da instaliram onaj ATI multimedia centar ali mi kad ga instaliram prijavljuje gresku da nedostaje MFC71.dll file i nece da ga pokrene.Sta je problem?Inace skinuo sam ga sa linka
      https://support.ati.com/ics/support/default.asp?deptID=894&task=knowledge&folderID=27
      Jel nesto mozda nije u redu sa ovim programom i jel ima negde drugde da se skine?
      I jel treba jos nesto da se instalira?
    • Evo posle instalacije ovih dll fajlova sad radi.Ali sam totalno pogubljen sto se tice funkcionisanja pluginova i funkcije dugmica na daljinskom kako pokrenuti neki plugin preko daljinskog.Ima li neko objasnjenje za skinuti na internetu?
    • Opet ja.Poceo sam polako da shvatam ova podesavanja i precice u programima za koje imam plugin valjda cu se nekako snaci.Pitanje za one koji imaju plugin za progdvb sta su memorisali pod slovima odnosno koje opcije?
    • Ok namestio sam neka podesavanja tipa da mi se minimizira progdvb u malu kockicu i ostavi slobodan desktop,da se vrati u full screen,window mode ali ne kontam kako da mi se pojavi lista kanala recimo kao sto se to pojavi preko celog ekrana providna sa obicnim ss2 daljinskim kada se pritisne dugme za channel list.I kako da memorisem kanale po brojevima na daljinskom?Kada probam kao sa ss2 daljinskim na chanel property i u polje ch# da upisem broj nece da mi otvori kanal na taj nacin.
    • Danas sam kupio ATI Remote Wonder i sve što mogu re?i za njega je da je to strašno mo?na igra?ka, koja radi besprjekorno, jednostavno sam oduševljen.
      Daljinski od SS2 (TS 35) mi sada služi za ukras (u stvari ne može poslužiti niti za ukras, jer je u usporedbi s ATI Remote Wonderom debeo i ružan do bola!).

Kupite ATI Remote Wonder dok ga još ima, vrijedi svake lipe :smilie103:

Pozdrav!
      VU+ solo + WinTV-MiniStick HD Hauppauge DVB-T USB + Hard Drive 1TB / Black Hole 2.0.4
      DM800HD + AF9015 HD USB DVB-T Tuner + Hard Drive 250 GB / Dream Elite 4.0
      DM500S + Marwensat v2.7
      SkyStar2
      Triax 110 + 2x Quad Sharp LNB - 19e/13e
      Multiswitch TV-MAX 9/4