ATI REMOTE WONDER review :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ATI REMOTE WONDER review :)

eto, kao sto sam rekao, posto mi se nije dalo zajebavati sa infracrvenim i univerzalcima, pluginovima podesavanjima i svim time, odlucio sam kupiti ovaj daljinac koji radi pomocu RF, radio frekvencije.

rekao sam da cu se javiti pa eto, subota dosla ja isao po daljinac i dosao doma i juhu :)

instalacija drivera, restart kompa i to je to
      prijemnik se spaja na usb port, prijemnik ima kabel cca 50 centimetara, tako da si lijepo mozete dici prijemnik na vrh kucista ili negdje sa strane gdje ce prijem biti bolji, ukoliko je to uopce moguce.

ja mogu iz wca mijenjati programe :)
      a u sobi kako god okrenem daljinac, nema veza jeli to u strop u krevet prema kompu ili televiziji, sve sljaka ko ludo

sa driverima se dobiju pluginovi za kontrolirati par programa, winamp, wmplayer, a na internet stranici koju sma vec postao u proslom postu postoji sav niz programa koje mozete koristiti.

mene zanimao progdvb, i mogu reci radi savrseno.
      plugin se stavi i to je to

OSD, control, epg, channel lista, sve radi bez ikakvog postimavanja.

a imate i dodatnih tipaka koje mozete dodatno isprogramirati.

eto , da ne duzim, daljinski kosta neso manje od 200 kn. i mislim da se isplati svima kojima se neda previse prckat oko daljinskih i ir prijemnika.

nadam se da vam nisam dosadan, zelim samo dobre vijesti podijeliti sa vama pa da i vi mozete saltati takile iz toplog krevetica dok traju :)

u prilogu slika daljinca i malenog prijamnika, koji napajanje dobija direktno preko usba
      imam internet, ako neko oce malo nek mi se javi

The post was edited 2 times, last by bolexxx ().

• aaah kolega svaka ?ast stvarno ?ovjek si od rije?i zanima me ima li daljinac neki svoj softwer koji može nau?iti kontrolirati što god mu ti daš ili moraš operirati s gotovim pluginovima za pojedinu aplikaciju ako možeš to malo detaljnije iz ovoga što pišeš može dakle mislim na ovo instaliraš njegov softwer i onda ga nau?iš da kontrolira recimo bsp player (sli?no ko s girderom samo jednostavnije?) može li recimo kontrolirati media centar 2005 piše li što o tome?
      Pozdrav

I da, ovo ti je bila zakon ideja uop?e mi nije palo na pamet da si mogu kupiti taj daljinski iako nemam ati wonder karticu what was happen to my brain?
      KANTA 1 AMD64 3200+, 1GB, ATI Radeon 9700pro, DDR, SkyStar2, Terratec Cinergy400 TV, NEOTIONBOX 501
      KANTA 2 AMD Thunderbird 1.4 512 SDRAM, ATI radeon 9200 128mb, SkyStar1 CI, Hauppauge WinTV Theatar

Twinhan Alpha USB 2.0 DVB-T

The post was edited 1 time, last by fukmondo ().

• RE: ATI REMOTE WONDER review :)

Hehe, a pazi kako sam ja iskonfiguriso 6 tipki A, B, C, D, E i F:

A - Projekt IGI jedna linija nazad prevoda,
      B - Projekt IGI jedna linija naprijed prevoda,
      C - Projekt IGI pomijeranje prevoda vertikalno na dole,
      D - Projekt IGI pomijeranje prevoda vertikalno na gore,
      E - Projekt IGI start odnosno stop,
      F - Pokre?e odnosno gasi MyTheatre.

Ma otkada ja govorim da sa ovim daljincem imamo n_e_n_a_d_j_e_b_i_v multimedialni stroj ;)
      ♫ U tako malo nota reći toliko.
    • mozes kontrolirati sve, u principu

imas pluginove koji pokrivaju 95% koristenih programa, ima za progdb, winamp, bsplayer, windvd, divxplayer, mytheatre itd...

znaci, ubacis plugin u folder od ati softvera, importas ga i koristis
      plugin se ne ubacuje u progdvb

stavio sam par slikica pa ces mozda bolje vidjeti na kojem principu radi

pitaj ako jos nes nije jasno

onaj on focus, to se odnosti sta kontroliras sa remote controlom

recimo , on focus windows, kontroliras windowse, ja sam postavio da recimo tipkom A pokrenem winamp

ako je on focus progdvb, onda podesavas za progdvb.

play, stop, mute i osnovne komande NETREBA podesavat, jer to sve radi po defaultu sa pluginom kojim dobijes.

P.S. Na atijevim stranicama je dostupan paket sa kojim mozes sam programirati SVAKI program koji postoji da radi sa daljincem. Imas i sample winamp plugin kako se programira. Pa se pomocu toga orijentiras. Opcija koliko oces :)
      No programiranje nije bas ni potrebno jer sve radi :)

Eh stalno editiram post jer nesto zaboravim reci.
      Na daljincu postoje tipke sa kojima se upravlja mis, gore dole lijevo desno, desni klik misa i lijevi klik.

Tj, mozes surfati netom, browsati foldere, namjestati channel listu, kopirati, deletat, samo daljincem.
      imam internet, ako neko oce malo nek mi se javi

The post was edited 2 times, last by bolexxx ().

• vidim vidim ve? sam i poletio po linkovima koje ste postali mogao sam doduše i prije lijeni prasac.

Ovo s tim sdk-om me najviše zanimalo zna?i da u?enje daljinca da radi s bilo ?ime nije problem ve? to mogu sam s njihovom aplikacijom (recimo teratec tv kartica do?e s ir aplikacijom tipa i budala bi mogla postaviti što god ho?e da se kontrolira daljincem) a da nebudem informati?ki genij ili ?ekam nekog takvog da napravi plugin, svojedobno sam ja sve to bio riješavao girderom ali brate traži vrijeme a ko toga ima što dalje sve manje.

Pa ovo ti je bila svjetska ideja, a ti moj hame potpuno si upravu ali džaba ti je bilo govoriti ja cijelo vrijeme brijem kako trebam imati wonder karticu za to kad je onaj bedak u hg spotu tako napisao i ?ovjek dalje ni ne razmišlja. Ovo s radiofrekvencijom je super nemoraš povla?iti kabel s time bi oslobodio još 8 žila na kabelima (miš i tipkovnica integrirani na infrared, meni je to ok ali mojima baš to ne hoda s daljinskim mu staviš play je play a ne klik ili s ili nešto drugo).

Vidim tamo mce 2005 plugin ali sad ne kontam jeli te nedostatke otklonio ili su još preostali

Hvala momci prava stvar
      KANTA 1 AMD64 3200+, 1GB, ATI Radeon 9700pro, DDR, SkyStar2, Terratec Cinergy400 TV, NEOTIONBOX 501
      KANTA 2 AMD Thunderbird 1.4 512 SDRAM, ATI radeon 9200 128mb, SkyStar1 CI, Hauppauge WinTV Theatar

Twinhan Alpha USB 2.0 DVB-T
    • Originally posted by echostar
      Lepo ljudi od vas mozda nesem kolegi i proradi sa njegovim daljinskim a sta ja da uradim imam oriinal daljinski i senzor i nece pa nece

Upomoc !!!!!

pa kupuj ovaj daljinac,a poslije ?emo ganjat ?ovjeka ako ne radi :smilie93:
    • Naziv Daljinski za VGA SAPPHIRE ATI All-In-Wonder, Bob Lite
      Cijena 193,00 kn (sa PDV-om)
      Bodovi 5 bodova (za online pla?anje)
      Jamstvo 0
      HGspot pokušava biti što preciziniji u opisu proizvoda, ali ipak ne može garantirati da je opis ovog proizvoda to?an, kompletan, pouzdan i bez grešaka.
      Opis
      Daljinski za VGA SAPPHIRE ATI All-In-Wonder, Bob Lite
      Interface: USB
      Kontrola za: PowerPoint prezentacije, MP3, PC CD player, ALL in Wonder TV funkcije

jel to ovo ?udo :smilie91:
    • A ja isto budala mislio da radi samo sa All-In-Wonder karticama, nisam mislio nego mi rekli mamu im ga spalim teroristicku... a sada hitam do Hgspota koja je to divota, morat cu da bacim onog technisatovog srota...

Btw vidim da nisam jedini koji lunja ranojutarnjim satima po netu.... :smilie90:
      DFI LanParty nF4Ultra, AMD 3000+@2600MHz, GEIL 2x512 DDR400, ESC GF7900GS 256MB

Gigabyte P35-DS3 iP35, Intel CoreDuo E4400@3300MHz, KINGMAX 2048MB DDR2 800, Gainward GF8800GTS 320MB
    • moram si i ja to kupiti!!!!!!! ovaj daljinski koji sam dobio sa ss2 nemogu namjestiti vec 10 dana... treba ti sto programa da radi... i jos moras bit informaticki genije da sve to isprogramiras...... samo se nadam da mi nece bit tesko namjestiti da profunkcijonira....