Pinned Projekt IGI

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Radi i na Alt-DVB-u

Projekt IGI radi i sa Alt-DVB-om,provjereno 100%.
      Projekt IGI ver.3.0, Alt-DVB ver.2.0 a radi i sa 2.1.
      Testirano na Taqilla 3 Star Wars ep3,video dekoder CyberLink V6 audio isto
      Cyb.Li. V6.
      Comp Celeron 1,7 vga Ati Radeon 7500 i naravno SS2.
      Zauze?e procesora pri radu IGI-ja max 25 % ina?e oko 12%.
      Sad baš nisan uštimava ali titl kasni.
      Uglavnom radi.
    • Poruku izvorno napisao Kosava
      Sto mi se nekad igi zakuca kad ga pokrenem to je valjda u svakoj verziji nemogu da ga podignem u desktop nego uvek je dole u cemu je problem??

Najvjerovatnije ti je IGI ostao na sekundarnom displayu, uvijek ga vrati na primarni kada isklju?uješ sekundarni ako je IGI tamo.

Najjednostavnije rješenje je da obrišeš "Projekt IGI.ini" fajl gdje IGI ?uva svoju poziciju na desktopu.
      ♫ U tako malo nota reći toliko.
    • Evo vec duze vreme muku mucim da sinhronizujem titl sa zvukom u filmu pomocu Projekt Igi-ja.Stalno trebam vrsiti neka podesavanja FPS-a ili rucno doterujem i neko vreme ide dobro i onda opet zuri ili kasni.Ranije su mi recimo od 4 titla 3 isla dobro jedan je samo zezao a i njega bi pomocu podesavanja doterao a sada stvarno neznam sta je u pitanju jer ama bas ni jedan ne ide kako treba.To mi se pocelo desavati kada sam skinuo novu verziju 3.0 pa sam onda nju deinstalirao i instalirao stariju 2.52 medjutim i sa tom verzijom ista stvar.Jel ima neko slican problem.Recite mi gde bih mogao da skinem stariju verziju recimo 1.xx ili ako ima neko da mi posalje na kodal@bitinfo.co.yu pa da probam.
      Naime Igi koristim tako sto mi titlovi idu sa Background (crna) 100% na plavu pozadinu(ful skrin od TV kartice bez ikakvog programa) i to iz izlaza graficke kartice dovodim na jedan ulaz cetvorokanalne video miksete a na njen drugi kanal dovodim video signal (film) iz risivera i onda aktiviram CHROMA KEY efekat i dobijem na izlazu iz miksete film sa titlovima koji idu na crnu podlogu (100%) i takav ga dovodim u DVD Rekorder i snimam u realnom vremenu.Eto sad sam bas detaljno objasnio pa ako neko zna gde se skriva problem neka pomaze.
      Pozdrav od Palca
      Panasonic TX -P42G10
      Dreambox 800 HD
      Inetbox 300
      Samsung DSR 9500
      Echosmart DSB 791
      Parabola 180
    • Pozdrav.
      Ja sam novi u ovome i imam jedan problem.Kad upišem vreme po?etka filma ako je po podne npr. 20.00.00 a u to trnutku je 20.30.00 on isklju?i prevod i upiše vreme prevoda 12.30.00 a 20 mi prebaci u 8 i više mi ne dozvoljava da upišem dvocifren broj.
      Pre podne to šljaka super.
    • ako moze mala pomoc oko igija.naime,skinuo sam novu verziju igija al kad ga ukljucim na film--koristim progdvb i dvbviewerpro-- nikako da dobijem titl.samo mi se na trenutak pokaze titl i nestane.jedino kad stavim na igijevi traku onda ga ima al je sa smedom pozadinom nikako ne moze normalno da bude u filmu.citao sam na forumu,podesio kako je napisano al nista.starije verzije su cini mi se bolje radile,bez ovih problema,odaberes naciljas i imas prevod.
    • Originally posted by dzevad
      @tomicg šta ?e ti podešavanje vremena kad imaš snajper.Pokreni ga na površini filma koji po?inje i radi?e.Ostaje ti nakon toga da podesiš brzinu prevoda i to je to.

Pa da ako po?injem od po?etka filma ali kad zakasnim..
    • IGI Subtitler v3.1

IGI Subtitler v3.1: _www.srebrenik.net/programi

NEW: skin.
      NEW: new button "TV messages" (short messages on TV screen).
      NEW: system tray IGI icon and IGI messages.
      NEW: IGI Subtitler native filter for low-performance computers.
      CHG: search criteria.
      FIX: no more IGI gone out of screen display.
      ♫ U tako malo nota reći toliko.
    • @Tomicg ako zakasniš nije problem,npr zakasnio si 5 min.Pokreneš titl i na prozoru Igia ideš na strelicu + i stigneš potrebnih 5 min kašnjenja.
      Uoostalom Hame je to doktorski odradio i objasnio a, posjeti i Srebrenik.net stranicu i bi?e ti jasnije.
      Pozdrav.
      Pozdrav svima
      *** Sport.na satelitu***
      DM500HD PBnigma, CCcam 2.3.0, Mgcamdv3.8, Oscam-ymodv1855
      Optibox EVO Enfinity x Combo openATV 5.1
      Amiko . imam sve 00387/ 061 505-815