Pinned Torrent diskusije

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• ma znam ja to da triba držat non stop dok se skida, ali dok ovako ?ekan dal ?e on odma startat ako netko bude on line na to san mislila
      šta vi sve ?itate krivo

Micha
      Svake noći za te Boga molin,
      Pivajući kamenu i drači.
      Kroacijo, ka mater te volin,
      Umorna si, samo mi ne plači.
      Sve ću pisme pokloniti tebi
      Sve đardine, neka mi te kite.
      Kroacijo, iz duše te jubin...
    • Poruku izvorno napisao Dr Sammy
      A šta se ti odma idiš? Skidat ?e odma ?im se neko priklju?i, of kors!

Pa to te ja pitan
      ne idin se, nego mi ide na živce uvik objašnjavat šta j episnik tia rijet :smilie93:

Micha
      Pivajući kamenu i drači.
    • Evo ide skidanje filma, al užasno sporo, ima tek 8% :smilie88:
      Šta triba kasnije ispe? samo sa Nerom na dvd ili još neštoi???

Micha
      Pivajući kamenu i drači.
    • A šta se mu?in, pa ne mu?in se više, odustala nakon 8 sati 2,3%, a kako sad taj Dc++ ide. jel opet triban utrošit sate i sate za 5%.
      Aj budi ljubazan pa me upui, di i kako.
      Fala lipa

Micha
      Pivajući kamenu i drači.
    • Ovako stavi u google taj DC++ i skinu poslednju verziju. Instaliraj je i kad otvoriš taj programi? ideš u setting...tamo staviš tvoj nick, podesiš passive ili aktiv...ja ti preporu?ujem aktiv...to zna?i da svaki dan staviš tvoj IP kojeg ti šalje dyndns ili ako imaš static IP onda podesiš samo jednom. Zatim otvoriš porte na routerju u stvari samo jednog..sad trenutno ne mogu proverit jer nisam ku?i ali trebalo bi bit 1420. Sad imaš sve nared da otvoriš prvi prozor u kojem dobiš popis hubova...zatim se tamo logiraš i šibaj :smilie92:
      Dobro nemoj se uplašit jer nije nešto strašno za nastavit ali kad središ bit ?eš 100% zadovolna!
      Pozdrav!
    • Poruku izvorno napisao zabuko02
      Ovako stavi u google taj DC++ i skinu poslednju verziju. Instaliraj je i kad otvoriš taj programi? ideš u setting...tamo staviš tvoj nick, podesiš passive ili aktiv...ja ti preporu?ujem aktiv...to zna?i da svaki dan staviš tvoj IP kojeg ti šalje dyndns ili ako imaš static IP onda podesiš samo jednom. Zatim otvoriš porte na routerju u stvari samo jednog..sad trenutno ne mogu proverit jer nisam ku?i ali trebalo bi bit 1420. Sad imaš sve nared da otvoriš prvi prozor u kojem dobiš popis hubova...zatim se tamo logiraš i šibaj :smilie92:
      Dobro nemoj se uplašit jer nije nešto strašno za nastavit ali kad središ bit ?eš 100% zadovolna!
      Pozdrav!

Ali joj nisi rekao ono najvaznije koje na torrentima netrebas,a to je da mora imati bar 5 gb shara da bi mogla uci na neki od hubova koji bas i nisu nesto.@Micha bez 20 gb shara nerazmisljaj o DC++,ako zelis neku brzinu i da nadzes ono sto zelis.
    • Originally posted by BOSS
      Poruku izvorno napisao zabuko02
      Ovako stavi u google taj DC++ i skinu poslednju verziju. Instaliraj je i kad otvoriš taj programi? ideš u setting...tamo staviš tvoj nick, podesiš passive ili aktiv...ja ti preporu?ujem aktiv...to zna?i da svaki dan staviš tvoj IP kojeg ti šalje dyndns ili ako imaš static IP onda podesiš samo jednom. Zatim otvoriš porte na routerju u stvari samo jednog..sad trenutno ne mogu proverit jer nisam ku?i ali trebalo bi bit 1420. Sad imaš sve nared da otvoriš prvi prozor u kojem dobiš popis hubova...zatim se tamo logiraš i šibaj :smilie92:
      Pozdrav!

Ali joj nisi rekao ono najvaznije koje na torrentima netrebas,a to je da mora imati bar 5 gb shara da bi mogla uci na neki od hubova koji bas i nisu nesto.@Micha bez 20 gb shara nerazmisljaj o DC++,ako zelis neku brzinu i da nadzes ono sto zelis.

Yes..u pravu si BOSS, za to ti je potreban share. O tome nisam ni razmišlajo jer nekako se mi normalno ?ini, da neko ima barem 20Gb shera pa makar samo miziku.
      Micha vreme je da napuniš svoj share :smilie93: ali da nemaš koju dalmatinsku na HD..LOLL nebih to o?ekivao :smilie89:
    • A je, je imala san i nekoliko filmova ali maknila sad iman samo Coach Carter sa S.L. Jackson

Micha
      Pivajući kamenu i drači.

The post was edited 1 time, last by Micha ().

• kako izbjeæi UL

Posto skidam filmove i muziku preko bitlord i bearshare , i posto s frendom imam mrezu. Kako bih mogao na ta dva programa ograniciti na 0 ulazak drugih. Jer se dešava da cijeli UL se iskoristi dok ja sam spojen i DL. Tj na moju mrezu se uspiju spojiti i do 600-700 korisnika koji cijeli moj UL iskoriste. Ali ja redovito u settingsima limitiram ul na 3 kb/s tj na minimum.
      Imam li kakvo rjesenje kako se ekipa u mrezi nebi izbacivala zbog preiskorištenog ul od strane drugih UL-era.
      Hvala unaprijed.