Pinned Torrent diskusije

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RE: torrent stranica zna li netko

Uhhh. Sve torrent stranice koje su uvele RATIO (pametno) imaju dobre, odli?ne brzine. Ne?u objašnjavati šta RATIO zna?i ali zbog njega seederi ostaju i ostali mogu brzo skidati :):):)

Evo moja arhiva linkova. Ne nekima je potrebna registracija, neki su puni i moraš par puta pokušati itd..

Kopiraj ovo u C:/Documents and settings/(verovatno) Administrator/Favorites/

Neki llinkovi možda više ni ne rade ali to je sve što ja imam u mojoj "voljjenoj mapi" :D:D
    • Torrentbytes
      Torrentleech
      Filelist

Ta tri su vezana na ratio, imaju najnovije stvari i brzi su.

Torrentspy
      Torrentreactor

Ti mislim da nisu, ali je malo sporije. To su neke vrste pretraga za torrentima. Prvi je uglavnom vezan na piratebay i nema ratia, a za drugi nisam siguran.

Pisexy nije brz, ima ratio ali na njemu ima najviše "must have" odnosno starijih filmova (James Bond, The Fly, razne TV epizode itd..)

Sna?i ?ete se nekako :)
    • am probao na sve ove tri stranice koje si mi rekao da us najbolje i trenutno su zatvorene registracije ili imaju previše usera. Morat ?u pri?ekati nekoliko dana.

Daj mi još reci na koliko ti digne brzinu skidanja preko te tri stranice ?
    • Ja tako?er koristim bittornado. Najve?u brzinu koju ja mogu posti?i ili kad skidam preko torrenta ili preko DC++ ili preko obi?nog downloada je
      40 Kb/s. Da li i tebi tako piše ?

The post was edited 1 time, last by Dr. Jackson ().

• Koju ti vezu koristiš ? Ja imam MAX ADSL 384/64.

Kad mi je brzina 40 Kb/s epizodu od 350 Mb skinem za manje od 2 i pol sata. Neznam u kojoj mjernoj jednici ti ra?unaš.

The post was edited 2 times, last by Dr. Jackson ().

• To me zanimalo hvala. Ja sam mislio da ti imaš istu brzinu kao i ja.

Da preformuliram pitanje:
      Digne li ti na ove tri torrent stranice, koje si naveo kao najbolje, tvoju download brzinu do maximuma ? Jer ako tebi digne do tvojeg maximuma onda bi trebalo i meni do mojeg na 42 Kb/s.

The post was edited 1 time, last by Dr. Jackson ().

• Originally posted by Dr. Jackson
      To me zanimalo hvala. Ja sam mislio da ti imaš istu brzinu kao i ja.

Da preformuliram pitanje:
      Digne li ti na ove tri torrent stranice, koje si naveo kao najbolje, tvoju download brzinu do maximuma ? Jer ako tebi digne do tvojeg maximuma onda bi trebalo i meni do mojeg na 42 Kb/s.

odo
      pa na torrentima ti zavisi brzina od od ljudi sto skidaju i uploaduju....
      sto je njih vise i veca ti je brzina....a dal ces postici neki max max maximum u to neverujem da ti neko bas zna odgovorit....

sve je na njima i tvojoj konekciji....
    • Ima jedna rorrent stranica na koju se ne može u?i bez da vas neko pozove sa inviteom na e-mail. Na toj torrent stranici sam ja svaki tjedan skidao najnovije Stargate epizode sa maximalnom brzinom koju mi modem dozvoljava zna?i sa 38 do 42 Kb/s. Ta stranica ima jako puno dobrih seedera sa velikim upload brzinama. Jedina mana u toj stranici je da nakon par dana svi stari fajlovi i serije odu u odba?ene i nema više seedera na njima.

Ja sam si mislio negdje skinuti sve epizode SLIDERS-a i RED DWARF, aloi pošto su to starije serije njih naravno ne?e biti na toj stranici koju sam ve? naveo.

Ja zato pokušavam na?i torrent stranicu gdje ima malo više seedera sa dobrim upload bvrzinama, ali sa rade?im starim torrent fajlovima. Uspio sam na?i neke torrent stranice koj imaju nekoliko seedera sa lošim brzinama na starim fajlovima i brzina mi na njima do?e samo do 12 Kb/s dok na istim stranicama na novim fajlovima do?e do maximuma tj oko 40Kb/s.

Jedina mi je šansa još na ove tri stranice koje mi je Freesat dao, ali trenutno su zatvorene sve registracije pa moram ?ekati.
    • zašto meni neæe

evo po prvi put san radi jednog filma pokušala pomo?u BitComet skidat ali ne?e pa ne?e, mada je u po?etku krenulo :smilie88:
      Svaka pomo? dobro došla

Micha
      Svake noći za te Boga molin,
      Pivajući kamenu i drači.
      Kroacijo, ka mater te volin,
      Umorna si, samo mi ne plači.
      Sve ću pisme pokloniti tebi
      Sve đardine, neka mi te kite.
      Kroacijo, iz duše te jubin...
    • pokazalo mi je maloprije nego šta san stavila post da je jedan on line, pa opet ništa
      jel moran držat stavno otvoreno da uspijen, ja san matun po tom pitanju

Micha
      Svake noći za te Boga molin,
      Pivajući kamenu i drači.
      Kroacijo, ka mater te volin,
      Umorna si, samo mi ne plači.
      Sve ću pisme pokloniti tebi
      Sve đardine, neka mi te kite.
      Kroacijo, iz duše te jubin...