Boks diskusije

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Subota 15.07
      Le Cannet, 21:00 :
      Fabrice Tiozzo - Paul Murdoch (Light Heavyweight)
      Brahim Asloum - Miguel Tellez (Flyweight)
      Prenos na C+ Francuska

Subota 15.07/nedelja 16.07
      Las Vegas, 3:00
      Shane Mosley - Fernando Vargas (Jr. Middleweight)
      Juan Diaz - Randy Suico (WBA Lightweight)

Prenos na Viasat Sport 1 (repriza u nedelju u 10:15), Sky Sports 1 Uk, Tv Sport Rumunija, snimak na 1+1 u nedelju u 6:00.
    • 30-godišnji Dejan Zavec (21 pobjeda, 13 sa k.o., bez poraza) koji ima naslove u IBF (International Boxing Federation) i WBO (World Boxing Organization) u velterskoj kategoriji (do 66,678 kg) vratio se iz Miamija gdje je potpisao 3-godišnji ugovor sa poznatim ameri?kim menedžerom Donom Kingom.
    • Oleg Maskaev novi svetski prvak

Ameri?ki boksa? kazahstanskog roda 37-godišnji Oleg Maskaev, nekadašnji oficir ruske armade, novi je svjetski prvak u teškoj kategoriji po verziji WBC. Ameri?ko državljanstvo ima dve godine. Hasim Rahman koji je branio naslov preuzet od Vitalija Kli?ka bio je u zadnjoj rundi 3 puta na podu i sudija je prekinuo me? 43 sekunde pre kraja. To je bila 33. pobjeda za Maskaeva od 38 borbi.
    • Mike Tyson opet u ringu

40-godišnji kontroverzni ameri?ki profesionalni boksa? Mike Tyson odlu?io je ponovo stupiti u ring, poslednji me? imao je u junu 2005.godine. U Youngstownu ?e to uraditi 20.oktobra, boksati ?e sa nekadašnjim sparing partnerom Coreyjem Sandersom i tako otvoriti seriju nastupa Svetska serija Mikea Tysona. Seriju me?eva ?e Tyson posle SAD nastaviti u Europi, Aziji i Bliskom Istoku. Tysonov promotor Sterling McPherson obe?ava, da ?e ih biti po celom svetu.
    • Nikolaj Valujev

Rus Nikolaj Valujev obranio je naslov svetskog prvaka u teškoj kategoriji po verziji WBA, u Rosemontu je sa tehni?kim knock-outom u 11. rundi pobjedio 35-godišnjeg Amerikanca Monteja Barretta. To je bila 45. pobjeda zaredom, 33-x sa knock-outom. Nije još izgubio borbu otkad je profesionalac. Za 33-godišnjeg Rusa to je druga uspješna obrana naslova svetskog prvaka, naslov je osvojio decembra 2005, pobjedom nad Amerikancem Johnom Ruizom. Valujev je najviši borac u profesionalnom boksu. Visok je 213 cm i težak 147 kg, zato ga zovu "zver sa istoka".
    • RE: Mike Tyson opet u ringu

Poruku izvorno napisao drvr

40-godišnji kontroverzni ameri?ki profesionalni boksa? Mike Tyson odlu?io je ponovo stupiti u ring, poslednji me? imao je u junu 2005.godine. U Youngstownu ?e to uraditi 20.oktobra, boksati ?e sa nekadašnjim sparing partnerom Coreyjem Sandersom i tako otvoriti seriju nastupa Svetska serija Mikea Tysona. Seriju me?eva ?e Tyson posle SAD nastaviti u Europi, Aziji i Bliskom Istoku. Tysonov promotor Sterling McPherson obe?ava, da ?e ih biti po celom svetu.

U prvom nastupu u Youngstownu u saveznoj državi Ohio pobjedio je Coreyja Sandersa, oba boksera pokazali su malo. U prvoj rundi Tyson je protivnika položio na pod i kasnije sporim boksom omogu?io mu, da se oporavi. Mike svojim nastupom nije bio razo?aran, rekao je: "Bio sam bolji. Vremenom bi?e još bolje".
    • RE: Mike Tyson opet u ringu

Originally posted by drvrU prvom nastupu u Youngstownu u saveznoj državi Ohio pobjedio je Coreyja Sandersa, oba boksera pokazali su malo. U prvoj rundi Tyson je protivnika položio na pod i kasnije sporim boksom omogu?io mu, da se oporavi. Mike svojim nastupom nije bio razo?aran, rekao je: "Bio sam bolji. Vremenom bi?e još bolje".

A snimak te utakmice moze se pratiti u nedelju u 6:00 i u 23:00 na 1+1 (FTA na Amosu) ;)
    • Iduce subote 4.11 :

Gala u Mulheim an der Ruhr (Henry Akinvande - Oleg Platov), prenos od 22:15 na ARD

Gala u Johannesburg (St. Clair - Baloyi), prenos od 23:00 na RTL Klub Madarska, TVN Polska

Gala u Las Vegas (Mayweather - Baldomir), prenos od 3:00 na Viasat Sport, Tv Sport Rumunija, od 4:00 na Canalplus Francuska, od 6:00 snimak na 1+1

Gala u Phoenix (Liakhovich - Briggs), prenos od 5:45 na Megasport
    • Poruku izvorno napisao stanbran
      Iduce subote 4.11 :

Gala u Mulheim an der Ruhr (Henry Akinvande - Oleg Platov), prenos od 22:15 na ARD

Gala u Johannesburg (St. Clair - Baloyi), prenos od 23:00 na RTL Klub Madarska, TVN Polska

Gala u Las Vegas (Mayweather - Baldomir), prenos od 3:00 na Viasat Sport, Tv Sport Rumunija, od 4:00 na Canalplus Francuska, od 6:00 snimak na 1+1

Gala u Phoenix (Liakhovich - Briggs), prenos od 5:45 na Megasport

Svaka cast za ovaj pregled,bas ce biti bogato ;),nego jel' ovaj Brigs onaj stari dobri Senon ili je u pitanju neko drugi?