Kockasti - Hrvatska nogometna reprezentacija

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kockasti - Hrvatska nogometna reprezentacija

Evo konacno i popisa! Dalo bi se polemisati ...bolje da je ovoga ili sto ce nem on itd..
      Sto je tu je ! Dajmo im podrsku kao u reklami od karlovacke pive :smilie90: Pocima zagrijavanje...Tri dana prije FIFA-inog deadlinea Zlatko Kranj?ar je objavio imena 23 nogometaša koji ?e putovati na Svjetsko prvenstvo. U posljednji trenutak došlo je do jedne promjene ? iako se o?ekivalo da je Cicina dvojba Šeri? ili Bošnjak sa popisa 24 igra?a ispao je Eduardo da Silva.

Sve ostalo znalo se prakti?ki ve? mjesecima unaprijed - vratari Butina, Pletikosa i Didulica, obrambeni igra?i R. Kova?, Šimuni?, Šimi?, Tomas, Toki?, vezisti Srna, Babi?, Tudor, N. Kova?, Modri?, Ivan i Jerko Leko, Vranješ, N. Kranj?ar, Šeri? te napada?i Pršo, Oli?, Klasni?, Balaban i Ivan Bošnjak.

Marijan Buljat, za kojeg Cico tvrdi da ?e ve? u kvalfikacijama za Europsko prvenstvo biti važan ?ovjek, trenirat ?e s reprezentacijom i biti spreman usko?iti ako se netko ozlijedi. Predpozive su dobili Baselova špica Mladen Petri?, obrambeni igra? Rijeke Dario Kneževi? i ve? spomenuti da Silva.

Ako se ne umiješa viša sila, ve? se prakti?ki zna i prva postava koja ?e se 13. lipnja su?eliti Brazilcima: Butina - R. Kova?, Šimuni?, Šimi? - Srna, Tudor, N.Kova?, Babi? - N. Kranj?ar - Pršo, Oli?. Dakle, sve isto kao i protiv Bugara u Sofiji prije godinu dana, osim rotacije Šimi?/Tomas.
      ....
      : Spavaća:
    • Eto da se pridružim razmišljanjaima o našoj repki! U dvojbi da li pozvati Eduarda ili Bošnjaka definitivno podržavam izbor izbornika! Iz dva razloga tako mislim pa uz onaj da je nedvojbeno u puno boljoj formi Bošnjak i to da ?e Da Silva sigurno igrati na jednom ili dva svjetska prvenstva dok Bošnjak sa 100% sigurnoš?u ne?e! :smilie90:

Dario Kneževi?, Marijan Buljat...ipak mogu biti sretni i da su na ovom popisu!
      Me?utim ne mogu vjerovati da nepotizam :smilie88:vlada i u nogometnoj reprezentaciji zbog ?ega možda i najbolji (uz Bošnjaka i Da Silvu) i najvažnije vrlo iskusni igra? HNL Davor Vugrinec ne može niti na proširen popis.... :smilie94:
      Nytrobox NB 6000 Hd combo/ Wavefrontier T 90
    • Ni u kom slu?aju ne podržavam izbor Bošnjaka umjesto Eduarda. Iako je Bošnjak vodi?e strijelac lige, on ništa nije zabio najja?im protivnicima, sve Kamen Ingradu ili Varteksu i sli?nima. S druge strane, Eduardo ne samo da je drugi strijelac lige, ve? je i prvi asistent, a ve?ina tih asistencija išla je prema Bošnjaku. Vrlo loš izbor i samo se nadam da se ta odluka ne?e Kranj?aru obit u glavu.
    • Originally posted by Sasarules
      Ni u kom slu?aju ne podržavam izbor Bošnjaka umjesto Eduarda. Iako je Bošnjak vodi?e strijelac lige, on ništa nije zabio najja?im protivnicima, sve Kamen Ingradu ili Varteksu i sli?nima. S druge strane, Eduardo ne samo da je drugi strijelac lige, ve? je i prvi asistent, a ve?ina tih asistencija išla je prema Bošnjaku. Vrlo loš izbor i samo se nadam da se ta odluka ne?e Kranj?aru obit u glavu.

Potpuno se slazem s tobom! Ne trebam nista ni dodavati!
    • Kranjcar je napravio rezultat i to moramo cijeniti ! E sada ovaj onaj je bla,bla...moramo postovati njegov izbor ,mene zanima kako po Njemackoj uzivati za vrijeme SP a usto osvojiti simpatije Swabica :smilie93:
      Ukoliko se bude davala ocjena za naj lipse /oprema/navijace mislim da uzimamo prvo mjesto,imamo strasno lipe boje!! :smilie26:Kad u Berlinu napunimo stadion i brazilke :smilie93:,rezultat je nebitan :smilie95:
    • Poruku izvorno napisao kvarner
      A zašto bi mu se obila o glavu? Kao prvo niti Da Silva (koji je ostao na širem popisu) ne bi puno igrao da je i ostao u prvih 18 niti ?e Bošnjak imati neku minutažu! A drugo, Da Silva nažalost od ozljede i nije baš da je u formi!

Budimo realni, i Pršo, Oli?, pa i Klasni?, svi su oni skloni ozljedama i postoji velika vjerojatnost da ?e Bošnjak na kraju i zaigrati. A sad, kome više vjerovati, Da Silvi ili Bošnjaku? Ja bi radije onome tko je bolje odigrao važne utakmice s jakim protivnicima, a to je Da Silva. Bošnjaka u utakmicama s Hajdukom i Rijekom nigdje nije bilo, a ako ga nema tu, gdje ?e tek biti s Brazilom, Japanom ili Australcima. Eduardo je bolji i svestraniji, a da ne spominjem talentiraniji igra? od Bošnjaka, prema tome on je trebao i?i po svaku cijenu.
    • Poruku izvorno napisao kvarner
      Ti to govoriš kao da ?e igrati od prve minute! Kamo sre?e.... :D
      Nisam ja mislio na sklonost ozljedama ve? to da Da Silva nije baš u formi ovog prolje?a ali...nema veze! ;)
      Bitno da Švabice daju +! :tongue:

Pa ?uj, ako može Walcott za Engleze, zašto ne bi i Bošnjak kod nas.
    • Ovo postaje vruce!Zasto sada ovi potezi Mamica iako je recimo malo i u pravu ,ali ovako nece pomoci ni Dudi ni repki.ZALOSNO ! :(

Kranj?ar i njegovi trabanti jako su se narugali hrvatskom nogometu, Dinamu, gradu Zagrebu, a nadasve mladom ?ovjeku koji je na nagovor tih istih ljudi uzeo hrvatsko državljanstvo i ponosno držao ruku na prsima. U svim reprezentativnim akcijama Eduardo da Silva je bio prisutan, a u deset kvalifikacijskih utakmica za mladu reprezentaciju postigao je devet golova. Podsjetit ?u i to da je Da Silva dvije godine službeno proglašavan za najboljeg igra?a HNL-a. To su argumenti", grmio je Mami? centrom metropole.

Ali, zapravo se tek bio zagrijao:

"Obitelj Kranj?ar, koju su Dinamo i grad Zagreb iznjedrili, ruga se onima koji su ih stvorili. Dinamo ?e se znati postaviti u svim budu?im odnosima kada su u pitanju izbornik i ?elnici koji danas rade u HNS-u. Nema više apsolutno nikakvih odnosa izme?u Dinama i HNS-a dok sam ja živ i dok su ovi ljudi u Savezu. Ovo je mina pod Dinamovu ku?u. Ovo je jedna bomba tempirana to?no posljednji dan kako bi se napravila odmazda što je Niko Kranj?ar morao oti?i iz Dinama. Zna Cico dobro koliko ?e to pogoditi Dinamovu obitelj i bezo?no je zabio hr?avi nož u tkivo Dinama i Zagreba. Cijeli život ?e se morati nositi s posljedicama", završetak je Mami?eva monologa, kojeg prenosi Jutarnji list.
    • Mislim da je Mami? potpuno u pravu. Kranj?ar i Markovi? su nagovarali Eduarda mjesecima na hrvatsko državljanstvo i sad su mu zabili nož u le?a. Glavno da su tamo nekog Bilosa lovili godinu dana i garantirali mu nastup na SP.
    • Stvarno im zamjeram što su nekog igra?a koji u biti nikada nije niti imao namjeru igrati za Hrvatsku stalno dovodili na Pleso da bi na kraju završili kako je završilo! To je njihov prvi veliki poraz, a drugi je po meni ne vo?enje u Njema?ku barem jednog od dva iskusna igra?a (koji su slu?ajno u jako dobroj formi, Vugrnec i Rapai?)! A ovo sa Da Silvom...treba ipak sa?ekati ishod tog poteza!
      Nytrobox NB 6000 Hd combo/ Wavefrontier T 90
    • I ja bih se kladio da se Kranjcar zeli osvetiti Mamicu zbog Nike!!

Veliki su novci u igri i samo je to razlog nepozivanja Dudua.Zasto da igra Dudu i zablista ,te kasnije Mamic profitira prodajom istog.Svi su muljatori nema postenih u nogometnim zbivanjima(Italija, Njemacka....)Zato nabijem ih na kurac sve koji mlate lovu uz nogomease :menaderi,treneri ,predsjednici klubova,saveza i ostali koji se neznoje na travnjaku....amen !

Oni me nezanimaju naveo sam sto mislim o njima.
      Volim nase Kockaste ma kako bili sastavljeni i vjerujem, da ce napraviti koliko mogu,te se veselim tome. :smilie98: :smilie98: :smilie98: :smilie98:
    • Lipo je ve?eras Mami?, po?astia Cicu nakon utakmice Dinamo-Hajduk :) ali nije puno falija.

ps. Usput svim navija?ima Dinama ?estitam na osvojenoj tituli :)

Micha
      Svake noći za te Boga molin,
      Pivajući kamenu i drači.
      Kroacijo, ka mater te volin,
      Umorna si, samo mi ne plači.
      Sve ću pisme pokloniti tebi
      Sve đardine, neka mi te kite.
      Kroacijo, iz duše te jubin...