Pinned HNL

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dinamo - Šibenik 4:3
      Hajduk - Cibalia 2:0
      Slaven Belupo - Zagreb 0:1
      Rijeka - Kamen Ingrad 4:2
      Osijek - Pula 0:0
      Varteks - Me?imurje 3:1

Tablica:

1. Hajduk 6
      2. Rijeka 6
      3. Zagreb 6
      4. Dinamo 6
      5. Vareks 4
      6. Osijek 4
      7. Pula 2
      ostali ništa...

Lista strijelaca : 1. Boli? (Rijeka) 4 golova

Parovi 3. kola (subota 12.08.06.):
      17.30 Pula - Dinamo :D
      17.30 Me?imurje - Osijek
      17.30 Cibalia - Varteks
      17.30 Zagreb - Rijeka
      20.00 Šibenik - Belupo
      20.15 Kamen Ingrad - Hajduk (HRT2)
      Nytrobox NB 6000 Hd combo/ Wavefrontier T 90
    • Poruku izvorno napisao kvarner
      Pula - Dinamo 0:2
      Zagreb - Rijeka 1:0
      Me?imurje - Osijek 2:0
      Cibalia - Varteks 1:2
      Šibenik - Belupo 2:1
      Kamen I. - Hajduk 2:3

Ljestvica:
      1. HAJDUK 9
      2. Dinamo 9
      3. Zagreb 9
      4. Varteks 7
      5. Rijeka 6
      6. Me?imurje 3
      7. Šbenik 3
      etc

gleda se gol razlika......
    • RE: Kamen-HAJDUK

Originally posted by ivan316

@Dr Sammy nema ljutnje sto se tice uzimanja igraca, Sibenik, Zadar i Hajduk su jedno!!!!

Bogumi nisu. Kad ve? pitaš, mi bi u Šibeniku ra?e dali igra?e Dinamu, s obzirom da su nam oni puno draži od Hajduka i Torcide.

Ina?e, ve?eras odli?na partija na Šubi?evcu. Trebali smo zabiti bar 5 komada, ali ovaj Makedonac šta brani za Slaven je odli?an! Ništa ?udno što ga je Katanec zvao u repku... I naravno, Rukavina opet zabio! :D
      Dreambox DM500
      Gemini 2.40 mod by Bobo
      HRT
      Digi TV full

Poruku izvorno napisao Dr Sammy

@Dr Sammy nema ljutnje sto se tice uzimanja igraca, Sibenik, Zadar i Hajduk su jedno!!!!

Bogumi nisu. Kad ve? pitaš, mi bi u Šibeniku ra?e dali igra?e Dinamu, s obzirom da su nam oni puno draži od Hajduka i Torcide.
      :D

koliko me si?anje drži, Šibenik je uvik dava Hajduku, ne znam za Dinamo.
      I ne slažen se da bi ra?e dali Dinamu prije nego Hajduku, u stvari ja nebi ni dala, ja bi uzela :D

Micha
      Svake noći za te Boga molin,
      Pivajući kamenu i drači.
      Kroacijo, ka mater te volin,
      Umorna si, samo mi ne plači.
      Sve ću pisme pokloniti tebi
      Sve đardine, neka mi te kite.
      Kroacijo, iz duše te jubin...

Originally posted by Micha

koliko me si?anje drži, Šibenik je uvik dava Hajduku, ne znam za Dinamo.
      I ne slažen se da bi ra?e dali Dinamu prije nego Hajduku, u stvari ja nebi ni dala, ja bi uzela :D

Micha, davalo se i Dinamu - recimo Krasnodar Rora, pa Mati? u osamdesetima, pa Mate Dragi?evi? itd. A šta se ti?e pitanja Hajduk ili Dinamo, do?i koji put na stadion pa pitaj bilo koga od Funcuta ili starijih navija?a koji su na svakoj utakmici! ;)
      Dreambox DM500
      Gemini 2.40 mod by Bobo
      HRT
      Digi TV full

ma do?i ?u kad bude igrat Hajduk, Rijeka, Dinamo :D
      ajd ti ka moj stari, više voliš majicu nego podkošulju da ne re?en donju majicu :smilie98:

Micha
      Svake noći za te Boga molin,
      Pivajući kamenu i drači.
      Kroacijo, ka mater te volin,
      Umorna si, samo mi ne plači.
      Sve ću pisme pokloniti tebi
      Sve đardine, neka mi te kite.
      Kroacijo, iz duše te jubin...
    • Bez veze se prepirete kada znamo da je najljepši dalmatinski grad s najviše Dinamovih navija?a (bez uvrede) Šibenik! :D

Uvijek su Šibenik (i Zadar, iako to ne?e ni u ludilu priznati mla?i naraštaji) bili svim srcem za Dinamo... ;) no ne?emo u povijest znamo ?injenice :].....

Ljestvica (najto?nija :D) nakon 3. kola:

1. Hajduk 7:2 9
      2. Dinamo 7:3 9
      3. Zagreb 5:1 9
      4. Varteks 6:3 7
      5. Rijeka 8:6 6
      6. Osijek 2:3 4
      7. Šibenik 6:7 3
      8. Me?imurje 3:5 3
      9. Pula 1:3 2
      ostali ništa....

Slijede?e 4.kolo (subota 19.08.):

17.00 Slaven Belupo - Rijeka
      19.00 Varteks - Kamen I.
      Osijek - Cibalia
      Dinamo - Me?imurje
      Šibenik - Pula
      20.15 Hajduk - Zagreb

Poruku izvorno napisao Dr Sammy

Ina?e, ve?eras odli?na partija na Šubi?evcu. Trebali smo zabiti bar 5 komada, ali ovaj Makedonac šta brani za Slaven je odli?an! Ništa ?udno što ga je Katanec zvao u repku... I naravno, Rukavina opet zabio! :D

a nebi ja bas reka ali nema veze (necemo se sad prepirat) mislim da na sjeveru poljuda ima vise transparenata "Torcida Sibenik", nego na sjeveru Maksimiru "BBB Sibenik" :D. (osobno znam da nije tako jer da je drugacije bilo bi lose, samo se sjeti Sibenke i nista ti vise nemoran govorit o relaciji Sibenik - Split) Pozz
    • Poruku izvorno napisao kvarner
      (i Zadar, iako to ne?e ni u ludilu priznati mla?i naraštaji) bili svim srcem za Dinamo... ;) no ne?emo u povijest znamo ?injenice :].....

Ajde u Zadar pa reci to, pa ces vidit koji ces odgovor dobit.. to je tek posebna veza prijetlju moj Tornado i Torcida. Mislim da si malo pobrkao konce ali nema veze :D i kad bi to Zadar dao 3 boda Dinamu da mu treba (nikad), a ako se sitis jedne prijesnje sezone onda znas o cemu pricam :D.
    • A ?uješ vidiš da sam navod u zagradi odmah ograni?io na odre?enu dobnu skupinu :O.....sli?no ti je s drugim dalmatinskim gradovima...koliko je Hajduk imao navija?a u odnosno na Dinamo prije 1990 godine u zapadnoj Hercegovini, Imotskoj krajnini, Sinju? :]

To su ?injenice koje su se u zadnjih 15 godina po?ele mijenjati iz ovih ili onih razloga.... :smilie98:

No ne?emo se vra?ati što je bilo.... :P nego idemo naprijed, a ?injenica da se u Šibeniku uvijek lijepo osje?am... :D
    • samo ti jos jedno imam za rec a to je: " Hajduk je tradicija od 1911 godine, a Torcida od 1950" prema tome sta je bilo kako je bilo, i kad vec spominjes ona vremena..Dinamo je promijenio 4 imena ako se ne varam Hašk, Croatia, Dinamo i jos jedno ime.. prema tome o onim vremenima prije 15ak godina mislim da ih se malo bolje sjecam nego ti, i samo ti jedno ovim ocu rec da je Hajduk institucija i tradicija, i nemoj sad spominjat Sinj, Hercegovinu itd. pricali smo kako se sjecam o Zadru i Sibeniku (i znaj dalmacija je uvik bila ka jedno i ostat ce u vike vikova amen). Pozdrav (Kraj diskusije)