Pinned Stavljanje Titla Na Film

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• e sad kada kliknemo na Save nestaje nam osnovni prozor VirtualDub-a I pojavljuje nam se prozor
      Frame Server Mode u kojem ce te videti da se trenutno nista ne desava i nemojte da vas to zbunjuje jer jos nikog ne posluzuje i zato stoji slika 24

UPOZORENJE : da se nebiste zbunili kako se nista ne desava nemojte niposto da zatvarate taj prozor ili da kliknete na Stop serving jer ce nam trebati kasnije u sledecem programu.
      Dreambox 500 S
      nabilo v8
      triax 110
      local : pink , digi
      CCCam 24/7

The post was edited 1 time, last by MUHA ().

• e sad kada smo nasli mesto gde smo sacuvalionaj VDR fajl necemo moci da ga vidimo jer jer trnutno trazi compresovane fajlove kao sto si *.avi , *.bmp ?itd.. zato cemo staviti opciju da mozemo videti sve vrste fajlova koji se nalaze u folderu kako bi mogli da vidimo I nas fajl NEMO VDR.vdr slika 28
      Dreambox 500 S
      nabilo v8
      triax 110
      CCCam 24/7

The post was edited 1 time, last by MUHA ().

• kada smo oznacili I otvorili NEMO VDR.vdr sada smo dobili glavni prozor TMPGEnc-a u kome se vide odakle je sta uzeto kao sto je video I audio fajl sto znaci da je iz istog fajla uzet I video a I audio fajl dok u trecem polju vidimo gde ce otici nas novi fajl slika 29
      Dreambox 500 S
      nabilo v8
      triax 110
      CCCam 24/7
    • Ovo Uputstvo sam uradio kako bi I drugi mogli kakse da titluju filmove koje su skinuli .
      Sva zahvalnost SATELITSKOM FORUMU na dosada stecenom znanju a posebna zahvalnost Moderatorima: @hattala I @freesat @randoom 10 itd itd .....koji su najzasluzniji za trenutno znanje koje imam kao I @astp koji me je tako reci I upoznao sa ovim forumom a ja ga jednostavno zavoleo I postao pravi ovisnik.Naravno za sve ovo mi je trebalo puno truda I vremena koje cesto znam da provodim pored kompjutera dnevno po deset do dvanaest sati (zena mipostala ljubomorna na kompjuter hi hi hi) ali zato se isplatilo stekao sam mnogo dobre prijateljekao I znanje za koje se obicno placa a ja sam ga ovde na SATELITSKOM FORUMU dobio za Dzabe zato svima sa FORUMA jedno najvece HVALA sa nadaom da ce biti jos bolje

POZDRAV

MUHA 8) B
      Dreambox 500 S
      nabilo v8
      triax 110
      CCCam 24/7
    • Muha, svaka cast za tutorijal, odlican je! :smilie93:

Ali bih htio da vas pitam, meni bi trebalo samo da ubacim titl u divx a da ne mijenjam nista drugo u fajlu sto se tice tipa fajla, kompresije, rezolucije, frame itd. znaci sve da ostane isto u divx filmu samo da ima prevod, kako je to najbolje uraditi? i da li se moze izbeci ponovna kompresija, jer cini mi se da se gubi na kvalitetu slike!

Pozdrav! Hvala! :smilie90:
      Dreambox 500s ozivio ponovo!! - Infinity USB Phoenix programator(koji ne koristim)
      MB Asus P5K3-Deluxe, CPU Intel 2.4Ghz core 2 duo, 1GB DDR3, VGA ASUS GF 8600GT 256MB, WD 250gb sata 2 HDD, ASUS TVFM 7134

The post was edited 2 times, last by damil ().

• Hvala na cestitkama :smilie89: :smilie89: :smilie89:
      sto se tice titla za divix ako mislis gledati divix film na linijskom dvd koji podrzava divix filmove na CD stavi da ti sa titl zove isto kao i film , pa recimo na primer ; nemo.avi za film koji je divix i sad stavi da ti se titl zove isto nemo.srt i ici ce ti film zajedno sa ttlom

POZDRAV

MUHA 8) B
      Dreambox 500 S
      nabilo v8
      triax 110
      CCCam 24/7
    • Hvala i svaka cast za tutorial imamo ga vec odavno hehe ,dugo se nismo culi, nesto te nema kod nas, bila zena trazila opet neke narodnjake pa sam se odmah sjetio tebe hehehehe reko nema cara MUHE :smilie58: :smilie58:
      POZDRAV

Juc ! ! !

Dream 500 HD, Dream 500S
      SkyStar2, ProgDVB
    • Imam jedno pitanje ako mi titl nije sinhroniziran od npr. 6. titla do 798 za 3 sec kasni dali postoji mogu?nost da samo taj dio titla u komadu popravim ili moram pješke za svaki titl posebno.

Radim u Subtitle Workshopu

Pozdrav i hvala
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

[b]Sve je hitno što se kasno traži[/b]

DM 800HD Se
      DM 7020Si - Prodajem ( ponude na mail )
      DM 7000S - Prodajem ( ponude na mail )
      Gib 105
      Strong DG-2100
      HRT