Pinned Stavljanje Titla Na Film

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Poruku izvorno napisao Freesat
      Ne kapiram to?no što želiš ali ako ti recimo kasne SVI titlovi od 6 pa do 798, ozna?i u workshopu samo te, idi na podešavanje vremena, zakašnjenje, stavi -3 sekunde i ozna?i za "odabrane titlove". prvih 5 titlova ?e ostati gde su bili a sve ostale ?e pomaknuti za 3 sec nazad ako si to mislio.

To te ja pitam Hvala majstore !

Dali radiš sa DVD lab pro interesira me ako imaš dvije epizode i sad staviš da se poslije prve pokrene druga dali postoji caka da ubacim neki prelaz kao naprimjer izme?u menija Transitions nikako to da skontam ili tipo fade out-fade in ako znaš još to skidam kapu.

A hvala za ovo prvo
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

[b]Sve je hitno što se kasno traži[/b]

DM 800HD Se
      DM 7020Si - Prodajem ( ponude na mail )
      DM 7000S - Prodajem ( ponude na mail )
      Gib 105
      Strong DG-2100
      HRT
    • E Muha mene nesto drugo muci. Kad sam sa TMPGEncom probao da prekonvertujem DivX u DVD na izlazu dobijam samo video fajl i dodatni wave (ali ne u folderima Video TS i Audio TS vec kao obican wav. I kada pustim film nema tona. Na kraju wizarda u TMPG-u pre samog konvertovanja pise da ce izlazni fajl biti film mpeg i +audio wav. Treba li negde podesiti drugacije?
      Prvi zakon elektrotehnike:
      svaki elektricni uredjaj radi na beli dim
      koji se nalazi u njemu; kada beli dim izadje,
      uredjaj više ne radi!

• Poruku izvorno napisao ivan23
      moze li sa npr. snimiti film sa taquile ina dvd i onda na njega sataviti hrvatski titl? novi sam ovdje pa neznam bas

Može , snimiš ga na hard , onda možeš napraviti od toga materijala dvd , pa možeš ubaciti titl , normalno mogu?nosti su velike ,od veli?ine , boje , oblika slova , možeš staviti nekakvu pozadinu , nekakvu svoju glazbu , tekst , ako ho?eš npr. sliku žene , ako je imaš , ku?nog ljubimca i što ve? voliš , mogu?nosti su beskrajne .

Ja radim po ovome postupku kojega sam skinuo prije par godina i sve mi radi dobro

The post was edited 1 time, last by BAZA ().

• bok drustvo zanima me kako saljete su?elje programa ovdije
      npr. one slike sta je muha poslao u svom tutorijalu kojim programom i kako se to kopira ?
      mozda je glupo pitanje ali me interesira jer imam problem koji bi htio slikovito prikazati.

hvala

PRUGA
    • Mene zanima , u Vob Subu , kako je netko napisao , kad se otvori FILTERS , pa ADD da bi trebalo pisati TextSub 2,23 ..... meni to ne piše ( ali ima puno opcija ) ... jesam li možda pogriješio u instalaciji VOB SUb-a , kad se triba dodati kva?ica na tekst sub ?
    • Evo , po?eo sam nešto razumijeti , ali nikako uhodati titlove...na po?etku sve bude u redu , napravim delay sa svim titlovima , po?etak dobro radi , ali onda što dalje ide film , sve to više kasni.
      Onda sam probao sinhronizirati od kraja pa opet nije valjalo...ne znam više što da radim...po?injem sumnjati u izvore titla , ili je pak o ne?em drugom rije? ?
    • UH , koliko muke.
      Na kraju kad sam sve ovo izveo , subtitla nije bilo , a zvuk mi je kasnio u odnosu na izgovor glumaca.
      Dvije stvari se ipak razlikuju od svega navedenoga.

Umjesto navedenoga filtera , ja sam stavio TextSub 2,23.

Druga stvar , kad sam sve uspio zgotoviti , javilo mi je error u kojem je pisalo : the resolution of video is Illegal. The windows size needs to be set between 8x8 and 4088x4088. The width and height of window need to be multiple of 8" .
      Tada sam promijenio rezoluciju , error je nestao , i na kraju sam dobio problem koji sam naveo ( zvuk je kasnio a titlova uop?e nije bilo ).

Gdje griješim ?
    • Sve je u redu do slike 30. A onda nema AUDIO source-a!!

Sve je u redu do slike 30. A onda nema AUDIO source-a!!

Sve sam, u dlaku, uradio kako pise u ovom duga?kom uputstvu i na predzadnji korak nije u redu. Nema AUDIO SOURCE-a!!!

Zasto? Jeli neko uspio po ovom uputstvu ubaciti subtitl u avi file?

Molim za pomoc.

Pozdrav svima.

The post was edited 1 time, last by everlast ().

• kod slike broj 30 obrati paznju da li ti je oznaceno System (Video+audio) i moralo bi da ide sve kako treba , do sada ej vec dosta njih ubacilo titl na ovaj nacin ali se tu i tamo malo preskoci ili ne pregleda slika detaljno , zato pokusaj jos jednom da pogledas detaljno sta si radio mozda si negde preskocio neki detalj. Zelim ti sve najbolje hehe pa javi sta si uradio.

POZDRAV

MUHA 8) B
      Dreambox 500 S
      nabilo v8
      triax 110
      local : pink , digi
      CCCam 24/7
    • Source Code

1. Druga stvar , kad sam sve uspio zgotoviti , javilo mi je error u kojem je pisalo : the resolution of video is Illegal. The windows size needs to be set between 8x8 and 4088x4088. The width and height of window need to be multiple of 8" .
      2. Tada sam promijenio rezoluciju , error je nestao , i na kraju sam dobio problem koji sam naveo ( zvuk je kasnio a titlova uop?e nije bilo ).

stigao sam do ove tacke i dalje ni makac, ne znam sta i gde promeniti, menjam rezoluciju sa 1024 x 768 na 800 x 600 i nista ne uspevam, moze li neko pomoci?
    • Originally posted by dejanbg
      promenio sam rezoluciju u TMPGEnc 2.5 i uspeo da nastavim sa radom!

Ja ne mogu nikako promijenit rezoluciju u TMPGEnc 2.5....mijenjam al stalno mi javlja isto ko tebi prije nego si promijenio!
      Kako si promijenio?