Digi tv Hrvatska - Popis kanala

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pozdrav !!

Ma narode to što nude je ništa ili neme hrvatski titl ili nema nikakav. Što ?e mi tamo neki rumunjski i maketonski programi, neka oproste ali to je za njihovo tržište.

Što ?e mi još jedan resiver ili nedaj bože još jedna antena.

Mislim da ?u najvjerojatnije uzeti MAXTV

Pogledajte popis kanala. Sve lokalne tv, cijeli HRT, i sve drugo zanimljivo što ima i na digi-TV.
    • zašt samo lupetate u unosite nemir, neznam s koji ciljem, jer stanje je slijede?e:
      1. ovo je još uvijek test razdoblje, sa?ekajmo 01.01.2007
      2. rumunjski kanali su ionako fta kao i makedonski pa vam to vjerojatno ništa ne zna?i, jer ne vidim da netko ima nešto protiv arapskih i ostalih kanala na Hb
      3. titlovi se pojavljuju, TV 1000 je potpuno titlan, a ako baš i nema hrvatskog titla ima titla na srpskom jeziku, a mislim da velika ve?ina ipak zna pro?itati što piše
      4. meni osobno smeta što Z1 preuzimaju sa HB pa nemogu gledati NFL ali opet ponavljam sa?ekajmo 01.01.2007. i onda ih žestoko napadnimo s primjedbama ako situacija ne bude u redu
      5.Seemore i dalje možete gledati na HB do kraja godine pa opet ne vidim nekakav veliki problem

The post was edited 1 time, last by dmatkov ().

• Pozdrav !!

Ma adsl sam ve? uveo. A koliko vidim i dosta ljudi koji se muvaju po forumu.
      Novac i tako i tako dajemo strancima. U jednom slu?aju Švabama a u drugom Rumunjima.

Misli samio da na maxu imaju sve doma?e lokalne tv postaje.

A digi tv ?u uzeti kada budem mogao dobiti karticu i ubaciti je u Dream box, da imam nekakav bezvezni FTA-resiver uzeo bih ga odmah. Što ?e mi tamo neki bezvezni resiver.

P.S. Nekih blagodati se ljudi ipak ne mogu odre?i.
    • Kao prvo, predebeloj guski ne zelim mazat vrat, onoj debeloj vec da, drugim rijecima ne bih iz principa uzeo Max TV. Inace, IPTV je poprilicno nekvalitetan, zatrzavanja slike su normalna pojava, a sto se lokalnih televizija tice, stvarno ne znam komu one mogu biti mamac za Max TV.
    • Onima koji usporedjuju MaxTV i Digi TV, samo cu reci jednu stvar. Ajte si zamislite situaciju da zelite uvesti nesto od toga neovisno o telefonu i internetu. Recimo na lokaciji gdje ne koristite internet a za telefon koristite mobitel. Pa si onda usporedite cijenu. Jer da bi uveli Max TV morate imati MaxADSL, a da bi uveli ADSL morate imati telefonsku liniju. Pretplata na telefonsku liniju je 60kn + 79kn za MaxADSL + 60 i koju kunu za Max TV pa recite koliko je to sve skupa mjesecno. I onda to usporedite s DigiTVovih 45kn pa recite da je to sve isto?!
      Vu+ Solo clone OpenPLI
      Toroidal T90 - 1w, 5e, 7e, 9e, 13e, 16e, 19e, 23e, 28e, 39e
    • E da, i ako pogledate, ajd neka netko ko velica Max TV neka kaze sta to dobro ima Max TV a nema Digi TV. Max ima samo brdo lokalnih TV-a od kojih pola prikazuje isto, tj. pola programa ide na svima samo u drugo vrijeme. Ili bi netko uzeo Max TV radi Balkanmedie, DSF-a i Lux TV-a. Sve sto Max ima a Digi nema su samo FTA kanali. Ili vam je prednost mozda Big Brother kanali. Sad cete imat privilegiju gledati reprize prenosa 24 sata dnevno na 3 kanala. Ma zakon. To se trazi. Ajd ne prigovarajte stalno Digi TV-u. Tek su poceli i normalno da na pocetku nije sve savrseno.

I jos jedna stvar. Zamislite si da zivite u naselju manjem od 3-4 tisuce stanovnika od kojih vecina jos dan danas nema ADSL. Pa da vas pitam kako bi onda uzeli Max TV i kako bi vam on onda bio super.
      Vu+ Solo clone OpenPLI
      Toroidal T90 - 1w, 5e, 7e, 9e, 13e, 16e, 19e, 23e, 28e, 39e
    • Pozdrav !!

Ma ljudi ne razumijete. Ho?u ja digitv ali ne?u još jedan šrot prijemnik i TO?KA.

Ho?u ga gledati na dreamu i dok ne bude tako ja neuzimam digi tv.

Uzet ?u i prijemnik ali ne mislim ga vaditi iz kutije. Seemore sam gledao na dreamu, nevidim razloga zašto ne bi ni ovo.
    • Originally posted by JBT
      Kao prvo, predebeloj guski ne zelim mazat vrat, onoj debeloj vec da, drugim rijecima ne bih iz principa uzeo Max TV. Inace, IPTV je poprilicno nekvalitetan, zatrzavanja slike su normalna pojava, a sto se lokalnih televizija tice, stvarno ne znam komu one mogu biti mamac za Max TV.

Iptv je samo kod nas trenutno nekvalitetan, radi lose optike
    • Poruku izvorno napisao DADO 22
      Pozdrav !!
      Ma adsl sam ve? uveo. A koliko vidim i dosta ljudi koji se muvaju po forumu.
      Novac i tako i tako dajemo strancima. U jednom slu?aju Švabama a u drugom Rumunjima.
      Misli samio da na maxu imaju sve doma?e lokalne tv postaje.
      A digi tv ?u uzeti kada budem mogao dobiti karticu i ubaciti je u Dream box, da imam nekakav bezvezni FTA-resiver uzeo bih ga odmah. Što ?e mi tamo neki bezvezni resiver.
      P.S. Nekih blagodati se ljudi ipak ne mogu odre?i.

Samo za informaciju. Na MAX TV-u ti se vrlo ?esto ledi i pixelizira slika. Provjereno! Zbog ?ega? Zato jer velika (ogromna) ve?ina ljudi ima 1 MBit download, koji nije dostatan za kvalitetan prijenos signala. To su priznali i sami ?elni ljudi iz T-com i MAX Tv-a. ?ak niti sa 2 MBita ne bi bilo onako kako bi trebalo biti. Kad, i ako, T-com bude uveo brzine od 3 i 5 MBit kao najnormalnije, po cijeni kao sad 1 MBit, to ?e biti O.K. Po svoj prilici morati ?e vrlo vrlo skoro, jer ADSL 2 ve? kuca na vrata. Mi se još tu je..mo sa 1 i 2 MBita, a ljudi vani imaju ADSL 2 i 50 MBita!
    • Originally posted by hispasat
      Originally posted by JBT
      Kao prvo, predebeloj guski ne zelim mazat vrat, onoj debeloj vec da, drugim rijecima ne bih iz principa uzeo Max TV. Inace, IPTV je poprilicno nekvalitetan, zatrzavanja slike su normalna pojava, a sto se lokalnih televizija tice, stvarno ne znam komu one mogu biti mamac za Max TV.

Iptv je samo kod nas trenutno nekvalitetan, radi lose optike

molim? mi imamo losu optiku? hahaha, dobra.
      prije bi reko da je nekvalitetan jer T-HT ne zna dobro optimizirat mrezu i pustat usluge u odredjenom razmaku, a ne napast vodove s ovim ADSL i MAXTV akcijama istovremeno, pa kad se to sve pokaci...

• Gospodin direktor HAT-a(hrvatska agencija za telekomunikacije) je lijepo rekao da HT, danasnji T-com nije nista ulozio u infrastrukturu od 1999. godine.Mudrinic je sam sutio, nije ni a beknuo.

I jos da su dobri ekonomske gazde tj. znaju zaradjivat, ali da su tehnicko-tehnoloski nikakvi.

The post was edited 1 time, last by NeWeN ().

• Originally posted by Dalen
      Samo za informaciju. Na MAX TV-u ti se vrlo ?esto ledi i pixelizira slika. Provjereno! Zbog ?ega? Zato jer velika (ogromna) ve?ina ljudi ima 1 MBit download, koji nije dostatan za kvalitetan prijenos signala. To su priznali i sami ?elni ljudi iz T-com i MAX Tv-a. ?ak niti sa 2 MBita ne bi bilo onako kako bi trebalo biti. Kad, i ako, T-com bude uveo brzine od 3 i 5 MBit kao najnormalnije, po cijeni kao sad 1 MBit, to ?e biti O.K. Po svoj prilici morati ?e vrlo vrlo skoro, jer ADSL 2 ve? kuca na vrata. Mi se još tu je..mo sa 1 i 2 MBita, a ljudi vani imaju ADSL 2 i 50 MBita!

Ne znaš po ?emu pri?aš. Kad uzmeš MaxTv, onda bez obzira na brzinu ADSL-a dobiješ i odvojenih 5Mbita/s namjenjenih isklju?ivo za MaxTV uslugu. što se ti?e trzanja slike, neki kazu da je zbog pregrijavanja onih usranih recievera koje dobijemo sa Maxtv-om. U svakom slu?aju T-Com se zaklinje da ce svi problemi oko trzuckanja i pikseliziranja slike biti otklonjeni do 1.1. Živi bili pa vidili.
    • A zna?i u tom grmu leži zec. Nemam Max Tv pa sam to pohvatao ovako usput :D. Bilo kako bilo, slika trza, zar ne? A zašto se to doga?a i ho?e li biti otklonjeno to ili ne?e, kao što si i rekao, živi bili pa vidjeli. Meni je svejedno, iako imam ADSL godinu dana ne namjeravam uzeti Max Tv. Digi Tv (uz ostalo) mi je dosta.
    • Poruku izvorno napisao annajerte
      5 Mbita bi trebalo biti a realno je možda 3 - 3.5 Mbita.

a da li neko zna rezoluciju na koju se komprimuje slike u maxtv-u znam da je mpeg4 ali ne znam reoluciju?

Dreambox DM500-S,TotalTV NDS digibox, DIGIQuest DVB-T, Echostar DSB 707, Echostar DSB 2200 ,
      Strong 6355, Sector 250 analogni rec. + T-Rex&Matrix CAM
      no name anetena 120cm (Astra 19°E-W2 16°E-Hotbird 13°E)
      Fracarro 80cm (motorizovana 30W-62E)
      Orbit 55cm (Intelsat 10-01/Thor3)