Digi tv Hrvatska - Popis kanala

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Meni je realno 5mbita. Znam jer kad su mi dodavali tih 5mbita na postojecu brzinu, nesto su mi (valjda) krivo prespojili i cijeli dan san imao oko 600kb/sec download rate sto je ekvivalent nekom 5 Mbitnom internetu. Al to je valjda samo meni. Op?e je poznato da su centrale u Hrvatskoj prenatrpane i ne bi se cudio da oni iz T-coma smanjuju brzine generalno samo da bi mogli spojit jos jednog korisnika. Vjerovatno zbog toga je nekima slika trzava i pikselasta a drugima (kao meni, koji sam, hvala Bogu na kvalitetnoj i nenatrpanoj centrali) savršena. Mislim da je rezolucija za programe standardna za klasicni TV(700 i nešto za bla bla, nemam pojma sad) a kod filmova iz videoteke isto u tom rangu samo u 16:9 omjer. U svakom slucaju nije HDTV reza.

The post was edited 2 times, last by NortonCommander ().

• Originally posted by DADO 22
      Pozdrav !!

Ma ljudi ne razumijete. Ho?u ja digitv ali ne?u još jedan šrot prijemnik i TO?KA.

Ho?u ga gledati na dreamu i dok ne bude tako ja neuzimam digi tv.

Uzet ?u i prijemnik ali ne mislim ga vaditi iz kutije. Seemore sam gledao na dreamu, nevidim razloga zašto ne bi ni ovo.

A cekaj, kad bi uzeo Max TV, kao sto najavljujes, pa zar onda isto ne bi imao 2 prijemnika.
    • Moji prvi dojmovi i primjedbe:

01. RTL Hrvatska
      02. TV Nova
      03. Z 1
      04. Otvorena tv
      05. OBN
      06. Croatia Music Channel
      08. Romantica -----------------------(Hrvatski)
      09. TV 1000 -------------------------(Hrvatski) (Srpski)
      10. Animal Planet -------------------(Slovenski) Fale HR Titliovi
      11. Viasat Explorer -----------------(Srpski)
      12. Viasat History -------------------(Srpski)
      13. Discovery Channel -------------(Srpski)
      14. National Geographic ----------(Srpski)
      15. Eurosport ------------------------(Audio Srpski)
      16. MTV Adria
      17. VH-1 Europe
      18. Hallmark Channel Audio : Ceski i Madjarski Nema HR Titlova
      19. AXN - ovaj kanal ne otvara iako pise da je u paketu
      20. Discovery Science
      21. Discovery Civilisation
      22. Discovery Travel & Living
      24. Reality
      25. Jetix
      26. Cartoon Network / TCM
      29. Private Spice

Ova 4 programa bi izbacio definitivno iz Paketa!I stavio nesto pametnije!

28. Pro TV International Rumunjski program Nepotreban u HR Paketu
      23. Travel
      07. A 1 --------------------------------(Audio makedonski)NEKODIRAN i nepotreban u HR Paketu
      27. CNN International

Ima relativno dobrih programa 24 ostalo je smece! Zasto ne ubace neki program Sportski i Lov Ribolov?* Samo radi tih programa bi povecali 30% prodaju garantiram a mozda i vise !

Pozdrav!

The post was edited 2 times, last by Jole ().

• Poruku izvorno napisao Dexter
      tu se slazem ovdje kod mene dosta ljudi od svih dokumentaraca traze lov i ribolov ali ne ono francusko smece nego kvalitetni kanal tipa bivsi seasons iz bvseg tele+ paketa.

E da bas taj "seasons" ima ga u Francuskom Digital na ASTRI ali nevidljiv osim ORG!
      Mene je pitalo bar 30 ljudi koji bi bas to htjeli a zasto tog programa nema neznam i Rumunji imaju Ribica pa i Mdjari !Ma ima dosta smeca kojeg nitko negleda pa mislim da ima mjesta bar za taj seasons i poneki sportski program !

A to je ovaj program sto bi ljudi htjeli vidjet u Paketu

Source Code

1. http://www.seasons.fr/

Pozdrav!

The post was edited 1 time, last by Jole ().