Pinned Rukomet diskusije

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rukomet diskusije

Prijateljska utakmica Hrvatska-Gr?ka 28:23.

Igra "Kauboja" solidna ,vidi se da su još pod tretmanom,ali se u pojedinim trenucima vidi da su najbolji!! :D :D :D :D
      Posebno me veseli "drugi" napad sa Val?i?em i Vukovi?em.?ak su na trenutke bili bolji od Lackovi?a i Bali?a,oni su i napravili razliku od 5 golova razlike.
      Jedino me Bunti? zabrinjava,ali valjda ?e i on proigrati! :P :P :P :P
      Ne dirajte mi ravnicu!
    • Veceras u Budvi savladana Finska po drugi put i uknjizena jos dva boda.
      Igra izvrsna pred sjajnom publikom (kolko sam cuo od komentatora na radiju satcg). Cestitke na izvrsnoj pobjedi i mnogo srece u narednim utakmicama,da dodam sljedeca utakmica je u srijedu na Cetinju protiv Austrije i bice sigurno vatreno!
    • I to drugo poluvrijeme sa drugom postavom. Svaka cast momci !

@Montenegrino Sa Cetinja ti obecavam feed. Bio je i nocas, ali posto sam bio tamo nisam mogo da ga objavim.

12 712 v 6111
      16 east (W2)

Atlas sve prenose radi tako. Nemaju zemaljski link nego preko satelita. Do sad su i sve utakmice crnogorske kosarkaske lige bile na w2. Tako da ce feed biti sigurno.

The post was edited 1 time, last by Maveric ().

• E to nijesam znao maveric,vazda dobre glase donosio ;) A nijesam znao da te ima i na cg frum (eheheh),reci mi za taj feed dali je u 4:2:0 ili 4:2:2 jer ovaj 4:2:2 ne mogu da gledam....u svakom slucaju hvala ti i za ove informacije a ako bude feed sa Cetinja imas od mene pice na ljeto cijelu vecer. Javni se na msn kad nadjes vremena da se malo ispricamo.

Kolko vidim ovaj feed je i sada aktivan neki kanal "3" komentatori francuski,znaci da je 4:2:0,super. Nadams e kako rece da ce ici sa Cetinja feed odje.

The post was edited 1 time, last by Montenegrino ().

• sramotno ponasanje igraca slovenije u pojedinim trenucima utakmice , prema sucima , pa i samog izbornika kamenice kada je u prolazu stisnuo Zrnica za ruku , pristrano su?enje ma?arski sudac ali hrvati opet pokazali da su iznad svega toga i sigurna pobjeda nije dolazila u pitanje , u normalnom ambijentu slovenci mogu biti uvijek na -10 , a pored standarni ,sjajan vratar Alilovi? Ljubušak,bivsi clan Izvi?a?a najboljeg BH rukometnog kluba ,sada ?lan Ademar Leona ,a tako?er je bio siguran u susretu da Bosnom i Hercegovinom i može se reci da je ovjerio svoj put za njemacku .....

The post was edited 1 time, last by pauk_doo ().

• Izgleda da Cimos iz Kopra ne posustaje , poja?avaju se na svim pozicijama u borbi za ligu za prvaka , najavljen je dolazak naturaliziranog bosanaca Radon?i?a , koji je ?lan Sarajevskog Željeznicara i igra na poziciji lijevog beka i organzatora igre i zajedno sa sjanim Bunti?em može mnogo doprijenti kao spoj iskustva i mladosti .O?ekuje se i smjena na kormilu koprana , ekipu preuzima Mojmir Maji? proslavljeni trener Metkovi?a koji je se proslavio ulazkom metkov?ana u saveznu ligu , te kao prvak i pobjednik kupa Bosne i Hercegovine sa Ženskim rukometnim klubom Ljubuškim . Maji? je dugi niz godina radio u Katru ..

The post was edited 2 times, last by pauk_doo ().

• 23-godišnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Mirsad Terzi?, potpisao je 4-godišnji ugovor sa Celje Pivovarna Laško. Svoj sportski put po?eo je u Olimpiku iz Sarajeva, pa u Željezni?aru, prestupio u Ljuboški ka Izvidja?u, godine 2005 potpisao je za Zagreb. Levi vanjski igra? ?e zamjeniti Sergeja Harboka.
    • Originally posted by kambodza
      Idem da se spremim pa polako za Cetinje.

Pozdrav

Pozuri, ako mislis mjesto da nadjes. :D

Do?ekalo i Cetinje

Cetinje - Mada su stratezi i igra?i obje reperezentacije, imali ju?e jedni za druge samo rije?i hvale, oko jednog je, ipak, postignut dogovor - apsolutni favorit u današnjoj utakmici je reprezentacija Crne Gore. Crnogorski rukometaši u tre?em kolu grupe 4 kvalifikacija za Prvenstvo Evrope u Norveškoj, danas na Cetinju do?ekuju selekciju Austrije, koja pored doma?e reprezentacije, važi za glavnog favorita za osvajanje jednog od prva dva mjesta u grupi.
      Trener crnogorske reprezentacije Pero Miloševi?, nije krio zadovoljstvo što ponovo nastupa pred cetinjskom publikom.
      - Dosta nas Cetinjana je poslije nekoliko godina opet ovdje i brani boje naše reprezentacije pred cetinjskom publikom. To je velika ?ast za mene i za sve nas i siguran sam da ?emo sve dati od sebe. Što se ti?e današnje utakmice, Austrija je izvanredna selekcija, bez obzira što ?e igrati bez pet povrije?enih igra?a. Mi ne bježimo od toga da smo favoriti, ali izuzetno cijenimo i poštujemo reprezentaciju Austrije - kazao je Miloševi?.
      Ni crnogorska reprezentacija nije bez povrije?enih igra?a, ali se Miloševi? nada da ?e Petar Kapisoda danas, ipak, zaigrati.
      - Ako odigramo kao u Bolonji i u prvom poluvremenu protiv Finske, naro?ito u fazi odbrane, siguran sam da ?emo uz podršku publike osvojiti dva vrlo važna boda za nas - zaklju?io je strateg crnogorske selekcije.
      Posebno zadovoljstvo što se me? reprezentacije Crne Gore igra na Cetinju, iskazao je i kapiten Goran ?ukanovi?.
      - Ispunio se moj san i san ve?ine mojih saigra?a da crnogorska repezantacija zaigra na Cetinju. Ne samo što je ve?ina igra?a iz ovog grada, nego smo mi Crna Gora u malom, i da?emo sve od sebe da se predstavimo u što boljem svjetlu - rekao je ?ukanovi?. Finska nije bila baš rival protiv koga se pruža maksimum, danas ?e sigurno biti druga?ije.
      Srednji bek Draško Mrvaljevi? o?ekuje izuzetno težak me?.
      - Ve?ina njihovih igra?a nastupa u njema?koj ligi i ne?e nam biti lako ni u jednom trenutku. Ova utakmica je veoma bitna za nas i ukoliko danas odigramo dobro, mislim da možemo da idemo u Be? sa nadom da i tamo ponovimo sli?nu partiju - kazao je Mrvaljevi?.
      Golman Gojko Vu?ini? siguran je da ?e reprezentacija opravdati sva ?ekivanja gra?na Cetinja i Crne Gore.
      - Iako nam se daje epitet favorita, treba naglasiti da je Austrija ozbiljan sastav koji se nalazi u gornjem djelu rang liste evropskih rukometnih selekcija. Mi smo nova selekcija, odigrali smo tek šest utakmica i svih šest smo dobili. Današnju utakmicu ?e dobiti ekipa koja ima bolju atmosferu u timu, a po tom pitanju naša selekcija prevazišla je sva moja o?ekivanja - kazao je Vu?ini?.
      Selektor Austrije Rajner Osman, kazao je da on vodi austrijsku reprezentaciju ve? duži niz godina i da postižu solidne rezultate, ali da je Crna Gora ipak favorit u današnjem me?u. Zbog povreda danas ne?e nastupiti pet standardnih reprezentativaca, od kojih je crnogorskoj publici možda i najpoznatiji igra? njema?kog Kila Viktor Sila?i.
      - Naš cilj je drugo mjesto u grupi i ako u naredna ?etiri me?a osvojimo šest bodova, mislim da ?emo biti sigurno drugi u grupi - kazao je selektor Austrijanaca.
      Kapiten Matijas Ginter smatra da je Crna Gora favorit i da bi njegova selekcija bila zadovoljna jednim bodom.

Izvor : Vijesti
    • Jos jedna pobjeda Crvenih nad Austrijom 31:24,sasvim zasluzena pobjeda i mogla je biti jos ubjedljivija,u svakom slucaju uknjizena jos dva boda sto je i bio cilj.Sada izvuci dobar rezultat u subotu kod njih pa da se veselimo ;)