Pinned Rukomet diskusije

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Originally posted by Makaveli
      Nije bitno prezime! Bitno je da se gine za SVOJU državu! Pa može bit prezime i azerbejdžansko.

Makaveli

ma sta se bunis moji Ljubušaci igraju za Hrvatsku Buntic i Alilovic i mi smo ponosni na njih a recimo crnogorac Radoncic je igrao ta bosnu
    • Ma u rukometu moze svako za koga hoce....Iztok Puc je igrao i za Yugoslaviu i za Hrvatsku i na kraju za Sloveniju....da nije zavrsio karijeru ko zna koliko bi reprezentacija promjenio...Bojana Radulovic igra za Madjarsku...Karabatic i Golic za Francusku...Ljubo Vranjes za Svedsku...Dusebajev za Spaniju...Oleg Veliki na jednom prvenstvu igra za Ukrajinu,na drugom za Njemacku...ocekujem na sledecem da zaigra mozda za Norvesku,Austriju...mislim da zato rukomet nece nikad postati iole ozbiljniji sport u globalnom smislu...isto kao i vaterpolo...ozbiljno se igraju u 5-6 zemalja na svijetu i to su jedini sportovi gdje je mnogo jace evropsko prvenstvo nego svjetsko,sto je apsurd.

Mislim da je veci uspjeh biti deseti na svijetu u fudbalu i kosarci nego prvak svijeta u vaterpolu ili rukometu.

Drugi razlog zasto ovi sportovi nikad nece postati popularni u svijetu je pretjeran uticaj sudija,mogu da sude sta god im padne na pamet i da kroje rezultat.To narocito koriste kod odredjivanja pasivnih napada,iskljucenja,probijanja u rukometu ili podvodnih zahvata u vaterpolu.

The post was edited 1 time, last by Dule Savic ().

• Pauk_Doo ovaj tvoj komentar kao prvo nema ama bas nikakve veze sa rukometom,kako se preziva i dali je Crnogorac po prezimenu je cista tvoja provokacija i ne znam sto je cilj bio toga i pored sve moje dobre volje da to shvatim.

A sto se tice toga dali je Crnogorac mozda da pogledas malo tvoje igrace dje igraju i kako se prezivaju pa mi reci kojoj reprezentaciji pripadaju po prezimenu.

The post was edited 1 time, last by Montenegrino ().

• Originally posted by Montenegrino
      Pauk_Doo ovaj tvoj komentar kao prvo nema ama bas nikakve veze sa rukometom,kako se preziva i dali je Crnogorac po prezimenu je cista tvoja provokacija i ne znam sto je cilj bio toga i pored sve moje dobre volje da to shvatim.

A sto se tice toga dali je Crnogorac mozda da pogledas malo tvoje igrace dje igraju i kako se prezivaju pa mi reci kojoj reprezentaciji pripadaju po prezimenu.

ti stvarno bez veze pricas pa pitam za covjeka od kud je , a ti izazva vec novi rat , spsusti lopticu malo i razmisljaj , a nasi igraci svi doma?i nema naturaliziranih ako vec pitas ....
    • Poruku izvorno napisao pauk_doo
      Originally posted by Montenegrino
      Pauk_Doo ovaj tvoj komentar kao prvo nema ama bas nikakve veze sa rukometom,kako se preziva i dali je Crnogorac po prezimenu je cista tvoja provokacija i ne znam sto je cilj bio toga i pored sve moje dobre volje da to shvatim.

ti stvarno bez veze pricas pa pitam za covjeka od kud je , a ti izazva vec novi rat , spsusti lopticu malo i razmisljaj , a nasi igraci svi doma?i nema naturaliziranih ako vec pitas ....

Anuši? i Alilovi? igrali za Bosnu iHercegovinu ja navijo za njih prije jedno 2-3 godine :D :D :D
    • Ja pricam bezveze !?!? Pa ne znam ko je poceo pricu kako neko moze biti prezimenom ove ili one nacinalnosti. Nemam ja sto da spustam loptu jer je nijesam ni dizao nidje,prije bih rekao da si ti zapoceo svu ovu pricu oko toga jer ponavljam ne znam sto je bio cilj onoga sto si napisao i ne znam kako drukcije to da shvatim bez kao provokaciju. Nijesi pitao odakle je covjek vec si pitao kako moze neko sa takvim prezimenom biti Crnogorac,vrati tekst pa sam vidji sto si napisao da ne ispadne da ja lazem nekoga odje.

The post was edited 1 time, last by Montenegrino ().

Ja pricam bezveze !?!? Pa ne znam ko je poceo pricu kako neko moze biti prezimenom ove ili one nacinalnosti. Nemam ja sto da spustam loptu jer je nijesam ni dizao nidje,prije bih rekao da si ti zapoceo svu ovu pricu oko toga jer ponavljam ne znam sto je bio cilj onoga sto si napisao i ne znam kako drukcije to da shvatim bez kao provokaciju. Nijesi pitao odakle je covjek vec si pitao kako moze neko sa takvim prezimenom biti Crnogorac,vrati tekst pa sam vidji sto si napisao da ne ispadne da ja lazem nekoga odje.

citiram"cudno ima taj neko prezime jel on crnogorac ili " jesam li ja tu spominjao nacionalizam nego cudno prezme ima jel crnogorac covjek ili je naturaliziran da pojasnim ako ne kužis sta sam pitao ,sta si pohasio bez veze...
    • Originally posted by erma
      Poruku izvorno napisao pauk_doo

Anuši? i Alilovi? igrali za Bosnu iHercegovinu ja navijo za njih prije jedno 2-3 godine :D :D :D

u pravu si drug ali nisu naturalizirani , jer imaju dvojno državlajnstvo znaci da mogu da biraju ,zar ne
    • Ajde ovako: Objasni ti meni sto si mislio pod tim"Cudno Prezime" u kom smislu cudno za Crnu Goru,shvatio bih da se covjek preziva Butragenjo pa da se coek zamisli kakav je to Crnogorac Butragenjo. Ponavljam opet molim te objasni mi sto je to cudno u tom prezimenu???
      Ajde ovako: Objasni ti meni sto si mislio pod tim"Cudno Prezime" u kom smislu cudno za Crnu Goru,shvatio bih da se covjek preziva Butragenjo pa da se coek zamisli kakav je to Crnogorac Butragenjo. Ponavljam opet molim te objasni mi sto je to cudno u tom prezimenu???

pa cudno jer nije crnogorsko a ti se uvrijedio bez veze ,
    • Originally posted by pauk_doo

Oko ?ega si se ti uhvatio majke ti mile! Šta kao, nema Muslimana u Crnoj Gori pa se neko iz Crne Gore ne može prezivati Muratovi??
      Jel ti ?udno možda bilo šta se jedan od najboljih hrvatskih rukometaša ikad zvao Irfan Smajlagi??

Svašta! ?(
      Dreambox DM500
      Gemini 2.40 mod by Bobo
      HRT
      Digi TV full
    • Napokon neko pametan,hvala Dr.Sammy sto si to napisao jer je u stvari to jednini razlog zasto je Pauk_Doo ono napisao mada sam ocekivao od njega da to iznese kao odgovor.
      Vec je pokasno odje a valja shutra rano na noge,laku noc svima.
    • Originally posted by Dr Sammy
      Originally posted by pauk_doo

Oko ?ega si se ti uhvatio majke ti mile! Šta kao, nema Muslimana u Crnoj Gori pa se neko iz Crne Gore ne može prezivati Muratovi??
      Jel ti ?udno možda bilo šta se jedan od najboljih hrvatskih rukometaša ikad zvao Irfan Smajlagi??

Svašta! ?(

ma majke ti sta si ti sada legao po meni pitao sam odkud , a znam ja dobro da je pipe igrao za hrvatsku i da je bosanac , nek covjek odgovori i živio a i ne mora ako nece ...
    • Originally posted by Dr Sammy
      Ma u redu je, samo mi nije jasno zašto ti je to uop?e bilo ?udno, jer je ?ovjek vjerojatno ro?eni Crnogorac, samo muslimanske vjeroispovjesti

pa nisam vrijedjao samo sam pitao to a svi sko?ili taman koda je smak svijeta , bože sa?uvaj ....ako se netko nasao uvrijedjen ja se izvinjavam ....
    • Ajde , Spiderman , batali se toga više! Vidim ja da bi ti do prekosutra mogo naglabat! Ne bješe pitat stvari na taj na?in na koji si pitao. I idu?i put na?i na internet okle je ko , tako da nema nikakvih nacionalizovanih rasprava na forum. Pozdrav za Montenegrina!

Makaveli
      M O N T E N E G R O

A R G E N T I N A

F I O R E N T I N A

B O C A
    • Poruku izvorno napisao pauk_doo
      Originally posted by erma
      Poruku izvorno napisao pauk_doo

u pravu si drug ali nisu naturalizirani , jer imaju dvojno državlajnstvo znaci da mogu da biraju ,zar ne

zato nemoj bogati govoriti kako su svi doma?i

Ovim igra?ima je sva rodbina iz BOSNE I HERCEGOVINE te osim dvojnog državljanstva nisu imali nikakve veze sa stalnim prebivalištem u Hrvatskoj

Isto tako njih dvojica jesu kasnije se odlu?ili za državu susjeda ali da je malo pravde na ovom svjetu(?ITAJ:svjest igra?a da nastupa za državu u kojoj je ro?en i u kojoj je postao formirana li?nost) ti igra?i bi i dan danas igrali za Bosnu i Hercegovinu