Pinned Rukomet diskusije

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jel mi moze neko pojasniti zasto neigra Ivano Balić
      Ivano je Tito za sve ove rukometase na ovom prvenstvu. Tako jednog igraca nepozvati, ja nekontam ?(
      “Liječim se. Bezuspješno. Evo, već je pet godina kako ‘apstiniram’ od Sarajeva, i da sam cijelog života bio na ‘igli’, do sad bih se ‘očistio’, ali od Sarajeva ne mogu, pa da me ubiješ. Ponekad mi se čini da je ono umrlo u meni, da sam ga se kotaris’o, ali dovoljna je najmanja sitnica, poznat glas preko telefona, ime u novinama, san, da se sve iznova uzburka u meni, da naprosto podivljam od želje da… da… da ne znam ni sam šta…”
      youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4
    • bolje receno,BIO je Tito ;)
      Od stare se slave ne zivi..Na zadnjim prvenstvima su vjerujem svi,isto tako i ja,u mnogim trenutcima psovali Balica i sto ga ne tjera van,jer je jednostavno kocio igru,najvise u ogledima protiv
      Francuza,silio jedan na jedan pored njihovih gorostasa..On je jaka individua,autoritet,kakav Goluza nikad nece imati,pogotovo dok je ovaj u repki..Dok je bio i Cervar
      na klupi,se znalo da u napadu vrijedi pravilo,"daj Balicu loptu" :D To Goluza nece,hoce neku svoju igru,pravila,a to prolazi samo ako Balic nije tu :)
    • Kada se već piše o Baliću i njegovom neigranju prije svega hvala na svemu što je napravio na terenu pa i šire za Hrvatsku. Jadno i bijedno je način na koji su ga se "riješili" i ne ulazim u raspravu tko je za to kriv, i tko koga nije zvao. Kako vrijeme leti, tako je došlo vrijeme da počnemo pomalo pomlađivat reprezentaciju i to na svim mjestima, pa tako i na vodećem centralnom mjestu. Već par godina na toj poziciji su bili Balić i Duvnjak i sada bi bilo dugo za objašnjavat njihove razlike. Moramo objektivno priznat da Balić već par godina nije onaj Balić koji je prije razarao, ali po meni trebao je biti pozvan i u ovu "pomlađenu" reprezentaciju, ali se sad postavlja pitanje da li je on htio biti rezerva, jer bi većinu vremena proveo na klupi. To pišem objektivno, jer ako se vratimo u naše igre pomalo unatrag, vidjet ćemo da je Balić bio velik potrošać lopti pogotovo uslijed krivih dodavanja. Kako danas sve reprezentacije prije utakmice analiziraju sve i svašta, tako su i analizirali igru Balića, a pogotovo vrhunske momčadi i jasno se moglo vidjet da se naša igra zasnivala na njemu. Zaustavivši njega, zaustavio si skoro sve segmente u igri. Drugim riječima Balić je pored svih svojih mogućnosti i kombinatorike jednostavno pročitan. Radi svega toga trebalo ga je počet mijenjat i ne znam da li se to Baliću dopalo ili ne. Uglavnom na ovom prvenstvu se vidjelo da se bez njega može i čak smatram da smo radi toga i došli do medalje i time i mene iznenadili. Zato kapa dole reprezentaciji i svaka čast svima za ovaj uspjeh. Za Balića ima još mjesta, ali o tome odlučuje on a ne drugi. Eto to je moje skromno mišljenje o "problemu" Balić.
    • Ma nije falilo puno, Danci su isto po meni zalost i nije to neka igra sto oni igraju samo smo mi jednostavno bili pukli od samoga pocetka i to je to. Mlada je to ekipa i vecina je bez onog pravog iskustva, biti ce oni tek na sljedecim prvenstvima pravi. A sto se tice Ivana hvala mu na svemu ali ga je trebalo maketi jos prije 2 godine.
      I KAD GUBE I KAD TUKU UVJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!!
    • I bronca je dobra, čestitam našima ali...
      ... ostaje gorak okus jer sam dojma da smo mogli bolje...
      Goluža je trebao više kalkulirati protiv španjolske, trebao je u toj utakmici odmarati glavne igrače i siguran sam da bismo danas igrali u finalu.
      Za deset godina nitko neće španjolce pitati je li u skupini izgubila od hrvatske ili nije. Bitna je medalja.
      Druga stvar je da je pogriješio što nije zvao balića jer je on mogao odmoriti duvnjaka na 10-15 min po utakmici.
      Ovako je duvnjak bio iscijeđen kao limun protiv danaca.

Šteta, dobro je ali moglo je i bolje.

Tomcat wrote:

Drugim riječima Balić je pored svih svojih mogućnosti i kombinatorike jednostavno pročitan

Ovo što si napisao je svetogrđe :thumbdown:

I jordan je bio pročitan ali ga nikad nitko nije mogao zaustaviti.
      A balić je rukometni jordan.
      Ne mogu se sjetiti tko je rekao ali bilo je otprilike ovako:

''Čuvaš ga, znaš šta će napraviti ali ne možeš mu ništa''
      ♫ ♫ ♫
    • marinko wrote:

Što bi rekao legenda Mladen Delić "Pa ljudi jel to muguće".
      Danci igraju za neprepoznat. Nije moguće da su naši i danas Danci zaboravili igrati za jedan dan. Jučer svaka lopta po nekoliko puta se odbijala u njihove ruke.
      Ipak znači da ima utjecaja dan raslpoloženja - kakav je naš dan i kakav dan ima protivnik.

a da se sve ovo malo istrazi nekako mi je ovo sve smisno neshvatljivi ishodi ....... :thumbdown: :?: :?:

jesuli pusteni na slobodu sapine u berlinu :D
      : Spavaća:
    • "..jesuli pusteni na slobodu sapine u berlinu .."
      He..he..
      Sve je to politika, sine.
      Šalu na stranu, Dancima se desilo sa ESP, isto što i nama protiv Danaca. Mi se potrošili na FR, a Danci na nama, kad te ne krenu 2 prva napada,eto belaja.

Idemo dalje, i bronca puno vrijedi, pogotovo 3.-put za redom. Potvrda kvalitete, ali i naivnosti naših momaka. Išli su muški do kraja sve dobiti, ali ne ido to tako, ovo je ipak svjetsko prvenstvo.

LP sa mora
      Titan