Driveri 4.4.0 + 2 ss2 u kompu = RADI

• Driveri 4.4.0 + 2 ss2 u kompu = RADI

Evo nedavno je bila tema SS2 2in1?

Uglavnom jedni su govorili da to nije moguce, jedni da jest,
      a ja da je moguce sa modificiranim driverima kako sam procitao kod Rusa,
      i u toj temi sam ostavio neke linkove.., ali ispada da je to nevazno pa sam otvorio novi topic zato jer to radi.
      Ali jedno je tvrditi a drugo to i dokazati, zato evo:
      Sa 4.4.0 driverima ti netreba ama bas nista i ne mogu da vjerujem da u biti i nema nikakve mudrolije,
      jednostavno to radi i jednostavno je da nemoze biti jednostavnije.
      Naravno potrerbno je imati 2 tanjura ili mozda nlb sa 2 nezavisna izlaza.
      Ovdje je prikazan primjer s Altom i ProgDvb-om na sekundarnoj ss2,
      cak je i na Altu otvoreno jos par PIP prozora pa je zato i procesor na 100%,
      evo zakvacio sam sliku.
      Zaokruzena su 2 set-upa for pc.
      Napominjem da je ovo vec stara konfiguracija, amd 2.6 i abit nf7-sl 2.0, 1gb ddr.

Sto se tice prakse pa to uopce nije lose, mozes npr s jednom ss2 nesto snimati a s drugom gledati ili na jednoj imati sat.internet ili off-line download itd varijacije na temu,
      Uglavnom cool ljudi.

Athlon 64 X2 6000 3.0Ghz & thermaltake bigtyp vx & dfi lanparty ut nf590 sli-m2r/g & seagate 500 gb,sata II,ncq,16MB
      4x 1024mb pc-6400,crucial,ballistix,800 mhz & ati radeon hd2600xt,256mb,ddr4 & creative sb x-fi gamer 7.1
      technisat skystar hd dvb-s2 & seasonic 600w mod & aplus cs-twin engine bb & front panel scythe kama & etc...

The post was edited 1 time, last by cook ().

• Pa nisam uopce skuzio da je ovo zavrsilo u Tutorials..,

10x @cook, lijepo od tebe!

Evo u to ime jos cu malo da dodam slika i objasnjenja

Dakle driveri su 4.4.0 a ovo su ss2 ver 2.6d i 2.6c
      Kazu da skyview-a moze terati i do 4 kartice uz 2gb memorije.
      I sad mi je toliko zao da nisam ovo probao dok sam nedavno imao 3 ss2..,
      jednu sam kupio za bratica, ali mozda bi lose radilo na mojoj staroj konfiguraciji.
      U biti ovo sam probao zato jer sam ostao bez jedne masine(igrom slucaja),
      pa sam pomislio kad vec imam 2 ss2 sto nebih probao.

Gore na prvoj slici sto sam postavio je ogroman page file jer sam svasta radio i instalirao na novom sistemu
      te skidao u isto vrijeme,a pozurio sam postaviti sliku cim sam vidio da RADI,
      evo poiskapcao sam stvari iz trya i kako to sad izgleda zakvaciti cu sliku.

Na ovoj novijoj slici se vidi da se dosta trosi i memorije i procesora ali to je zato jer je
      za dekodiranje slike + plug-insi potrebno dosta resursa.

A instalacija;
      Nista jednostavnije:
      - dakle imas vec instaliranu jednu karticu, zatim lijepo instaliras drugu iz istih drivera sa istim SkyNET.sys.
      i system je prepozna kao drugu karticu tj broj 2, i to je to.Nema nikakve mudrolije.
      Postaviti cu sliku kako to izgleda da vam bude jasnije iz Device Managera i iz Prog dvb-a/settings/Device list.

Ps.
      Sada je pala cijena ss2, ja sam polovnu kupio za nekih 200kn ili oko 28E, pa eto tko se zeli igrati...

Athlon 64 X2 6000 3.0Ghz & thermaltake bigtyp vx & dfi lanparty ut nf590 sli-m2r/g & seagate 500 gb,sata II,ncq,16MB
      4x 1024mb pc-6400,crucial,ballistix,800 mhz & ati radeon hd2600xt,256mb,ddr4 & creative sb x-fi gamer 7.1
      technisat skystar hd dvb-s2 & seasonic 600w mod & aplus cs-twin engine bb & front panel scythe kama & etc...
    • Evo jos malo testiranja 2 ss2 In 1 komp

Ovo radi i sa dva Alta bez problema,
      jednostavno kad pokrenes Alt biras na koju karticu da se pokrene i to je to,
      zaokruzio sam crvenim na prvoj slici.

Na drugoj je prikazano kako to izgleda:
      Alt + Alt uz sve ukljuceno u traju + p2p

A na trecoj:
      Alt + Alt uz suvisne stvari iskljucene

The post was edited 1 time, last by mklobu43 ().