Pinned Komentari filmova koje ste pogledali

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Evo da i ja bacim jedan komentar,jos uvijek sam pod dojmom filma ali ovo mi je prvi put da sam uspio odgledat film nakon sta sam nekad davno procitao knjigu.Radi se o filmu radjenom po knjizi"Mi djeca sa kolodvora Zoo".Mislim da ce velika vecina znati o cemu se radi ali moje misljenje da je ovo jedan od najuvjerljivijih filmova o pravoj stetnosti heroina i same droge po ljudski zivot.Film je jedna velika zivotna pouka i tko ga nije gledao neka obavezno pogleda ili makar procita kjnigu,nece pozaliti...sto je sve covjek u stanju uciniti za koji gram heroina...strasno....Vidim da svi vise stavljaju nove filmove ali evo ja cu bas ovaj malo stariji film stavit pa da cujem komentare od ljudi koji su ga gledali.Pozdrav!!
    • Poruku izvorno napisao dgrego35
      Evo da i ja bacim jedan komentar,jos uvijek sam pod dojmom filma ali ovo mi je prvi put da sam uspio odgledat film nakon sta sam nekad davno procitao knjigu.Radi se o filmu radjenom po knjizi"Mi djeca sa kolodvora Zoo".Mislim da ce velika vecina znati o cemu se radi ali moje misljenje da je ovo jedan od najuvjerljivijih filmova o pravoj stetnosti heroina i same droge po ljudski zivot.Film je jedna velika zivotna pouka i tko ga nije gledao neka obavezno pogleda ili makar procita kjnigu,nece pozaliti...sto je sve covjek u stanju uciniti za koji gram heroina...strasno....Vidim da svi vise stavljaju nove filmove ali evo ja cu bas ovaj malo stariji film stavit pa da cujem komentare od ljudi koji su ga gledali.Pozdrav!!

Citao knjigu i gledao film, gledao film kao maloljetnik, htjeli izaci na pola filma ali nismo imali osobne karte pa nas nisu htjeli pustiti van :D
      800 HD PVR
    • Originally posted by Ferrari
      @Bojcoffe,
      ok, hvala za sliku, nego ovdje postujemo komentare filmova koje smo odgledali.

Pa bi s time dobro doslo da se napise koja rijec, utisak i ocjena odgledanog ako ti nije tesko.

poz ;)

1. Live Free Or Die Hard: Mislim da je najbolji od svih delova !!!!
      ----- Od prvog minuta akcija, hakeri, akcija, hakeri, akcija, .......

2. The Contractor: Odlican film sa interesantnom pricom ....
      ------ Nema mnogo pucnjave .....

3. 1408: Film koji ce Vam promeniti nacin razmisljanja
      ------- Ovom filmu posvetiti posebnu paznju .....

4. Ratatouille: Odlican crtac za kvalitetno opustanje 119 minuta ....
      -------- Samo kazem: Disney ....

A sto se "komentara" tiche, iste sam sveo na minimum da ne bih pokvario ugodjaj istog ... jer na sta bi licilo kad bi prepricao film ???

A gde je "komentar" za Transformerse, osim da je po crtacu ???

The post was edited 2 times, last by Bojcoffe ().

• Originally posted by Santo1000
      zadnji Harry Potter po meni najgori dosad !!! X( ?(

Delim misljenje za Harry-a ...
      Koristim priliku da pohvalim 1408
      Film je bolesno dobar, da ne kazem EXTRA, na skali od 1-10 ??? 9,5 ...
      Interesantna pricha ... Odlcni glumci ... Napeto ... Jezivo ...Sokantno ...
    • Originally posted by Bojcoffe
      Originally posted by Santo1000
      zadnji Harry Potter po meni najgori dosad !!! X( ?(

.
      Koristim priliku da pohvalim 1408
      Film je bolesno dobar, da ne kazem EXTRA, na skali od 1-10 ??? 9,5 ...
      Interesantna pricha ... Odlcni glumci ... Napeto ... Jezivo ...Sokantno ...

Film je odlican,jedan od najboljih koje sam gledao u poslednje vreme.
    • Originally posted by Enigma neo
      Fracture

Odli?an triler sa Anthony Hopkinsom
      u glavnoj ulozi,trailer:
      http://www.youtube.com/watch?v=Se03u-BMu70

Kolega ima ga i na DVD !!! Delim misljene odlican film ...
      http://www.imdb.com/title/tt0488120/
    • RE: komentar...

Poruku izvorno napisao Montenegrino
      Sto se mene tice odgledao sam desetak dobrih filmova u zadnje vrijeme a izdvojio bih film "Danika" i "Frst born" kao i film "Smokin Aces".

I moj glas za "Smokin Aces" i dajem pohvalu za jos jedan vrlo dobar film a to je "Sunshine".Tko zeli malo SF avanture ovaj film je ko stvoren za to.

The post was edited 1 time, last by dgrego35 ().