Pinned Komentari filmova koje ste pogledali

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Komentari filmova koje ste pogledali

Kao povod za ovu temu mi je poslužio film koji sam ve?eras pogledao, HOSTEL 2. Zašto baš on? Pa u vrijeme velike najave i provikivanja Spider-Mana 3 i Gusara sa Kariba 3, koje sam oba pogledao, neo?ekivano su me razo?arali oba ova filma. Spider-Man sa prerazvu?enom radnjom na 2,5 sata po meni sa 40 % bespotrebnih scena, a Gusari sa Kariba su dobri samo zbog napucanih preskupih efekata, što je jedino novo u ovom tre?em dijelu. Što se ti?e same radnje i u njemu je prerazvu?ena na 2 sata i 45 minuta, pa je pomalo i dosadna, a ?injenica da se u nepoznati svijet duhova i u "kraj svijeta" ulazi preko vodopada je pomalo poglupa.
      Me?utim, ono što je zanimljivo za drugi dio Hostela je totalna razli?itost u odnosu na prvi dio, ali razli?itost u pri?i, koja do vas do kraja filma svakom svojom novom scenom sve više i više šokira i užasava. U prvom dijelu su nas Tarantino i Eli Roth (tvorac SAW-a) šokirali samom pojavom i postojanjem "hostela", ali u drugom dijelu ulaze u srž organizacije i pokreta koji organizuje svirepa mu?enja i ubitstva ljudi, prvenstveno omladine. Naravno da je zadržan onaj kalup iz prvog dijela da naivni ameri?ki studenti puni love, što su u drugom dijelu u stvari amerikanke, završavaju kao žrtve "hostela", kao i grupa djece ista kao u prvom dijelu. Ali majstor Tarantino nas u drugom dijelu šokira svirepoš?u same organizacije i postupaka njenih glavnih vo?a, a te šokantne scene su prikazane do u najsitniji detalj.

Sve u svemu ako razmišljate koji od ova tri filma ?ete oti?i i pogledati u kinu, preporu?ujem vam da pogledate Hostel 2, a ova dva ipak sa?ekate dok ne do?u u videoteku pa ih na miru pogledajte kod ku?e. Sre?en i uštiman titl za Workprint verziju filma Hostel 2 koja kruži internetom imate u temi "Titlovi".

POZDRAV ALMIN
      Nismo forum. Mi smo Satelitski Forum!

The post was edited 1 time, last by Almin ().

• Poruku izvorno napisao Kosava
      odgledao sam Shreka 3 nista posebno prethodni delovi su bili zanimljiviji...

svakom kome preporucim film je Fight Club odgledajte jer stvarno vredi

evo jos jedan film za preporuku koji morate pogledat je Norbit nebi da odajem radnju filma :D

"Norbit" ??? totalno razocarenje !!!!
    • Nakon Spidermena 2 ne pada mi na pamet da pogledam broj 3,Hostel nisam gledao ali sad ho?u sigurno kad ga toliko hvalite. Pirati broj 3 generalno sranje, jedva sam ga odgledo do kraja.Ni do gležnja 1 i 2 dijelu.Usput kad sam ve? tu koristim priliku da pitam ima li netko na dvd-u Apocalipto i 300 da mi sprži.Lokacija zap.kolodvor, Zagreb.
      hvala,
    • Apocalipto ti je dosao u videoteke, a brzo ce i 300, pa ti je isplativije da to sam napravis....Inace, kad si spomenuo 300, taj film je 10 puta bolji od razvikanih Pirata i Spajdica 3, mi se inace u svemu ravnamo prema americkom ukusu i njihovom boxoficu koji je mjerilo za sve u svitu, pa su ocekivanja golema, zato je razocarenje vece, toliko ima boljih filmova koji njima ne sjednu....Inace, pitao bih ALMINA mogu li se skinuti , tj. postoje li filmovi s vec zaljepljenim hrvatskim titlom, a ako ih slucajno ima, gdje se mogu naci....Pozz....
      VU DUO PLUS...VTI Image...DM 800HD...Pli 2.0 Image.....Medo x400...Xbox360...PS3...NBA 2K11....FIFA 11....NK Hajduk...Dalmacija... :smilie19: :smilie19:
    • Poruku izvorno napisao dkuzma45
      Inace, pitao bih ALMINA mogu li se skinuti , tj. postoje li filmovi s vec zaljepljenim hrvatskim titlom, a ako ih slucajno ima, gdje se mogu naci....Pozz....

Ja za takve ne znam, ali iskreno da ti kažem takve fajlove nikad nisam ni tražio. Ne skidam sve mogu?e filmove koji iza?u na internet ve? samo po svom ukusu jer od svakog pravim DVD, tako da me lijepljenje titla na sliku nije nikad ni zanimalo.

POZDRAV ALMIN
    • Ok, care, hvala na odgovoru, ali to nisam pitao zato sto mi je lijeno skinuti titl, vec ih masa nije sihronizirana s filmom, a neda mi se tramakavati s SuatitleWorkshopom...Nema veze, sada skinem 3-4 titla za film, probam ih s bsplayerom i onaj ustimani zalipim s PocketDivxEncoderom...To je moja preporuka svima koji se ne zele zafrkavati s pustim softverima, a zele uredno zalijepiti titl na film...
      VU DUO PLUS...VTI Image...DM 800HD...Pli 2.0 Image.....Medo x400...Xbox360...PS3...NBA 2K11....FIFA 11....NK Hajduk...Dalmacija... :smilie19: :smilie19:
    • pirate sam gledao prosli vikend u kinu, los. ako izuzmemo specijalne efekte, katastrofalan, da nisam unjeo par boca zuje, napustio bi kino.
      300 solidan film, no nazalost, ovdje su ustedjeli na spec. efektima, one kapljice krivi, su stvarno za komedije.
      hostel 2 nisam pogledao, ali vjerujem da je dobar.
      shrekove i spidermanne negledam.
      inace europski filmovi su pravi filmovi, amerikanci vrlo rijetko naprave nesto dobro.
      nix
    • Poruku izvorno napisao barca
      dkuzma45

jel tražiš xvid samo ili može dvd-r jel takvih sa našim titlovima ima (kopija filma kao iz videoteke samo su dodaci iskidani)
      da kralju, naravno da pase, na flatu sam pa nema veze za promet, ako si od volje posalji mi na PM stranicu...Unaprijed hvala !
    • meni je shrek 3 extra. stvarno dobar film da se covjek opusti. prvi dio je naravno bio najbolji ali 2 i 3 su takode super.
      pirati sa kariba 3 ... onako. nista posebno ali ko je gledao 1 i 2 sigurno ce pogledati i 3.
      spidermana 3 cekam na originalu a ko ceka doceka.

a jedva cekam resident evil 3. i on ce uskoro.
    • RE: Komentari filmova koje ste pogledali

Super tema @Almine!
      Ide u sticky ako nemate ništa protiv.

Što se ti?e Shrek The Third i POTC3 (Pirates of the Caribbean: At World?s End) te Spiderman mogu da kažem da sam pogrešno postavio limite sopstvenih o?ekivanja.

Pogledati sva tri, ali samo ?isto iz poštovanja prema prethodnim dijelovima.

Preporu?ujem:
      Shooter sa odli?nim Ex Irish Gang-om Mark Wahlberg-om, Danny Glover-om i našim glumcem Radetom Šerbedžijom u sporednoj ulozi.

pozdrav ;)
    • Evo upravo odgledah srbijanski film "GU?A" na BHT1. Film odli?an i zabavan, baš za opuštanje. Odli?no ukomponovana borba dvoje mladih Roma i Srbijanke za njihovu ljubav i takmi?enje u sviranju trube, jedan od nacionalnih srbijanskih obi?aja. Toplo ga preporu?ujem svima da ga pogledaju.

POZDRAV ALMIN