Vic po Vic

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Prodaje Cigo pojačalo.
      Pita ga kupac:
      "Je li bre, koliko je jako pojačalo?"
      "Ama, jako brate!"
      "Ma pitam te koliko je VATNO?"
      "Ama, neveroVATNO!"
      Images
      • Reg.jpg

19.58 kB, 517×324, viewed 24 times
      Orbitron SX-10 - 310 cm
      Prodelin 1252/1253 - 240 cm
      Laminas OFC-1200 - 120cm
      Torodial T90 -90cm
      EGIS ProfiTracker
      Chaparral Tri-band feedhorn
      TechnoMate 7102HD-T2, Openbox SX-6 HD, Chaparral M140 + MC115 + M40, Echostar DVR-7000 + LT8700, Drake ESR-800XT, Lyngbox, TBS6925
    • pita unuk babu,koje joj je Najgore Sexualno iskustvo u zivotu???
      kaze baba:kad sam kao mlada vozila biciklu i lanac mi uvatio 'klitoris'...:)
      -WETEK Play-Mnigma 0.3
      -WetekPlay2-WeOS
      -GigaBlue Quad Plus-OpenVix 5
      -Multifeed (1w-7e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
      -WetekCore/HUB
      -ChromeCast
      -SlingBoxPro(IPTV/SatTV/HomeCam)
      -MacPro/MacBookUnibody/PowerMacG5DL
    • Danas je 14-i! Mogli bi otvoriti sezonu...
      Images
      • March14.jpg

110.77 kB, 786×1,024, viewed 54 times
      Orbitron SX-10 - 310 cm
      Laminas OFC-1200 - 120cm
      Torodial T90 -90cm
      EGIS ProfiTracker
      TechnoMate 7102HD-T2, Openbox SX-6 HD, Chaparral M140 + MC115 + M40, Echostar DVR-7000 + LT8700, Drake ESR-800XT, Lyngbox, TBS6925
    • Vruća kava

Sjeli Mujo i Haso u kavanu, i naručili kavu. Konobarica donese, Mujo prvi srkne da proba, ali pošto je kava bila vruća, udarile mu suze na oči.
      Što,bolan,što plačeš? upita ga Haso
      Sjetio sam se pok.matere,mnogo je voljela kavu, odvrati mu Mujo s tugom u glasu.
      Za njim srknu i Haso, ali se i on opeče, pa i njemu udariše suze.
      A što ti plačeš?
      Ma sjetio sam se pokojnog oca, hebo ti on mater, što mi ne reče da je kava vruća.
    • U razred na čas engleskog jezika dođe direktor škole i sjedne među učenike...
      Mlada učiteljica napiše na ploči rečenicu na engleskom i upita:
      - Tko ovo može prevesti?
      Tišina... Napokon mali Perica digne dva prsta.
      - OK Perice, reci!
      - Koje dobro dupe ima, to bi trebalo naguziti.
      - Naravno, od tebe se drugo i nije moglo očekivati. Smjesta se spremi i kući! Oprostite, gospodine direktore zbog ovog incidenta.
      Perica sprema torbu i usput kaže direktoru:
      - A ti, pederu - ne šapći ako ne znaš engleski!
    • Teška pitanja:

Zasto uvijek jače pritiscemo dugme od daljinskog kada su baterije skoro ispraznjene?

Zasto se "odvojeni" pise jednom rečju, a "svi zajedno" odvojeno?

Zašto ljudi uz dupli cheeseburger i veliku porciju pomfrita naruče Light Coca-Colu?

Ako je riječ u rječniku nepravilno napisana, kako ćemo to primjetiti?

Zasto peremo ručnike koje smo koristili poslije kupanja? Zar ne bismo trebali u tom trenutku biti čisti?

Zasto da bismo ugasili Windows moramo prvo kliknuti "start"?

Zasto je riječ "skraćenica" tako dugačka?
      Images
      • Sutra.jpg

76.89 kB, 480×488, viewed 48 times
      Orbitron SX-10 - 310 cm
      Laminas OFC-1200 - 120cm
      Torodial T90 -90cm
      EGIS ProfiTracker
    • Bosanska imena
      Images
      • Imena.jpg

69.18 kB, 640×853, viewed 48 times
      Orbitron SX-10 - 310 cm
      Laminas OFC-1200 - 120cm
      Torodial T90 -90cm
      EGIS ProfiTracker
    • Jel znate onaj poznati osjecaj kad se stavi meso na rostilj, pa pocne cvrciti...
      Pa miris zagolica nozdrve i sline procure...

E sve se pitam, ne mogu si pomoci - tko zna da li vegetarijancima dodje isto tako kad se kosi trava!?!?!?!
      MAY THE FORCE BE WITH YOU!

Gatam sat. drivere na grah, proričem CS na tarot karte, bioenergijom otklanjam probleme s boxeva, centriram antene telekinezom!

• Agrokor
      Images
      • Agrokor.jpg

37.33 kB, 552×368, viewed 61 times
      Orbitron SX-10 - 310 cm
      Laminas OFC-1200 - 120cm
      Torodial T90 -90cm
      EGIS ProfiTracker
    • Bez politike, svakako! Možda ti shvataš politički... to moraš rješiti sa sobom...

A ja - ne da poveličavam Tita (nit slušajno), al' mi se svidža kako je neke stvari rješavao, ne doslovice na tvrdo ali ... ipak, neka tvrda ruka ponekad treba, bilo kud...
      Orbitron SX-10 - 310 cm
      Laminas OFC-1200 - 120cm
      Torodial T90 -90cm
      EGIS ProfiTracker
    • sve je to vezano uz politiku. nisu tajkuni i lopovi pali s neba '91... i nisam malo dijete da raspravljam s tobom oko politike, idi na Fejs i tamo ćeš naći masu naivaca koji će s tobom raspravljat i svađat se u beskonačnost.. maknite politiku i takve gluposti sa foruma... možeš stavljat viceve kako moji podravci i toalet papir suše, neću se naljutiti ali pusti politiku...
    • Očigledno si politićar po duši ...

Majstori, zbog mene možete i brisat sve ovo...
      Orbitron SX-10 - 310 cm
      Laminas OFC-1200 - 120cm
      Torodial T90 -90cm
      EGIS ProfiTracker
    • New

Pismo muža, čija žena je u bolnici...
      Sve je uredu, draga Zorice!
      Puno hvala na tvom lepom pismu. Ne treba da se brineš za mene. Sve je uredu.Kuvam sam, i svaki dan se sve više čudim kako to dobro funkcionše! U međuvremenu mogu to i da pojedem, bez da idem u bolnicu na ispiranje želuca.
      Pošto sam često u žurbi, juče sam pekao krompir. Mora li krompir da se ljušti?!...Dok se to peklo, otišao sam da kupim hleb. Kad sam se vratio, emajl u tiganju se skroz istopio.Nisam mogao da verujem da tako malo može da izdrži....
      Dim u kuhinji se razišao u medjuvremenu, ali mačka je crna ko đavo i kašlje.Od tada panično beži čim ujkjučim šporet ili počnem da lupam šerpama.Pošto,kao što znaš, moram
      najmanje jednom dnevno pojesti nešto toplo,mačka se više i ne pojavljuje.
      Reci mi, koliko se dugo kuvaju jaja? Kuvao sam ih dva sata ali nikako da postanu mekana.Ajde napiši mi molim te, da li se zagorelo mleko može još za nešto upotrebiti. Da li da ga stavim sa strane dok se ti ne vratiš?
      Imao sam mali problem sa gulašom kad sam hteo da podgrejem
      konzervu.Nažalost expodirala je u mikrotalasnoj.Vratanca od mikrotalasne su izletela kroz prozor i uništila naš lepi staklenik ,i prozor isto. A'l, pošto je prozor bio zatvoren (moram da ga zatvaram kad kuvam jer inače uvek dođu vatrogasci),izleteo je zajedno sa nadprozornikom.
      Udarni talas je bio strašan. Konzerva je nasuprot vratancima izletela kao raketa prema gore,probila plafon i pogodila 15-godišnju ćerku gospodina Đurića, koji stanuje iznad nas.Ona je upravo svirala klavir, i njoj se nije ništa desilo, ali učitelj klavira je ostao bez tri prsta.
      Da li ti se već događalo da ti se prljavi sudovi ubuđaju?! Kako li je to samo moguće za tako kratko vreme? Ti nisi ni pune 4 nedelje odsutna.Iza sudopere što-šta živi, mogao bi čovek UNIVERZUM da snimi.Odakle li samo dođu svi ti gmizavci? Uglavnom, napokon sam se sabrao i oprao sudove.
      Draga, nemoj se molim te ljutiti i vikati, ali onaj skupoceni porculan od tvoje bake je polomljen. Izgledao je tako čvrst da mi nije bilo ni na kraj pameti da neće izdržati. Možda su 1000 obrtaja mašine za veš ipak malo previše. Usput rečeno, i ona je pokvarena. Prilikom centrifugiranja , veliki nož za meso malo je oštetio bubanj i sada se nalazi u zidu .. nož, ne bubanj. Bubanj je probio zid. I sada leži bez veze, negde napolju.
      Dok sam jeo, zaprljao sam tepih u dnevnoj sobi i to sokom od paradajza.Ti si
      mi uvek govorila da je sok od paradajza nemoguće očistiti.Tu se varaš draga moja,fleka je odlično uklonjena, dlake od tepiha,nažalost , isto tako.Možda ipak nije trebalo koristiti nitro-razređivač.
      Morao sam da otopim frižider. Ti si uvek tako nespretna, led se odlično skida i zidarskim čekićem.A'l, čudno, sad više ne hladi, nego greje.U svakom slučaju meso je dobro pečeno, a jogurt, šampanjac i mineralna voda su eksplodirali.
      Dr aga moja, u četvrtak sam zaboravio da zaključam stan.Mora da je neko
      bio ovde jer nedostaju neke vredne stvari,ali, novac sam po sebi ne čini čoveka srećnim,kako ti to uvek kažeš.
      Ormar je prazan, mada sigurno nije bilo puno u njemu jer ti uvek govoriš da nemaš šta da obučeš.
      Kada sam sinoć hteo da nahranim zeca,prevrnula mi se sveća. Zec je sad bez
      dlake.Izgleda prilično smešno.
      Ovim bih da završim za danas. Sutra malo više. Nadam se da uživaš u miru u bolnici i da se dobro odmaraš.Puno lepih pozdrava od Tvog Zvonka!
    • New

Evo zašto nije uputno pisati strana imena fonetski...

- objavljena je vijest povodom smrti poznatog i cijenjenog njemackog pisca, filozofa Paula Kurtza lani u listopadu, a u srpskim novinama je pisalo doslovce ovako :
      "Ostadosmo bez Pola Kurca" .
      Orbitron SX-10 - 310 cm
      Laminas OFC-1200 - 120cm
      Torodial T90 -90cm
      EGIS ProfiTracker
    • New

•Učiteljica:
      -Perice hajde izađi pred tablu i nacrtaj nešto okruglo.
      •Perica izađe i nacrta guzicu.
      •Učiteljica:
      -Perice sram te bilo izađi iz razreda.
      •Perica izađe i pred vratima naiđe na direktora.
      •Direktor:
      -Hej mali, šta radiš ovde?
      •Perica:
      -Istjerala me učiteljica.
      •Direktor:
      -A šta ona radi?
      •Perica:
      -Eno je briše guzicu.
      XYZ

EDISION argus vip3 Magicvision
      DVB-S2/DVB-T2/C

STAB HH 120
      madjarica 95 cm
      INVERTO ultra black single
      74,9E do 45,0W

Oprostite za sve greške u pisanju. Hrvatski ipak nije moj maternji. Hvala.
    • New

Ferdo wrote:

Evo zašto nije uputno pisati strana imena fonetski...

- objavljena je vijest povodom smrti poznatog i cijenjenog njemackog pisca, filozofa Paula Kurtza lani u listopadu, a u srpskim novinama je pisalo doslovce ovako :
      "Ostadosmo bez Pola Kurca" .