Pinned Alati

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Changelog PCEditor 1.2.46 Beta 8:

----------------------------------------------------------------------------

- New: Support for next database revision R7052

- New: Create new database R7052

- New: Update database R5929 to R7052

- New: Flash CubeRevo images from hard disk

- New: Sorting and grouping by second column for CubeRevo

- New: Turkish language file

- Fixed: Import of SatcoDX files version 103

- Fixed: Some HD channels were not shown in PCEditor

- Fixed: When drag/dropping channels, channel number is automatically updated now

- Fixed: Value for "Dolby Default Out" was not saved

- Fixed: When creating all_noboot backups, only kernel_root backups were created

Plus a few minor fixes

Remarks

As there is not enough space left in "/tmp" on the CubeRevo/AB9000 HD for flashing

all_noboot or kernel_root_db images, the image now can be copied to hard disk. Flashing is

started from hard disk then. To achieve this, tick the checkbox "Flash from Hard disk"

in the flashing dialog.

The channel list for the CubeRevo/AB9000 HD can now be sorted by two columns. If you

want e.g. to sort by provider and then channels within the providers, click on the

provider column. Then hold the CTRL-key and click on the channel name column (service).
    • Ni ova verzija nema mogućnost editovanja,brisanja,favoritne liste kanala,..
      Prostim rečima rečeno,..ako kojim slučajem ubacite neki kanal u favoritnu listu,a ne bi ste to
      želeli (greškom ste to uradili) jednostavno preko editora se ne može (kanal) izbaciti iz liste??
      Molim Vas da mi odgovorite da li je i kod Vas ovo ovako,sa ovim novijim verzijama?
      Mislim na verzije PCEditora 1.2.46 Beta 6.7.8?
      Ostajem na verziji PC Editor 1.2.46 Beta 5,za sada,..najbolja je,... :D
      Pozdrav
    • Matic wrote:

PCEditor_1.2.46_Beta5.exe

Vise namjenski tool
      -ubacivanje image
      --uredjivanje liste kanala ucitavanje iz boxa i ubacivanje u box
      -uredjivanje postavki LMB-a
      :web if
      --telnet
      -ostalo

Ajmo sad matiću ovako, nakon svih tih postova koje si objavio, multiboota koje si isprobao, i da ne nabrajam dalje, pojavi se tebi jedan VOL, koji veze nema, ali ima volju...

;)

Ima i PCEditor 1.2.46 i na njemu neku bazicu (astra/hotbird).

Ima i sifTeam 0.1.1. - r7473

I imam vjerojatno još svašta, što vjerojatno nikad neću koristiti ali sam skinuo.

E sad ti meni reci, šta kuda da stavim, onako priprosto. Evo što sam ja do sada shvatio:

PC editor instaliram i spojim se na IPbox (a nije mi jasno da li mogu stavit taj neki image na USB stick i onda samo njega spojit na box?)

a ako ne ide preko USB sticka onda sve preko PC editora, učitam jedan image u PC editor i onda ga pošaljem na box!? KAKO!?

Jel najprije mora ići neki osnovni (od ABcom-a), pa onda ovaj dodatni (sif, nlb...) i da li je potrebno da jedan i drugi budu r7473!?

Još nešto laptop mi je na Visti, ako prebacim da oponaša xp, da li ću moći koristiti PCeditor i ubaciti image!?

Evo hrpa pitanja, ali totalno sam se pogubio...

:smilie16:
    • RE: RE: Alati

fabi wrote:

Matic wrote:

PCEditor_1.2.46_Beta5.exe

Vise namjenski tool
      -ubacivanje image
      --uredjivanje liste kanala ucitavanje iz boxa i ubacivanje u box
      -uredjivanje postavki LMB-a
      :web if
      --telnet
      -ostalo

Ajmo sad matiću ovako, nakon svih tih postova koje si objavio, multiboota koje si isprobao, i da ne nabrajam dalje, pojavi se tebi jedan VOL, koji veze nema, ali ima volju...

;)

Ima i PCEditor 1.2.46 i na njemu neku bazicu (astra/hotbird).

Ima i sifTeam 0.1.1. - r7473

I imam vjerojatno još svašta, što vjerojatno nikad neću koristiti ali sam skinuo.

E sad ti meni reci, šta kuda da stavim, onako priprosto. Evo što sam ja do sada shvatio:

PC editor instaliram i spojim se na IPbox (a nije mi jasno da li mogu stavit taj neki image na USB stick i onda samo njega spojit na box?)

a ako ne ide preko USB sticka onda sve preko PC editora, učitam jedan image u PC editor i onda ga pošaljem na box!? KAKO!?

Jel najprije mora ići neki osnovni (od ABcom-a), pa onda ovaj dodatni (sif, nlb...) i da li je potrebno da jedan i drugi budu r7473!?

Još nešto laptop mi je na Visti, ako prebacim da oponaša xp, da li ću moći koristiti PCeditor i ubaciti image!?

Evo hrpa pitanja, ali totalno sam se pogubio...

:smilie16:

Sam si postavljam pitanja i sam si odgovaram na njih, nadam se da neću morati tako do kraja "edukacije".

Dakle ubacio sam nlb 7473 i šta sad. Bilo bi lijepo da netko malo napiše, spoji mrežu, CS ti je to, nabaviš keys ili nemam pojma što mi još fali!??

Ajde neka dobra duša, samo nek mi pobroji što sve još moram napraviti (znam da sam vjerojatno počeo od kraja, ali jeb*ga...)

:S
    • Za pocetak si ubaci sifteam 7712 i onda kad ga ubacis moras spojit ipbox sa ruterom ili direkt na komp sa mreznim kabelom.Kad to tako spojis moras editirat ip adresu u menu-u od receivera.Ako nisi nikad radio sa total commanderom,skini ga(to je program koji ce ti trebat za ubacivanje raznih stvari u receiver).Kad to odradis,javi se sa daljnjim pitanjima.
    • wolf1976 wrote:

Za pocetak si ubaci sifteam 7712 i onda kad ga ubacis moras spojit ipbox sa ruterom ili direkt na komp sa mreznim kabelom.Kad to tako spojis moras editirat ip adresu u menu-u od receivera.Ako nisi nikad radio sa total commanderom,skini ga(to je program koji ce ti trebat za ubacivanje raznih stvari u receiver).Kad to odradis,javi se sa daljnjim pitanjima.

mstevanic wrote:

Dao sam ti i moj msn,..ako želiš javi se...imaš i Skype ovde..pomoći ću ti..
      Ovako će ići dosta sporo,a i tema je alati..pa..ne znam sad sve pisati opet ovde?
      Pozz.

Dečki zahvaljujem na savjetima, otvorio sam novu temu, (da ovu ne zagađujemo s početničkom tematikom), zove se ZA POČETNIKE, KORAK PO KORAK, pa ću tamo pokušati opisati kako su me vodili i na čemu sam sve razbio zube kada sam pokušavao upogoniti IPbox na kvalitetan način. Stoga vas molim da povremeno bacite oko tamo, pa napišete rečenicu dvije savjeta što i kako.

Total Comander već imam, jedino još nisam siguran da li radi na Visti ili i on mora na XP. Inače jedna dobra vijest je da mogu direktno spojiti PC i box (što mi se činilo da neće ići, jer se stalno spominje ADSL i kućni router, pa sam mislio da mi pretplata ne gine, ili sam se možda prerano poveselio!?, inače na net idem preko web'n'walk kartice).
    • Uboot v.1.3.3

Ukoliko neko treba NTSC displej, DGS je izbacio verziju ubot 1.3.3 koja ovo podržava.
      Šta je novo
      Uboot 1.3.3 : dodano NTSC-display Uboot version 1.3.3.

dodan display : SD-NTSC, 720P-60HZ, 1080i-60HZ

Pozdrav
      acer2
      acer2

Gledanje Pay-TV bez plaćanja pretplate je ilegalno.

IPBOX 9000HD
      Vu+Duo Twin Linux
      Visionnet 8000s, T-Rex 4.1 + Diablo Cam Light
    • PCEditor 1.2.58

01.07.2010:

- New: Schedule editor (menu tools)
      - New: Online transponder import from KingOfSat
      - New: Set maximum frequency deviation for identical transponders when importing from KingOfSat
      - New: Backup via USB device (HD receivers only)
      - New: Resize splitter panes in NIT Edit
      - Fixed: Receiver settings for VIZYON 8000 HD could not be created
      - plus a few more minor fixes

Remarks:
      The schedule editor supports all HD receivers as well as database revisions 1.18/1.19/1.20 from the 200s/400s and 1.22 from the latest Neumo release.

The backup via USB device is for receivers without hard disk. As the all_noboot image is too large to fit into flash memory, it is now possible to use the
      USB device as a temporary storage. The backup will finally be copied to the computers hard disk. When backing up via USB device please be very patient
      as this can last several minutes.

Source Code

1. http://hotfile.com/dl/54174372/fcad2db/Setup_PCEditor_1.2.58.rar.html
    • DreamSet (program za ubacivanje kanalne liste u ipbox)

DreamSet (program za ubacivanje kanalne liste u ipbox)

DreamSet_235

14/10/2011 - ver 2.35

Fixed: namespace calculation to avoid transponder merging on specific frequencies
      Fixed: Reading settings have special characters

DOWNLOAD:

Source Code

1. https://rapidshare.com/files/614313533/Dreamset235.rar

x64

Source Code

1. https://rapidshare.com/files/3537141026/dreamset235x64.zip

The post was edited 14 times, last by cro-ipbox ().

• DogSettings - ubacivanje liste kanala u ipbox / kreiranje svoje vlastite liste kanala

Ovaj program ima dvije namjene ubacivanje liste kanala u ipbox i kreiranje vlastite liste kanala

Napomena: Listu kanala mozete skinuti i ubaciti istu onu kao i za dremabox!

DOWNLOAD:
      ver.1.4.0.0.

Source Code

1. https://rapidshare.com/files/588354010/DogSettings_-_ubacivanje_i_stvaranje_liste_kanala.rar

Važno: ova verzija programa ima nedostatak i potrebno je da kreirate C: \ ftpTemp folder jer inače neće da vam ubaci listu u prijemnik...Kontaktirao sam kreatora "DogSettings" u vezi ove greške i u sljedečoj verziji problem će biti riješen.

Tutorial za ubaciti listu u ipbox ---> DogSettings:
      IPBox Tutorijali

The post was edited 5 times, last by cro-ipbox ().

• Total Commander 8.0 Beta 2 (x86) + portable [ML]

Total Commander - zamjena file manager koji nudi više
      jezika podrška. Uz sve funkcionalnosti specifične za rad s datotekama
      koristi Total Commander izgrađena vrlo pogodan za multimedije i
      grafičkih datoteka, raspakiranje ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB,
      ACE i dodatne dll za druge arhivu datoteka koristeći izgrađen-in
      FTP-klijent možete download / upload datoteka na više niti, tu je
      životopis, podršku www-proxy sa ftp, a tu je i značajka kao
      veza-downloads-off na određeno vrijeme na ftp. Nemojte biti suvišan i
      funkcije kao što su UUE / MIME / XXE kodiranje / dekodiranje, i rezanje /
      lijepljenje dugo datoteke, kao i mnoge druge funkcije bitne za rad.

Ključne značajke:
      Ažurirano korisničko sučelje: stan tipke pod Windows XP, nova ikona datoteka, evidencija, gumbi, diskovi, itd.
      Sposobnost za postavljanje različitih boja za pozadinu datoteke i mape;
      Uredi i ručno sinkronizirati kada se uspoređuju datoteka sadržaja;
      Zaseban prozor s mape stabla za svaki paneli - novi koncept za Total Commander posebno kao vlasnici widescreen monitora;
      Izgrađen-Lister pojavio za prikaz pokazivača, centriranje slike i smanjiti velike slike;
      Sposobnost za promjenu vrijednosti polja u dijaloškom okviru sadržaja dodataka atribut promjene;
      Časopis za datoteke operacija;
      Prikazuje slovo na karticama;
      Podrška za prilagođene stupce i minijatura stranica za sustav plug-in;
      Instrument grupa preimenovati datoteke, možete urediti imena datoteka izravno;
      Dodano
      novu mogućnost u dijaloškom kada overwriting backup datoteke: usporedba
      datoteka, preimenovanje, preimenovati automatski, kopirajte sve
      datoteke - veće ili manje;
      Postavite maksimalnu duljinu od komandne linije;
      Sortiraj po više atributa (stupaca): Ctrl + klik na dodatnom stupcu;
      AutoFill komandne linije, trenutni direktorij, kopirajte dijalog i dr.
      Koristeći
      kombinaciju Shift + Del za brisanje nepotrebnih stavki u padajućim
      popisima: komandna linija, pretraživanje, preimenovati, itd.;
      Sigurna FTP-veza putem SSL / TLS (zahtijeva dodatni OpenSSL-knjižnica);
      Prilagodljivo korisničko naredbe na glavni izbornik i vruće tipke;
      Alias ​​naredbe (smanjenje) za komandnu liniju (za unutarnje naredbe i vanjske programe);
      Dijalog snimanja omogućuje vam stvaranje pregleda i prilagođenih polja;
      Sposobnost
      datoteku operacija kao korisnik s administratorskim pravima (za pristup
      privatnim mapama, morate unijeti administratorsku lozinku);
      Traži na FTP-serverima;
      Izrada ZIP-arhiv veće od 2GB.

Liječenje Postupak:
      Kopiranje i TOTALCMD.EXE wincmd.key od crack-32bit u instalacijske mape.

Naziv programa: Total Commander
      Programa Verzija: 8,0 Beta 2
      Jezik: Multi, ruski
      Liječenje: Uključuje
      Zahtjevi sustava:
      Windows ® 95/98/ME/NT3.51/NT4.0/2000/XP/Vista/7
      10 MB slobodnog prostora na disku
      Veličina: 4,4 Mb

Source Code

1. http://safelinking.net/d/1e37d32b59
    • Dreamset ver 2.36 [12/12/2011]

Fixed: Neutrino plus (api3) settings FEC errors
      Added: Undo history support for some actions (Experimental), set undo
      level at setup/preferences. Caution, requires enough available memory.
      Added: Enigma 1/2 define additional namespace exceptions at invalidNIDTID.txt text file
      Added: Setup profile for Azbox (mini)ME AZTrino

download:
      filepost.com/files/cd74ca2a/Dreamset236.rar/

x64
      filepost.com/files/b7bfbmf1/dreamset236x64.zip/