Pinned Image

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• nlb6844v3 with usb multiboot

kao sto i rekoh,evo ga!
      Another nlb6844 image is ready, now with usb multiboot and more skins!

Available on nlb.to and from nlb network update.

Extract of readme
      - USB image boot now possible

Store image on usb, and
      get more space in /var and full read/write in all fs.
      NOTE: If USB boot is used on boxes without HDD and
      image is not nlb, you can destroy your USB boot.
      In USB boot mode, you can access NLB Webif on PORT 81 .
      So you can change to different image.
      In USB Boot, you can also download nlb network updates
      without flashing box, including DGStation SVN updates.
      - Fixed HDD/USB detection, DGStation application mounted
      usb key as "HDD", if not HDD was found and used it for
      timeshift/recording. not good with recording or USB boot setup.
      - RED button now assigned default to ECM info.
      - Improved ECM info. Works with OnScreenDisplay
      If not shown correctly the first time, please press key a few
      times to update.
      - newcs 1.6 BETA included and replaced old 1.5
      - support for /var/bin/mgcamd & /var/bin/newcs
      if you wish to use old newcs, just put it in /var/bin .
      - New skins available from @Crash, exclusive for nlb image.
      Thanks goes to @Crash for the contribution.
      nlb_Blue is included, and default.
      nlb_Grey is available as network update.

The post was edited 1 time, last by wolf1976 ().

• Novi soft. vani!
      r 7043 from Abcom

* FIXED

- premiere epg start time and panic problem.

- epg encoding probelm on ASTRA 19.2E 12246

- aspect ratio change problem starting PIP

* IMPROVED/ADDED

- do not reset local time setting when download new s/w and factory reset.

- plugin support.

http://dev.dgstation.co.kr/release/c...s-20080526.zip

Unzip this file and upload *.plugin file to /var/plug-in

- hdd format function with boot up key.(POWER + DOWN). Needs new boot.

- epg search function
    • kao sto si vec rekao neki dan NLB je vec vani i instalirao sam ga na USB-multiboot
      unutra je tvoj skin haha
      prvi dojam je da radi vrlo vrlo stabilno i da mu je zap puno brzi narocito na HD kanalima
      plugine jos nisam probao
      vidim da ima i novih SDK pluginsa
      odavno sam rekao da ce ovo biti vrhunski receiver
      narocito za mene koji imam i DVBT-Tuner
      Pozdrav
      Matic

: :smilie28:

Nije da se nema,samo je dosadno !
    • Svidja mi se to sta kad se odradi update,vise nije potrebno ponovo ubacivat ostalo,sve je vec tu i funkcionalno.Trebat ce malo doradit skin,sada su nesto zajebali photo folder,ubacili su novu crtu,koja uopce i nije u postavkama skina.hm!
      P.S.Evo probao sam plugin mp3 i radi,ali meni je to smijesno kako su sve skupa izveli,uglavnom u kratkim crtama,treba ubacit prvo neki mp3 file u media folder,potreban je hard disc za to,i onda se moze u plug-in menu-iu aktivirat pjesma.Sve skupa radi,ali samo to!
      Koliko sam mogao primjetit,bez mp3 filea ako se ode u plug-in i aktivira mp3 player,receiver ide u panic!

The post was edited 2 times, last by wolf1976 ().

• Ovako,osim sta mi je formatirao hard disc i na to sam "popizdio" jer je to nemoguce i pomislit da nisu sredili to sranje,puno je brzi od nlb-a.I kod zapp-a i kod bootanja,pa usudio bi se reci barem duplo.Ima znaci dobar potencijal,ali sad sam toliko zivcan sta se tice hard disca da mi dodje za plakat!Eto toliko za sada.Sad sam u nedoumici sta cinit,ostavit sif ili se vratit na nlb iz dispeta.UF!
    • zao mi je da ti se too dogodilo mislim da sam i prije izlaska tog image procitao da njihove ranije verzije prilikom bootanja formatiraju HDD
      ja tek jucer ubacio HDD pa mi nije niti bitno da ga formatira
      di ima za skinut i ovakva verzija jer mi je zap jako bitan
      ako ti nije problem da ga negdje postavis da ga skinem i puknem u multiboot ako uopce ide
      hvala ti i jos jednom mi je zao za taj tvoj dogadjaj
      Pozdrav
      Matic

• Trenutno nema nigdje,ja sam nazalost brzinski izbrisao ovaj sta sam skinuo i ispraznio recycle bin.Jbg.Jer mi je usput jos bio poslije non stop u panic i nije htio vise bootat kako treba.Uglavnom,vratio sam se na nlb,ali stvarno mi se cini da je sif bio brzi.Vidit cemo sad kad izbace fix,a usput,mozda se probude i ostala dva teama sada kad je orig. soft opet stabilan.
    • prijatelju nije greda
      doci ce novi fix nego me bas zanimalo to za brzinu zap.a
      cudim se da rudbox team nista nije radio na PB ce sigurno nesto raditi
      bumo vidli
      ovo je sad sasvim ok nadam se i jos ljepsoj prici za E2 haha
      koliko god je tesko za ovaj procesor ST40 ali mislim ima naznaka da bi to moglo biti
      Pozdrav
      Matic

• Evo probajem ga,ovaj fix je mozda malo brzi od nlb-a ali nisam 100% siguran.Onaj prije mi se cinio brzi.Inace sve drugo radi ok,stabilan je i ovo sada vec lici na nesto.Za ubacit moj skin u sif-image,dovoljno je skinut ga preko web interfacea i zamijenit u var/skin folder wolf_1 sa folderom od ove najnovije verzije.Naravno ovu najnoviju verziju preimenovati folder isto u wolf_1 i samo overwrite.Folder treba zamijenit jer skin koji je kod njih je najstarija verzija.Inace,valda zbog navike,meni je ipak nlb drazi kao image.Izgleda ozbiljnije i drazi mi je web interface.
    • Da,isprobao sam ovaj od sifteama,..mnogo je brži pri menjanju kanala od nlb-a...
      Inače,sam listu kanala,.opet prepravio ,napravio sam sebi jednu "light" veziju,..
      Čisto za probu,.a i ova mi se lista mnogo više sviđa,..Image inače dosta stabilno radi
      evo već par sati,..ni jedan panic,..zaping veoma dobar,.čak i na hd kanalima :)
      Moje preporuke,..inače čini mi se da u imageu nije reload verzija skina od wolfa,..ili
      se varam?
      Pozdrav